ümitlenmeyin !!!!!!

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve muray tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : muray
  1. muray

muray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sevgili premature anneleri başlığım size biraz acımasız birazda garip gelmiş olabilir ama bende bir premature annesi olarak diyorum ki ümitlenmeyin inanın ama yürekten inanın o minicik meleklerinizin yaşacağına onlar sizi hissediyolar bunu bilin benim meleklerim daha 14.haftada beni bırakmak üzereydiler oğlum iyi görünüyordu ama kızımın suyu gelmişti çok az suyla 25. haftayı tamamlayabilmişti ancak .doktorlar hep bana oğlumun sağlıklı olduğunu ama tek bebek beklememi söyledi kızın yaşayamaz ciğerleri gelişmez dediler bende durumu kabullenmeye çalıştım zordu kabullendimmi hayır beceremedim ama inancımda kalmamıştı kızımın yaşayacağına dair ve sonunda 25 haftalık doğum yaptım oğlumun yaşayacağına sonuna kadar inandım ama kzımı kaybettim şimdi diyorum belkide yavrum onun yaşayabileceğine inanmadığımı hissetti ve beni bıraktı ama inanın onuda çok istemiştim 1 sene oluyor neredeyse ama hala burnumun direği sızlıyor kızım için sadece şartlı koşulanmam sonucu inanamamıştım onun yaşayacağına ve şimdi kendime kızıyorum inanmadım diye işte size sesleniyorum sadece ümitlenmek yetmiyorr yürekten inanmak gerekiyor bizler bu dünyadaki en özel anneleriz unutmayın.....

2. 11 Nisan 2010
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    evet yurekten ınanmak gerek...........cok zor beklemek umudunu yıtırmmekl .............guzel yarınlara ınşşş

4. 12 Nisan 2010
  5. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    El muallimim canım naber nasılsınız?Bebişlerin nasıl?

6. 12 Nisan 2010
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    aaa canım gunay ben ıyıyım cok sukur bebıslerde uzun bı aradan sonra evdeyız cok bekledım onları.....sen nasılsın masallah cok sukurıyısın ınş alırsın kucana ıyı olmana cok sevındım cok opt merak edıyodum senı

8. 12 Nisan 2010
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    ÇOK ZOR ama inaç çok önemli ağızdan çıkan dua çok önemli

bende hep küveze girmesinden korktum
    ama allahım ne olur girmesinler diye dua ettim
    onlar girmedi çok şükür ama ben girdim yoğunbakıma...hayırlısını istemek gerek işte.

10. 12 Nisan 2010
  11. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok teşekkür ederim canım iyi sayılırız.20 haftamızı doldurduk 15 16 hafta kadar kaldı.Bebişlerimden biri kız diğeri erkekmiş.Şimdilik bir sorunuzmuz yok teyzeleri.Çok öpüyorum senide melekleri de benim için öppp...opuyorumnanaktan

12. 12 Nisan 2010
  13. yavrukirpi

yavrukirpi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    neden girdin yoğunbakıma dırımcımm
    bu arada feysten baktım fotolarınıza çok güselll.ama sizin ikinci jenerasyon kaç yaşında yahu, nasıl anneanne babaanne dede onlar öyle ? çok genç duruyorlar. ömerle ali de çok tatlı çıkmışlarrrr, ömürleri uzun olsun inşallahhh

14. 12 Nisan 2010
  15. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar bende 5 gün önce ilk kontrolüme gittim dr 2 adet kese gördü ama kalp atışlarını daha 5 haftalık olduğu için duymadık c.tesi gene gidicem o zaman duyucakmışız kalp atışlarını ikizlerimin inş. ama nedense benim içim de hep tekmiş gibi bir his var sizede hiç böyle oldumu