ümraniye afiyet hastanesinde doğum yapan yada yapacak olan varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tugyann tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tugyann
  1. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ümraniye afiyet hastanesinde doğum yapıcam 11 mayıs sezaryan ile orda doğum yapan varmı varsa paylaşımlarını almak istiyorumm.

2. 1 Mayıs 2010
  3. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    niye kimse cevap yazmıyo afiyet hastanesind edoğum yapacak yokmu hiç.

4. 2 Mayıs 2010
  5. jnaz

jnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    576
    Ödül Puanları:
    238
    tuğyancım ben afiyet hastanesinde doğum yapmadım ama daha önce nst ye oraya gitmiştim birde kulak ve burun ameliyatı olmuştum. doğumhanesi hakkında da pek iyi şeyler duymadım açıkçası ve beni nst ye doğumhanede bağlamışlardı orda hastalara davranışlarından da hiç hoşnut olmadım
    afiyetten se hospitalium daha iyi bence birde kadın doğum doktoru bahar hanım var yengem ve bir arkadaşım onun hastasıydı ve çok memnun kaldılar. birde hamileyken bir kaç defa da orda nst ye girdim çok memnun kalmıştım hemşirelerin davranışlarından

6. 3 Mayıs 2010
  7. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende afiyete gidiyodum ama bırakıcam erdeme gidicem afiyette yeni doğan yoğun bakım ünitesi yeni açılmış ve sadece 2 tane 1 de transfer için varmış bunun haricinde ayrıntılı bi bilgi gerekli şeyler mevcut yazıyor sadece.erdem de yeni doğan yoğun bakım ünitesi ayrı bir birim ve orda acil durum uzman çocuk doktoru falanda ameliyatta bulunuyormuş görümcem ve eltim orda doğum yaptı çok memnunlar