Umarim Tüm Anneler Hep Bu Cümleyi Duyar.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gelincik_01 tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : gelincik_01
  1. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    MEYVE BEBEĞİ
    Aylardır karnıma dokunup seninle konuşuyoruz. Duymadığını bilerek ve hissetmeyeceğini tahmin ederek.
    Geçen haftalarda küçük kıpırdanmalarla bizde yarattığın heyecan, yerini iletişim kurmaya dayalı bir oyuna verdiğin tepkilerin şaşkınlığına bıraktı.
    Bir kaç gündür özellikle babanla çok şirin bir oyun oynuyorsun.
    Baban parmaklarını karnıma değdiriyor, sen onun parmaklarının olduğu yerde kıpırdıyorsun.
    Sonra parmaklarını karnımda başka bir yere değdiriyor, gidip orada kıpırdıyorsun.
    Aramızdaki bu iletişim doğmamış olsan da evde üç kişi olduğumuz anlamına geliyor.

Pek de meyve sevmeyen annene hamileliğinin başından beri her çeşit meyveyi bolca yedirdiğin için mevye şekeri var senin yapı taşlarında.

Sen çok tatlı bir bebeksin!

Bu ay doktor kontrolü yine aynı güzel cümleyle bitti.
    Herşey yolunda, hiç bir sorun yok.
    Bilemezsin bu cümle bizi ne kadar mutlu ediyor.
    Umarım bütün anneler hep bu cümleyi duysun.

2. 19 Mart 2008
  3. hanifee

hanifee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Çok güzel, çok duygulandım.
    Allah tamamına erdirsin tüm gebelerin gebeliğini, tüm isteyenlere de bebek nasip etsin.

4. 19 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

amin canım amin.Ne kadarlık hamilesin gelincik?

6. 19 Mart 2008
  7. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

5,5 AYLIK CANIM. SENİNKİ NE KADARLIK?

8. 19 Mart 2008
  9. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel bi yazı.... emeğine sağlık............ keşke hamiş olabilsem......

10. 19 Mart 2008
  11. Çixgxdem

Çixgxdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ewet canım dileklerine aynen katılıyorum.insan düşünmek istemese bile hep ya dr kötü bişey derse,ya olumsuz bi durum varsa diye aklından geçirmeden olmuyo.ama şükürkü bizimde bebeğimiz son derece sağlıklı.rabbim herkesi bebeğine sağlıkla kavuştursun,olmayanlarada bu duyguyu nasip etsin dilerim inşaallah.

12. 19 Mart 2008
  13. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aminn inşallah aminn hayır mübarek günler yüzüsuyu hürmetine inşallah bizimde sağlıklı bi gebeliğimiz ve sağlıklı bebeğimiz olur annelik çok güzel bişey her kadın tatmalı rahim bize verilen en büyük hediye çok şükürr

14. 20 Mart 2008
  15. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    EVET ÇOOK İLGİNÇ VE BİR OKADARDA MUHTEŞEM BİR DUYGU O KIPIRDANMASI KONUŞUNCA TEPKİ VERMESİ SANKİ İÇERDE BİZİ DİNLİYOR VE KONUŞMA BİTİNCE ŞIMARMAYA BAŞLIYOR VE TEKMELER ATMAYA BAŞLIYOR O MUHTEŞEM BİR DUYGU ALLAHIN BİR HİKMETİ İŞTE.
    BAZEN BEBİŞİMİZ OKADAR HAREKET EDİYORKİ ANLATAMAM EŞİM ELİNİ KOYUYOR VE KONUŞMAYA BAŞLAYINCA HEMEN DURUP BİZİ DİNLİYOR VE RESMEN KONUŞMA BİTİNCE GENE KIPIR KIPIR GERÇEKTEN ANNE VE BABANIN SESİNİ BİLİYOR VE TEPKİLER VERİYOR :teytey:
    ALLAH ŞU MÜBAREK GÜNDE BEBEK BEKLEYEN BEBEGİ OLMAYANLARA BİR BEBEK NASİP EDER VE ONLARDA BU HİSSİ TADAR İNŞALLAH a.s.

16. 20 Mart 2008
  17. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy allahim bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin,rabbim bizlerede bu guzel duygulari nasip etsin,bizlere(bebegi olmayanlara)da dua etmeyi unutmayin olurmu...

18. 20 Mart 2008
  19. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    GÜLŞEHRİ İNŞALLAH ALLAHIM SİZEDE BU DUYGUYU NASİP EDER İNANIN DUALARIMIZ HEP SİZİNLE BEN İNANIN OKADRA ÇOOK ÜZÜLÜYORUMKİ BEBİŞİ OLMAYANLARA BİZ ASLINDA BEBİŞ YAPMAYA KARA VERMEMİŞTİK BEKLEMİYORDUK BİZ 2. AYDA YANİ 8 HAFTALIKKEN ÖGRENDİK BEN HEP STRESTEN REGL OLMUYORUM DİYE DÜŞÜNÜYORDUM OZAMAN GEBELİK TESTİ YAPTIGIMIZDA SEVİNEMEMİŞTİK BİLE AMA NEZAMAN HAREKET ETTİ İŞTE OZAMAN ANNE OLACAGIMIN FARKINA VARDIM İYİKİ OLDU ALLAH BİZE NASİP ETTİ ALLAHIM BİZE BEBİŞİMİZİ ARMAGAN ETTİ ...
    OKADAR İÇİMDEN GELEREK SÖYLÜYORUMKİ İNŞALLAH TÜM BEBEK BEKLEYENLERİN BEBEGİ OLUR :KK46: