ümidimizi kaybetmeyelim

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve renginn tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : renginn
  1. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Siz arkadaşlarımla paylaşmak istedim ilk veya ikinci,üçüncü aşılama tutmadığsa ümidimizi kaybetmeyelim
    canlarım ben tam 10 yıllık evliyim ve çocukları çok seviyor ve ölüyorum evliliğimizin ilk 2 senesi çocuk düşünmedik ve zaman ilerledikce artık olsun dedik ve yaklaşık 8 yıldır bekliyorum benimle evlenen arkadaşlarımın çocukları büyüdü okula başladı vesaire diyeceğim bu 8 yıl benim ömrümden ömür aldı desem inanın başkalarının çocuklarını gördüğüm zaman ben hep kendi kendime anne olamıyacağım hissine kapıldım çevremin beni sıkıştırmalarını geciştirdim hep eve geldim odaya kapanıp saatlerce ağladığımı bilirim acaba bende hamilelik duygusunu yaşıcakmıyım anne olabilecekmiyim diye hep düşündüm neyseki tedaviye başladık eşimde ve bende hiçbir sorun problem yok sadece eşimin özel bir probleminden dolayı boşu boşuna geçen yıllar zamanlar gitmediğmiz doktor pisikatri kalmadı çok üzülüyor ve sıkılıyorum ama hiç dışarlara vurmadım sadece siz sevgili arkadaşlarımla paylaşıyorumki yıkılmasınlar devam etsinler tedaviye diye ben evlatlık almayı bile düşündüm ama eşim ikna olmadı neyseki böyle bir aşılama veya tüp bebek tedavisinden yararlanacağım ve hiç bıkmadan devam edeceğim sizde ümitli olun lütfen anne olmak çocuklarınızı büyütmek için sabredin tedaviye başladım doktorum yurt dışına çıktı beklemek zorunda kaldım taşındım beklemek zorunda kaldım tam tedaviye başladık herşey yolunda dedim bu sefer yumurtam çatladı ve geliştiği için yine ertelendi ben tamam artık dedim ALLAH benim çocuk sahibi olmamı istemiyor benim bebeğim olmayacak anne olamayacağım diye yıkıldım bitdim anlatamam size ama yine yıkılmıcam arkadaşlar sizlerin varlığı beni gerçekten rahatlatıyor içimi döküyorum sizleri çok seviyorum ümitsiz olmayalım arkadaşlar bizlerde ANNE olacağız ve bebeklerimizin resimlerini burda paylaşacağız inanıyorum ve sizleri çok çok seviyorum GELECEĞıN ANNE ADAYLARINA SAYGILAR:nazar::nazar:kaydirigubbakcemile5a.s.a.s.a.s.a.s.:Saruboceq:

Ekli Dosyalar:

• $11111.jpg
      $11111.jpg
      Dosya Boyutu:
      14,4 KB
      Görüntüleme:
      50
    Son düzenleme: 29 Ağustos 2009
  2. 30 Ağustos 2009
  3. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım aynı duyguları yasıyoruz bızı en cok bırbırımız anlar baskası anlayamaz bende allahıma ısyan etmıyorum onun taktırı o ol derse olur ama bebegım olmıyacakmı anne olamayacakmıyım dıye cok aglıyorum cocuk gormek ıstemıyorum oysakı cocukları asırı cok sevdıgım halde gormek ıstemıyorum benınle evlenenler ya hamıle yada bebeklerı oldu hepsının cevrenın baskısı sormaları bebek yokmu dıye pıskolojımı bozdular evden dısarı cıkmak ıstemıyorum ALLAHINıznı olursa nasıp olursa eylulde asılamam olucak ılk defa bebegımeme bu kadar buyuk adım atıcam umutluyum ama belkı bır mucıze olur bebegım benımle olur sansımız dusuk olsada asılamayla allahımın mucızelerıne ınanıyorum ben hıcbırzaman pes etmıcem bu zorluklarıda asıcaz canım hepımız bız elımızden gelenı yapıcaz gerısı allahımın taktırı herseyın hayırlısı olucak ınanıyorum anne olucaz hepımız dualarımızı kabul edıcek yarabbım ıns umudumuz bızımle olucak

4. 31 Ağustos 2009
  5. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım demekki bizim daha vaktimiz var o zaman saat geldiği zaman bizi kimse tutamaz benimde aşılamam ekimde seninki eylülde inşallah güzel haberlerini alırız :Saruboceq: seninle biz gerçekten anne olmak istiyoruzzzzzzzzzzzzz:teytey::nazar:

6. 31 Ağustos 2009
  7. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah olur....

