ultrasonda bebeginin cinsiyetini ogrenip baska cins bebek doguran varmi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yesilay tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yesilay
  1. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar. ben 3. kez hamileyim. nur topu gibi iki oglum var. ikinci oglumuma kiz uzelligi var,pesi kiz dedile hep bende sansimi bire daha denemek istedim. bir kizim olsun istiyorum. dun kontrolum vardi 21 haftalik ultrason yapildi. bana bir oglumun daha olacagini soyledi. ben iyice baktim ama birsey goremedim. halbuki youtube den izledigim echolarda 21 haftalik erkek bebeklerin pipileri bayagi belli. Allaha tevekkul icinde olmama ragmen icimde yinde bir burukluk oldu. sizce herseye ragmen kizim olabilirmi. aranizda ultrason hatasina ugrayaniniz varmi simdiden tesekkurler...

2. 20 Nisan 2009
  3. akasya123

akasya123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım doktorum bana son haftaya kadar erkek dedi çevremdeki herkeste erkeğe benzetiyılardı karnımın şeklini son kontrolümde büyük bir şaşkınlıkla kız dedi yanıldığını söyledi umarım senin doktorunda yanılmıştır tabi herşeyden önce hayırlısı ve sağlıklı olması allahım gönlüne göre verir inşallah

4. 20 Nisan 2009
  5. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    haakkinda hayirlisi olsun canim
    ben merak ettim
    kiz uzelligi var demissiniz yani nerden anliyorsunuz
    benimki sadece merak

6. 20 Nisan 2009
  7. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de tam tersi oldu 2 kızım var 3. hamileliğimde dr 6.aya kadar kızım olacağını söyledi ona göre kendimi hazırladım herkese 3 kız annesiyim ona göre filan diye espriler yaparken 26.haftada ultrasonda dr demez mi ''oğlumuz da kocaman olmuş annesi '' kız diyecektiniz dedik yok dedi oğlan ama hep öyle dediniz dedik şimdi de oğlan diyorum önceki ultrasonlarda göstermemiş yaramaz dedi sonuçta 2 kızım 1 oğlum var Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin

8. 20 Nisan 2009
  9. ademir

ademir Guest

benimde ilk hamileliğim.ilk zamanlarda erkek demişlerde.22 haftalıkken kız dediler.hatta doktaor kukusunun dudaklarını bile gösterdi.ama benim bile hala şüphelerim oluyor.ilk erkek dediği için.

10. 20 Nisan 2009
  11. ademir

ademir Guest

nasıl yani kız deyipte erkek çıkma durumuda oluyomu?genelde hani erkek deyip kız çıkar ya.bebeğin kordonu yok eli falan pipiye benzetildi derler.peki o halde pipsinimi göstermemiş seninki.

tubaist bunu beğendi.
  12. 20 Nisan 2009
  13. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet ya aynen öyle olmuş teyzesi pek terbiyelidir benim oğlum kız gibidir öyle kolay kolay göstermez:1closedeyes:

14. 20 Nisan 2009
  15. ademir

ademir Guest

oy oy kıyamam ben.valla biz ilk önce erkek sandıkda sonra kukusunu falan gösterince kız olduğunu gördik.ama ilk günlerde pipi gibi bişey vardı o neeye kayboldu çok merak ediyorum.

16. 20 Nisan 2009
  17. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    ilk zamanlarda embriyonun kuyrugu oluyo ve cinsel organ olusmaya basladikca geri cekilip kuyruk sokumu denilen kisma yerlesiyo..sizin gördügünüz o olabilir

18. 20 Nisan 2009
  19. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ay kizlar turkiyede olsam bir iki hafta sonra tekrar girerdim ultrasona ama burda 100 euro istiyolar. icimden hep geciyor walla, Allah hayirlisini versin tabi ama cok istiyorum ya iki oglandan sonra degisiklik istiyor insan....