Üç gündür içmiyorum çok kötüyüm çok barut gibiyim

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve seksibebek tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : seksibebek
  1. seksibebek

seksibebek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba şimdi krizden yeni çıktım hüngür hüngür ağladım::çok üzgünüm:senağlama ham reglle dönemi hemde sigarayı bıraktım bugün üçüncü günüm evde kıyameti kopardım çok zor bırakmak. bu kadar çaba harcadım geride dönmek istemiyorum. iyi bişey de değil sigara. onu 7 yıldır kullanıyorum ama nefret ediyorum sigaradan. başlamak kolay olmuştu ama bırakmak çok zormuş meger. arkadaşlar benim ricam eğer bırakanlarınız varsa bu krizler daha ne kadar sürüyor ne zaman bitçek bu kabus artık kurtumak istiyorum bu illetten aklıma dahi gelmesin hayatıma birdaha sokmıcam bi kurtulayım da tamamen:eek:klava:

2. 14 Ocak 2010
  3. masumum

masumum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım hadi sigarayı bırakalım diye bir topik var orada bırakan arkadaşlarımızın yorumları var oradan takip et istersen, orada arkadaşlar bir kitaptan bahsediyorlar onu oku eminim faydası olacaktı. sakın pes etme, ben bir aydır içmiyorum ve çok rahatım şu an.

4. 14 Ocak 2010
  5. zedier

zedier Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aşkolsun seksibebek bu kadar bırakmak istiyosun devam dönmek yok.Bunların hepsi beyinimizin yanlış algıları acil olarak allen carr ın kitabını internetten bul ve acil olarak oku.Ben değil stres yaşamak uykum bile düzene girdi.Bırakalı 2hafta olacak.

6. 14 Ocak 2010
  7. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aklına sigara geldikce fındık fıstığa sar bence yada duşa gir ben öle yapmıştım kaydirigubbakcemile2

8. 15 Ocak 2010
  9. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde 4 gün oldu normalde 5 saat dayanamıyordum allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu diye bir kitap var onu okudum bende aynı senin gibi krizlere girerdim hiç birşey yok hatta kardeşim inanmıyor sen iş yerinde içiyorsundur diyo yani o kadar sakinim

10. 15 Ocak 2010
  11. mmeerrwee

mmeerrwee Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öyle yapacağına derin nefes al ve sigarasız hayatında neler yapacağını düşün bol bol su iç yanından şişeni ayırma hem kiloda almamış olursun temzi koktuğunu düşün ben mesele bu 4 günde sigara alacağım parayı ayırdım pazar günü kendime birşey alcam vbu tarz düşün ve ben sigaradan daha küçlüyüm ona yenilmeyeceğini kendi kafanda kendini ikna et:teytey::teytey:

12. 15 Ocak 2010
  13. seksibebek

seksibebek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa çok sağolun kızlar yazılarınız bile bana dstek oldu kendimi yalnız hissetmiyorumkaydirigubbakcemile5. uzun süredir misafir olarak takılıyodum ama şimdi bende sizlerin arasındayımolumunekankayizsmile ve bu ilk konum ve mesajımdı. çok bırakmak istiyorum sigara sevilecek birşey değil k:1no2:i. sigarasız bir hayat mutsuz gidecekmiş gibi gözüksedeCADIARZU

14. 15 Ocak 2010
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    tebrıkler umarım tamamı ıle kurtlulursunuz..
    agzınıza sakız atın devamlı yada nıkotınlı sakızlar tuketın..
    en yakın zamanda kurtulursunuz yeter kıa zımlı olun reglı bahanenız olmasın..

16. 15 Ocak 2010
  17. seksibebek

seksibebek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sende sağol kar tabiki regl bahane değil de , dahada zorlaştırdı diyelim. fiziken istiyorum fakat zihnen istemiyorum umarım bırakıcam.inşallah bırakmak isteyen herkes kurtulur

18. 15 Ocak 2010
  19. zedier

zedier Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kitabı bir tanıdık mail yolu ile göndermişti ,okumaya başlarken asla sigarayı bırakıcam diye okumaya başlamadım.Ama mucize gibi bir şey oldu ve bıraktım.Aynen sizin gibi acaip sakinim,eşim bile çok sakin uyuyorsun diyor.Kitapta yazdığı gibi sigara içerken daha gergindim.Sizin tat alma durumunuz nasıl?Yediklerimden eskisi gibi tat almıyorum,umarım geçicidir.