ultrasonda çıkmayıp kan tahlilinde hamile çıkanlar.

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve muntazaman tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : muntazaman
  1. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    :sm_cool:Merhaba Hanımlar, hepiniz hamiş kalın inşallah :)

şimdi doktordan geldim. bir aydır bitmeyen lekeli kanamam vardı. gebelik belirtisi olabilir dedi. ultrason ile beta hcg testi verdi. ultrasonda bişey çıkmadı. herşey süper dedi, yumurtalıkların harika hatta çoğu kadından büyük dedi. ama kan tahlilin çıksın da öyle konuşalım dedi. pkolu da olabilirsin dedi. ama ben anlamadım şimdi hamiş miyim yoksa değil miyim? benim gibi olup da kan tahlilinden sonra gebeliğini öğrenen var mı ki? ultrasonda olsa görür derdi, ama bişey de demedi tahlilin çıksın konuşalım dedi.

var mı böyle, ultrasonda çıkmayıp da kan tahlilinde hamile çıkanlar? nolur yaaa nolur bir saat sonra alacağım o kan tahlilinde var çıksın nolur dua edin lütfen.

böyle oldum bak ;delikafadulden

2. 3 Haziran 2010
  3. yakamozmavisi

yakamozmavisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım umarım inş. hamilesindir allah gönlüne göre versin. sonuçu alınca haber et olurmu güzelim merak ettim şimdi yerimseniben

4. 3 Haziran 2010
  5. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    yahu hiç kimse debişey yazmıyor ki bana, deliye döndüm burda meraktan. hiç mi kimse bişey bilmiyor yaşamadı etmedi duymadınız mı yav? olmuyor mu böyle şeyler ne bileyim. eşim sevinçten havalara uçuyor ben burda tedirgin bekliyorum. çıkmazsa hem ben hem o bi tuhaf olucaz. hadi nolur ya biri desin ki benim de öyle oldu ama hamileydim diye...

6. 3 Haziran 2010
  7. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kan tahlili yaptırdın mı kaç çıktı?

8. 3 Haziran 2010
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kan tahlilinde çıkmıştı , ultrasonda görememişti doktor tekrar çağırmıştı bir dahaki haftaya , çağırdığı o hafta görmüştü bebişimi.

10. 3 Haziran 2010
  11. muntazaman

muntazaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    93
    kan tahlili sonucum çıktı şimdi 12.2 hcg çıktı arkadaşlar, lütfen yardım edin ya.. gebe miyim değil miyim salak doktorların peşinde koşçam derken bi hal oldum...

12. 3 Haziran 2010
  13. _Bastet_

_Bastet_ Bulut'um Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım kaç gün geciktin ki bak benim adet tarihimin 2 gün geçmesiyle kanda hcg 4,24 çıktı 15 de dr gittim kist felan yok dedi stresten felan dedi progestan kullandım 10 gün sonra bekledim 5 gün idrar testi aldım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdım 2180,8 çıktı ve 29 da keseyi gördük 4-5 haftalıkmış :)

14. 3 Haziran 2010
  15. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kanında gebelik değeri var ama daha küçük annesi. bu yüzden şimdi hiç stres yapma bebişin sana tutunsun. fazla koşturma bırak zamana ıkı gun sonra tekrarla değerşn ıkı kat artmışsa tamamdır bu iş:) şimdiden hayırlı olsun:içelim:

16. 3 Haziran 2010
  17. ege_sny

ege_sny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    394
    Ödül Puanları:
    93
    benim adetim 10 gün geçikmişti... dr.a gidecektim. emin olmak için evde gebelik testi yaptım. çift çizgi hemen çıkmıştı. aynı gün sevincimizden soluğu dr. da aldık. ultrasonda çıkmadı bebeğim. ama o gün yapılan kan tahlilinde 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim...

18. 3 Haziran 2010
  19. ege_sny

ege_sny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    394
    Ödül Puanları:
    93
    bu arada gebeliğin 3. haftasında bhcg 3-120 arası oluyormuş... inşallah hamilesindir :)