ÜMRANİYE ve çevresinde önereceğiniz hastane ve doktorlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve benssenb tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : benssenb
  1. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar hem öğrenmek hemde bilgi edinmek isteyen arkadaşlara yardım amaçlı başlık açmak istedim sizlerde bilgilerinizi paylaşırsanız birçok kişiye kolaylık sağlanmış olacak şimdiden herkese teşekkürlera.s.a.s.a.s.

2. 23 Aralık 2008
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim çok yakın 2 arkadaşım 6 ay önce hisar hospital da aynı anda dogum yaptı ve çook memnun kaldıklarını söylediler..

4. 23 Aralık 2008
  5. benssenb

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    başka yorum yapacak olan yokmu kızlar???

6. 23 Aralık 2008
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    medicanaya gitmiştim doktor iyiydi ama çok yoğun çok kalabalık randevu saatinde giremiyorsun doktorun yanına.bide pahalı bir hastane.şu an medipole gidiyorum .çok memnunum

8. 24 Aralık 2008
  9. benssenb

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende medipole gitmiştim leyla hanıma ama son zamanlarda sitede benimle beraber birçok kişi leyla hanımın ilgisizliğnden şikayetçi oldu oda hastanenin yoğunluğundan olduğunu kimseyle artık eskisi gibi ilgilenemediğini hastaneye şikayette bulunmamız gerektiğini söyledi ama bence ne olursa olsun bir doktor bunu diyerek bahaneler altına sığınmamalı bana açık açık bunu diyince bende direk ilgiyi kestim

10. 25 Aralık 2008
  11. mino

mino Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben özlem hnm a gidiyorum erdem hastanesi memnunum inşallah doğumuda orda düşünüyorum temiz,ssk geçiyor yoğun bakimi var yenidogan için erken gitmek gerekiyor randevu için .ssk li muayene 10 ytl nor mal dogum 450ytl sezeryan 750ytl.

12. 26 Aralık 2008
  13. navle_

navle_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mino cum bende Özlem hanıma Erdeme gidiyorum.9 haftalık hamileyim.Yani yeni gitmeye başladım ama yaklaşımı çok iyiydi Memnunum ona devam edeceğim

14. 15 Ocak 2009
  15. kumsal44

kumsal44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    minocuğüm merhaba nasılsın bende erdeme gidiyorum hamileliğimin başından beri aynı yere gidiyorum özlem hn. a gidiyorum bende şu an 37.ci haftamın içindeyim o yüzdende heyecanlıyım bir oğlum olcak inşallah sabırsızlıkla kavuşacağım günü bekliyorum sen şu anda kaçıncı haftandasın normalmi sezeryanmı düşünüyorsun bende özlem hn.dan çok memnunum çok tatlı bir bayan bana cevap yazarsan çok sevinirim yeni üye oldum pek bişi bilmiyorum inşallah sana mesajım ulaşır öptüm
    senin neyin olcak nstye girdinmi hiç ben bir kere girdim geçen hafta bana cevap yazarsan çok sevinirim bakalım msj ım gelcekmi...:CüvCüv::CüvCüv:

16. 15 Ocak 2009
  17. kumsal44

kumsal44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oooooooooo sen daha yolun başındasın hamilelik çok güzel bir duygu bende ilk haftalarda o kadar çok heyecanlıydımki hiçbirşeyde bilmiyordum ilk hamileliğim olduğu için o kadar çok bebek istemiştimki çok şükür rabbim nasip etti bende şu an 37.ci haftamın içindeyim ilk funda hn.ma gitmiştim o doğum iznine ayrılınca özleme gitmeye başladım ondan çok memnun kalınca ona devam ettim bu arada başka hastaneleride çok araştırdım atlasa gittim bir kere hiç beğenmedim burası güzel benim oğlum olcak inşallah seninkininin çcinsiyetini öğrenmene çok var daha kendine dikkat et üç ay hiç iş yapma hehe heee hadi öptüm bayyy:dance:

18. 15 Ocak 2009
  19. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba, hastahane ve doktor önerileriniz benim için de önemli.

Mesela acıbadem hastahanesi hakkında - hastahane koşulları ve teknolojik imkanları hakkında - gayet olumlu yorumlar okuyorum internette. Bir de Anadolu Sağlık Merkezinden çok olumlu bahsetmekte millet. Ama tabi gidip gözümle görmeden (ileriye dönük olarak-doğum için) karar vermem mümkün değil.

Ancak henüz doktor konusunda, herhangi bir fikir edinebilmiş değilim.
    Kısa sürede bir doktor bulmak istiyorum, var mıdır ''ben doktorumdan hiç şüphesiz çok memnunum'' diyen birileri?

Bu arada henüz gebe falan değilim, çalışmalara devam :) Allah herkese istediğini versin inşallah..