Ülker gogly devam sütü...

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve sibelce0 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sibelce0
  1. sibelce0

sibelce0 HAYATIMIN PRENSLERİ... Üye

Beğenildi:
    153
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ülker gogly devam sütü kullanan varmı aranızda...

2. 27 Ekim 2010
  3. sibelce0

sibelce0 HAYATIMIN PRENSLERİ... Üye

Beğenildi:
    153
    Ödül Puanları:
    153
    kimse kullanmadımı ya??????

4. 27 Ekim 2010
  5. seherrr

seherrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben devam sütü olarak ülker hiç kullanmadım hatta ülkerin bebekler için üretilen hiçbir ürününü özellikle almıyorum.Ülker yerine güvenebileceğin daha iyi markalar var.Sana tavsiyem devam sütü kullanacaksan milupa yada hipp kullan...Bu arada bebeğin kaç aylık??

6. 27 Ekim 2010
  7. esra_beren

esra_beren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    milupa çok pahalı durumu musait olmayan kişiler için zor. bende milupa kullanıyordum ama sonra mama parasına çıkısamadım.bebelac kullanıyorum hem fiyatı uygun hemde içeriği aynı ve bebegim bebelac kullandıgımdan beri gaz problemide olmadı Allaha sükür...

8. 27 Ekim 2010
  9. seherrr

seherrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın bunu hiç düşünmemiştim.Bebelacıda alternatif olarak tavsiye edebilirim...

10. 27 Ekim 2010
  11. daisybed

daisybed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim 5 aylık kızım çok iştahsız... ben de her şeyi deniyorum belki işe yarar diye... ülker gogly'nin devam sütü değil de sütlü tahıllı ek besin diye ürünleri var... kızım çok sevdi onu kullanıyorum.. muzlu buğdaylısı var onu kullanıyorum şu an.. gaz da yapmadı hem de besleyici tavsiye ederim.. ayrıca ülker in ürünleri bebelac dan daha kaliteli geliyor bana..ülker goglyde veya hero baby de nişasta yok gereksiz şişmanlığa yol açmasın diye..

12. 26 Mart 2011
  13. ayzem80

ayzem80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bencede ülkerın ürünlerı hem keseye hem bebeklerımızın gelişmesine yardımcı.illada neden mılupa veya taşörönu bebelac alıcaz diye kendımızı zorlayalım.ürünlerın içeriklerine iyi bakıp öyle tavsiye edelim.

14. 28 Mart 2011
  15. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben bebeğime mama alırken öncelikle içinde mısır varmı diye bakıyorum malum mısırda gdo var ülkerede güveniyorum çünkü türkiyede üretiliyo ve denetme sistemi çok iyi hammadde denetleme sistemi var neden ithal ürünleri kullanmaktan zevk alıyoruz nlamıyorum tamm bende mulipa kullanıyorum ama bazen heronun devam sütünüde almıyorum değil hiç bi farkınıda görmedem ne k,lo almasında ne gazında ne dışkısında aynı yanı tabiki alabilen mulipa hipp alsın ama alamayanında aklına yalnışi bişey gelmesin ülkerde gayet kaliteeli ve titiz

16. 5 Nisan 2011
  17. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doktorumuz bize yoğurt için devam sütü önerdi pastörize süt veya inek sütü kullanmayın dedi ama içeriğinde süt tozu soya lesitini alan var öbür türlü süt de demir eksikliği yapıyormuş valla bazen paranoya yapıyorum acaba bu devam sütlerini satmak için inek sütünü kötülüyorlar mı diye bir taraftan da ya doğruysa diyorum off ne zor şeymiş anne olmak artık her ürünün içeriğini okumaya başladım alacak bir şey kalmıyor

18. 8 Nisan 2011
  19. cococookie

cococookie Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana kesinlikle katılıyorum. Ben 1981 doğumluyum.Ve o yıllarda hazır mama olmadığından annem bemi hep inek sütüyle beslemiş.Hiçte demir eksikliği ve kansızlığım da olmamış...
    Dünya satış//pazarlama dünyası oldu.Bizim önümüze ne sunarlarsa onu yapıyoruz yada tercih ediyoruz.
    Bende hazır mama kullanıyorum ama ara ara da olsa günlük süt veya keçi sütü kullanıyorum. Yoğurdu da inek sütü'nden mayalıyorum. Devam sütlerinin içinde sırf raf ömrü uzun olsun diye emülgatör diye kanserojen bi madde var. Doktorlar bunu atlıyor bazen. Bizim doktorumuz da güvendiğin bi marka yoğurt varsa onu da yedirebilirsin dedi bana...