ufak bebekle 2. ye hamile olanlar sorunlarımızı burada paylaşalım mı?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve Begum84 tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Begum84
  1. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba hanımlar.. benim 1 yaşında oğlum var ve şuanda 17 haftalık hamileyim...spiralim vardı fakat yinede hamile kaldım..aldıramak için doktora gittiğimde içimdeki ufacık varlığın kalp atışlarını duydum ve vazgeçtim... yanlız ufak bir çocukla uğraşıp ayrıca hamile olmak kolay değil tabi..sizin gününüz nasıl geçiyor? sorunlarımızı paylaşıp burada birbirimize destek olalım mı?:enbuyukkk:

2. 3 Nisan 2009
  3. meltem33

meltem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar hemen hemen aynı durumdayız benimde 8 aylık bir oğlum var ve 20 haftalık hamileyim.şimdiye kadar pek zorlanmıyordum ama bir kaç gündür yorulmaya başladım.allah yardımcımız olsun.size yardımcı olabilecek bi yakınınız vardır inş.

4. 3 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

arkadaşım kızı 4 aylıkken hamile kaldı ikizler
    erken doğum riski var
    doktor kıpırdama diyor
    evdeki bebek ayaklandı
    çok zor durumda yardım edecek kimsede yok
    doğunca napacak bilmiyorum

6. 3 Nisan 2009
  7. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ay kızlar yazdıklarınızı okuyunca korktum valla 40 günlük bebeğim var ama başka çocuk istemiyorum en az 6 7 sene inşallah hamile kalmam..:1no2:

8. 3 Nisan 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar .uzulmeyın bence ıkısını bırarada ıkız gıbı buyutmek guzel...........bıde dıger taraftan bakın olmayıp yıllarca ugraşmak mı bumu ...........bence bu ımtıtıhan daha kolay...........elbette sıkıntıları vardır olacak ama bırlıkte buyumelerıde çok guzel ben hep ole ıstedım ama olamdı oğlum şımdı ondört yaşında olsa bıle beraber buyumeleru gıbı olmaz...........rabbım yeterkı hayırlı evlatlar versın vatana mıllate............allah herkese kolaylık versın...........bı arkadaşımında sperela uçuccuyu doğurdu ..oda ıstemedı ama bı bakmış beş aylık olmuş ama şimdi alıştı çok tatlılar........kendınıze ıyı bakın........

10. 3 Nisan 2009
  11. Begum84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım gerçekten allah yardımcımız olsun..benim ailem yurtdışında kayınvaldem asya ben avrupa yakasındayım yani yardımcım yok malesef... bebek doğunca ne olacak bilemiyorum..:1no2:

bende başka çocuk istemediğim için spiral taktırdım ama yinede hamile kaldım çok dikkat et canım..

12. 3 Nisan 2009
  13. Begum84

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende böyle düşünüp kendimi avutuyorum ablacım sağol güzel düşüncelerin için...:teselli:

14. 26 Mayıs 2009
  15. umutla

umutla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende sizdenim her yerde belirttim belki bizimki dert değil ama yinede hazır hissetmeyince insan ceseretli olamıyor. ben 35 yaşındayım 2 yaşında bir oğlum var ve ikinciye 2 aylık hamileyim aslında tam zamanı gibi ama çalışıyorum oğluma bakıcı bakıyor o daha çok küçük emziriyordum bir haftadır kesmeye çalışıyorum geceleri kalkıp saatlerce ağlıyor bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen neler yapabilirim. yani kısaca ciddi ciddi depresyonda gibiyim bu arada eşimle aramda açıldı sinir ve stresten

16. 28 Mayıs 2009
  17. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Bende 11haftaligim kizimda 9 aylik olucak hala emziriyorum ama yorgunluk yapiyor cok

18. 3 Haziran 2009
  19. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    .......

Son düzenleme: 28 Temmuz 2009