Ümraniye Afiyet hastanesi ...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve SEYMA tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : SEYMA
  1. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Afiyet hastanesının fiyatları uygun geldı bana sigortam olmadığı için ama hangi dr a gideyim karara veremedım gidenler memnun kalanlar yada kalmayanlar yazarsanız sevınırım..

2. 9 Eylül 2009
  3. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende doktoru merak ettım..

fnas siz kıme gıdıyorsunuz dr nasıl ilgilimiii ben hala karar veremedımm..

4. 5 Kasım 2009
  5. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    serçin külsoy çok iyi bir doktlor ama bilemiycem bende yarın renkli ultrasonumu yaptırcam orda

6. 12 Kasım 2009
  7. akpnr

akpnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben afiyet hastanesinde bilgi hanıma gittim çok memnun kaldım 9 ay boyunca gerçekten çok çok memnun kaldım bence süper bi dr. tavsiye ediyorum

8. 12 Kasım 2009
  9. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 5 sene önce kızımı orada dogum yaptım ben cok memnun kaldım benim doktorum fazilet görgülü idi cok tercih edilen bir bayan muayenesi kıyamet gibi kalabalık oluyor daha sonra bu hamileliğimde de oraya gittim gerci bebişimi kaybettim ama gene fazilet hanıma gittim ve cok memenun kaldım odalarıda rahat üstelik uygunda fiyatları ama karsı komsum bilgi hanıma gitti oda cok iyi bir doktormuş biliyorum bence iyi bir hastane ama yogun bakım ünitesi yok işte aksi bir durumda zeynep kamile gönderiyorlar inşallah senin ihtiyacın kalmaz ama iyi hastane yani ben memnun kalmıştım

10. 15 Kasım 2009
  11. Tuba373

Tuba373 EL VEKİL,SANA EMANETİZ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar afiyet has. ile ilgili tecrübesi olan yok mu? cevaplarınızı bekliyoruz

12. 10 Aralık 2009
  13. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende bu cumartesi serçin külsoya gidicem onunda iyi bir doktor olduğunu okudum bi kaç yerde umarım gerçekten öledir. hayırlısıyla bizim de bi bebiş sahibi olmamıza yardım eder inşallah

14. 18 Aralık 2009
  15. akpnr

akpnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tubacım ben hamileliğim boyunca afiyet hastanesi dr.bilgi gökcan gittim çok iyi bi dr. günün her saati arayabiliyosun ben hiç unutmuyorum 1 keresinde gece 1 de oğluma hamileyken kanamam olmuştu hemen aramıştım. o da bana o saate tlf. da yardımcı olmuştu.. çok yoğun bi dr. ama süper.

16. 18 Aralık 2009
  17. akpnr

akpnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben size bişey sorucam ben neo penotran kullanıyorum adetli iken kullanılıyomu bilgisi olan varsa lütfen yazsın

18. 18 Aralık 2009
  19. akpnr

akpnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tubacım ben hamileliğim boyunca afiyet hastanesi dr.bilgi gökcan gittim çok iyi bi dr. günün her saati arayabiliyosun ben hiç unutmuyorum 1 keresinde gece 1 de oğluma hamileyken kanamam olmuştu hemen aramıştım. o da bana o saate tlf. da yardımcı olmuştu.. çok yoğun bi dr. ama süper.