ümraniye yada çamlıca hospitaliumda tavsiye edeceğiniz çocuk doktoru varmı ???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ikizlerinAnnesi tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ikizlerinAnnesi
  1. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar acil çocuk doktoru bulmalıyım erdeme gidiyorum ama ordaki doktor çok tecrübesiz olduğu için değiştirmek istiyorum ikiz bebeklerim var ve benim için doktor çok önemli memnun kaldığınız tavsiye edebileceğiniz doktorlar varsa yardımcı olabilirmisiniz ümraniye yakınlarındada sgk nın geçerli olduğu hastanelerde olabilir yeterki doktor tecrübeli olsun yardımcı olun lütfen

2. 1 Mart 2010
  3. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim bildiğim çengelköyde boğaziçi tıp merkezi diye bir yer var ordaki doktoru arkadaşım çok methediyor. istersen ismini öğrenebilirim. ben de ikizlere gebeyim sizin önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı acaba?

4. 3 Mart 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hospitalium ümraniye Bülent Baştürk,kızım 18 aylık bir kaç doktor dolaştıktan sonra bulduk bülent bey'i çok da memnunuz.sgk fark ücreti 12 tl.

6. 5 Mart 2010
  7. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cellist canım ben memnum olduğum doktordan son anda darbe yiyince hamileliğimin 9.ayında erdem hastanesindeki adalet zatiye gittim onada 3 kere falan kontrolden sonra sezeryanla doğum yaptım iyi olup olmadığına kanaat getiremem çünkü devamlı hastası değildim ama 1 ay içindede hiç şikayetçi olmadım

kimyager canım birde çamlıcada şerife dülger varmış zaten bu 2 sinin arasında kalmıştım yorumlara göre karar verecektim yardımın için sağol canım

8. 6 Mart 2010
  9. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım çamlıca çok kalabalık oluyor,bizim ilk doktorumuz çamlıca da hülya hanımdı ama randevulu gitsek bile 2 saate yakın bekliyorduk muayene için,o dönem rutin kontrollere gidiyorduk ama çocuk hasta olduğunda 2 saat beklenmez orada ... inşallah memnun kalırsın canım ve inşallah sık sık gitmen gerekmez :)

10. 6 Mart 2010
  11. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Bizde ilk günden beri Camlıca Hospitalium Hülya Hanıma gidiyoruz şimdilik bir aksilik görmedim çok güleryüzlü ilgili bir dr.