Ulaşılmaz diye mi böyle davranıyor???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Florisa tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Florisa
  1. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    herkese merhabalar, ben yeni üyeyim :) benim halimden en iyi yine bayanlar anlar dedim ve geldim buraya...

hoşlandığım birisi var, kendisi bayağı ulaşılmaz birisi aslında hem iyi bir aileden geliyor olması hem de kendine ait işinin olması nedeniyle ulaşılmaz biri...kendisini sevdiğimi de çok iyi biliyor, ama konuşmalarımız hep arkadaşça...hani ben seviyorum o sevmiyor ama arkadaşız :) ilk zamanlar soğuk davranıyordu ama son zamanlarda tavırları değişti, buluşmak falan istedi, saat uygun değil diye kabul etmedim sonra tekrar dile getirdi bu sefer buluşma olabileceğini söyledik, saati kararlaştıracaktık ama işleri yoğun diye dedi ben programıma bakayım sana haber veririm, ama söyleyiş o söyleyiş daha da ne konuyu açtı ne de benle doğru dürüst konuştu...

neler olduğunu anlamıyorum acaba çok üstüne düşüyorum çok değer veriyorum havalandı ondan mı böyle yapıyoo?? ya da bu kız nasılsa beni seviyoo ne zaman ne istersem onu yaparım havasında mı??

lütfen bana yardımcı olun, onu seviyorum ve onu kaybetmeyi de istemiyorum açıkçası, ayrıca onun da beni sevmesini istiyorum...bu konuda neler yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz lütfeeen??? nasıl davranmalıyıım kaçan kovalanır hesabı kaçmalı mıyım :gitme:

Son düzenleme: 20 Temmuz 2010
  2. 20 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

neler olduğunu anlamak çok da zor değil dışardan bakınca. adamın size ilgisi yok sevgisi zaten hiç yok. biraz zaman geçirmek için denemiş şansını sizden olumlu yanıt gelmeyince de başkalarına bakmıştırşutarafagitti

4. 20 Temmuz 2010
  5. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

hadi yaaa :gitme: :gitme: teşekkür ederim cevapladığınız için

6. 20 Temmuz 2010
  7. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Önce zorla davet ettiriyor, sonra daveti alınca alenen seni ekiyor, sen de hala bu adamı nasıl elde ederim diye mi düşünüyosun?

8. 20 Temmuz 2010
  9. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    salakça biliyorum ama napiiim seviyoom yaaaff :gitme:

10. 20 Temmuz 2010
  11. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Birinin sizi sevmesi sizin istemenizle olmaz, eğer öyle olsaydı "platonik aşk" diye bir kavram olmazdı... :nazar:
    Size yardımcı olacağımız husus ondan mümkün olduğunca uzak durmanız gerektiğini hatırlatmak çünkü yeteri kadar yaklaşmışsınız, çok olumlu bir adım gelmemiş ve bundan sonrası onun bileceği iş... :kahve:
    Ayrıca "kaçan kovalanır" kendinizi sevdirmeye çalıştığınız adama (bir kadın bunun için çaba harcamamalı) uygulanmaz. (Zaten bu "teknik" bilinçli yapılınca işe yaramaz, karşınızdaki bunu fark edince daha antipatik olursunuz.) Adam sizden kaçmış, siz kimden kaçacaksınız? şakkıdı

12. 20 Temmuz 2010
  13. eda41

eda41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sen ona ilgini fazlasıyla belli etmişsin ve senin onu sevdiğini de biliyor.ozmn artık daha fazla yapacak birşeyin yok demektir. geri çekilmelisin eğer birgün severse zaten o sana kendi gelecektir..

14. 20 Temmuz 2010
  15. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hmmmm haklısıınız sanırım :KK43: teşekkürler

16. 20 Temmuz 2010
  17. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet yaa fazlasıyla belli ettim hem de biliyor yani :KK43: ama işte ben çok panikleyen biriyiim hani birden ya beni unutursa gelmezse diye telaşa kapılıyorum hatam hep burdan kaynaklı oluyor

18. 20 Temmuz 2010
  19. eda41

eda41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    işin sonucunu olumsuz düşünüp kendini kötüye alıştırman ii bişey olabilir. ama seni çantada keklik sandığı sürece beraber de olsanız bu şekilde dengesizliklere devam edicektir.