8. 31 Ağustos 2009
  9. ibem77

ibem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar gercekten bızı ancak bızler anlar evlendıgımde esım ıstemedı ama hap ıcıyorum deyıp yalan soyledım ve hamıle kaldım ama dustu ve dusuk alıskanlık oldu tam 5 kez dusuk yaptım her sene dusuk yaptım her duydugum dr a gıttım her duydugum hocaya ara ebeye gıttım bır seyı unuttum yaradanım vermeyınce olmıyacaktı sımdıde ugrasıyodum hamıle kalmak için lmuyoru evlatlık istedım esım kabul etmedı ayrılmayı teklıf ettım yaradanım bılıyorya ya kabul ederse ben ne yaparım dıye korktum cunku ben esımı gercekten cok sevıyorum ve kabul etmedı etrafımda ıyı davrananlarda vardı ınadına sorup benı kıranlarda vardı esıme cocuk sevdırmedım uzuldum beraber hamıle kaldıgım kadınların cocukları buyudu ama benım elım bombostu hamıle kalınca kendıme ve bebege bırseyler almıstım kaybedınce onlara bakıp bakıp agladım nerde hamıle gorsem agledım hattaintıharı bıle dusundum esımın destegıyle ayakta kaldım asılama yaptırmıstım dr cok umıt verdı bızler zaten kanmaya hazırız hayal bıle kurdum maalesef tutmadı aglamaktann kendımden gecmısım sakınlestırıcı yaptılar insanlardan uzaklastım sabahları gozlerımsısık ıse gıttım kadınlıgımı unutmustum sadece bebek ıçin esıme dokunuyordum ovulasyon gunlerınde esım kızdı artık bebek ıstemıyorum ben karımı ıstıyorum dye ne gorursem aglıyordum bır tanıdık bana sen ugursuzsun yanıma yaklasma tarzında bırsey soyledı kendısı hamıleydı ıste bu sozden sonra bunalıma gırdım kurtulmam cok uzun surdu ama basardım ama bıttım neyse esım kırılmayayım dıye yenı bır dr buldum ona gıtmeme ızın verdı konustuk ıkı adtten sonra gel dedı herseyımle o dr a baglandım gıdene kadar zayıfladım hıchamıle kalmayı dusunmedım cunku farklı yontem deneyeceklerdı ustelık pahalıydı ama esım kabul etmıstı gungeldı cattı koca valızımle yola cıktım esım asker oldugu için gecırmeye gelemedı ümıtle gıttım arkadasımın evınde kaldımsabah dr a gıttım dr hamılesın dedı ben olamaz dedım test yaptılar esıme soyledım aglayarak esım sevınme buda belkı duser o zaman senı toparlayamam dedı sevınemedım sımdı 5 aylık hamıleyım yol yasagım var hala baskasının evındeyım sevınemıyom bırsey olacak dıye korku umıt arasında gıdıp gelıyom aılemde cocugu olmayan 7 kısı vardı 6 tanesı benımle bırlıkta hamıle aramızda haftalar var ınsallah elıfımın de olur kısaca sen kendını yırtsanda zamanı gelmeyınce olmuyor hayırlısını versın yaradanım kucaklarımızı doldursun yarabbım sabır sabır zor hele anneler gununde mahvoluyordum ertesı gunherkes alınan hedıyesıyle gelıyordu bana ıse esım alıyordu ılerde anne olacak anne adayı için aldım dıyordu o yanımda degıl cok ozledım ve onu cok sevıyorum bana destek olup aılesıne karsı korudugu için bak yıne agladım dua edın bol boll

10. 1 Eylül 2009
  11. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah güle,güle büyütürsün düşünüyorumda ne kadar çok cahil insanlarla karşılaşmışız üzülmüşüz halbuki gerçeklik payı olmayan şeylere kendimizi inandırıp acı çekmişiz arkadaşlar metin olun gerçekten aklınıza kötü şeyler getirmeyin üzülmeyin gerçekten ALLAH herkese istediğini veriyor ama herşeyin hayırlısı tabi bizimde demekki bazı şeyleri yaşamamız gerekiyormuş canım senin adına çok sevindim :Saruboceq: seninle sen çok güzel ve şirin bir anne olacaksın arkandan bizde müjdeli haberlerimizi yazacağız canım kendine iyi bak sen çünkü iki canlısın dimi ama:lepi::teytey:alkisalkisalkis:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

12. 1 Eylül 2009
  13. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ArkadaŞlar hepımızın yaŞadıĞı zor Şeyler ben kendıme her zaman kucaĞına aldıktan sonra kaybedenlerı feyz alıyorum allah bulduktan sonra acısını yaŞatacaĞına bulamamanın acısıyla oyalasın dıyorum enınde sonunda bızımde kucaklarımız dolacak allah hayırlısını nasıp etsın ama ne olursa olsun umutları yıtırmeyelım ve morallerı yÜksek tutalım moraller yÜksek= rahımler dolu :)

14. 2 Eylül 2009
  15. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tabiki herşeyin hayırlısı olsun hepimiz güle,güle bebeğimizi büyütüp mutlu ve sağlıklı olalım asla kötü şeyleri aklımıza getirmeyelim psikolojimiz her zaman relax olsun dimi amaopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5