ufo ısıtıcısı hakikaten farklımı...

Konusu 'Isıtıcılar & Soğutucular' forumundadır ve hande19 tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hande19
  1. hande19

hande19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar malum kış geliyor ben bir tane ısıtıcı aldım hemde ucuzlardan değil ve hiiiç ısınamadı geçen kış kumtel alaaattin serisi ve dondum desem yeridir evim zaten ısınmıyorda doğalgaz asla ısıtmıyor bizde kumteli aldık 180 tl ye fakat oda çok boş çıktı evde eski ihlasın ısıtıcısı var o bundan çok daha iyi ısıtıyor ve gelen arkadaşlarım sen ufo al az yakıyor ve ısıtıyor diyorlar gerçekten bu doğrumu birde alsamda hangisini önerirsiniz onda baya seri var çünkü birde bu watt olayı yüksek olunca daha çok yakarmı yardımcı olurmusunuz ufa kullanan arkadaşlar yorumlarınızla beni aydınlatırmısınız......:CüvCüv::CüvCüv:

2. 5 Ekim 2010
  3. bbkt

bbkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ufonun 5 kademeye kadar olanları var , ısıtması gayet iyi diye düşünüyorum. Odanın büyüklüğüne ısıyı düşürebilir tabii ama en iyisi ufo bence.

4. 9 Kasım 2010
  5. mercanakik

mercanakik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    slm canım bende ufo aldım gerçekten ısısı çok güzel en büyüğünü aldık bu aykı faturadan anlaşılır artık azmı çokmu yaktığı bakalım göreceğiz:44:

6. 9 Kasım 2010
  7. skopca

skopca Elma yanak:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ufo gayet ıyı ısıtıyo tabıı kı de watt yuksek olunca fatura daha yuksek olur odanızın genıslıgıne gore almalısınız odanız kac metrekare

8. 26 Kasım 2011
  9. cansed

cansed Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bizim ev sobalı. biz soba kurmadık ufo ile ısınıyoruz, klima da var ama ufo hem az zamanda ısıtıyor hem de ısı ayarı var. klima belli bir soğuktan sonra ısıtmıyor ama ufoda öyle bir dert yok. ufo marka tabii ki en iyisi. hem de istediğin yere taşıyorsun hangi odan soğuksa.. ben şiddetle tavsiye ederim.