Ümraniyede bulunan dr ve hastane önerileriniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve amentes tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : amentes
  1. amentes

amentes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Ümraniyede bulunan atlas hastanesine giden yada doğum yapan arkadaşlar var mı?Ben 5 aylık hamileyim iyi bir dr arıyorum güleryüzlü ve ilgili çünkü daha önce 2 tane gebeliğimde sorunlu oldu ilkinde boş gebelik 2.cide 2 aaylıkken kalbi durdukürtaj oldum maalesef. oyüzden bu gebeliğimde çok endişeli davraıyorum ister istemez :KK46::KK46::KK46::KK46:
    Nasıl bir yer tam olarak emin değilim ? bu tarafa yeni taşındım oraya 1 sefer gittim ama kararsız kaldım. Yada ümraniyede önerebileceğiiz uygun fiyatlı ve iyi bir dr var mı ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :-))))))))

2. 25 Ağustos 2010
  3. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 32. haftama kadar atlas umut hanıma gittim şimdi 34. haftaöm ve bir daha adımımı atmam erken dönemde çok ilgililerdi ama ilerledikçe ilgi düşğüyo ve daha iyisii bulana kadar gitme kararı almıştım şimdi buldum şükürler olsun benimde sorunum senin gibi ümraniyeye taşınmam ve buraları vilmedden ilk bulduğum yere gitmem olmuş inşallah sen memnun kalırsın ama ben memnun kalmadım üstelik sezeryan oranları çok yüksek normalde %17 olması gerekirken kayıtlara nasıl geçi,yo bilmem ama her gittiğimde dinlenme odalarına gidiyorum %90 sezeryan yapıyorlar ve bebekleri kuvezde bırakma oranları çok yüksek fiyatlarda çevre hastanelere göre çok çok yüksek fiyat konusunu hiç takmadım şimdiye kadar ama riskli geçen gebeliğimi takipteki özensizlik canıma yettiği için bıraktım açıkcası

4. 25 Ağustos 2010
  5. amentes

amentes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim canım ya bunları duymam iyi oldu aslında sen şimdi hangi hastaneye devam ediyosun açıkcası sezeryan zorunlu olmadığı sürece düşünmüyorum gittiğn yeri ve dr fiyatlarıyla paylaşırsan çok sevinirim gerçekten

6. 25 Ağustos 2010
  7. dygarslan

dygarslan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    158
    Ödül Puanları:
    123
    sevgili amentes ben 29+2 günlük hamileyim, anne adaylarının doktorlarına güvenmesi çok önemli. benim doktorum medicana çamlıca hast. dr. hüseyin arık çok memnunumve çok güveniyorum . hastahanenin muayene ücreti 50 tl. allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

8. 25 Ağustos 2010
  9. brn1987

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    üsküdar hospital türk e geçtim canım çok memnunum ve fiyatları atlasın yarısı kadar ve normal doğum oranı sezeryan doğum oranına göre çok yüksek en çok çeken tarafı o açıkcası

10. 25 Ağustos 2010
  11. brn1987

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Net fiyat veremedim canım çünkü ben sgklı değilim sgklılara fiyat ne kadar bilemiyorum o yüzden arayıp bilgi alırsan senin için daha iyi hem doktorları çok ilgili özellikle arayıp hal hatır soruyolar atlasta kanamam olduğu bigün aradığımda bile doktorumla görüşmedim hastası varmış hastası çıkınca ameliyata yetişecekmiş falan aradaki farkı sen düşün yani

12. 26 Ağustos 2010
  13. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim eltimde ilk çocuğunu atlasta doğurmuş ve kesinlikle tavsiye etmiyor. resmen karnıma çıkıp abandılar doğurtmak için insan gibi değil hayvan gibi davranıyolar dedi. ben çamlıca erdeme gidiyordum ama doktorum ordan ayrıldı sonra 2.side ayrıldı şu an tek doktor var orda ve randevusuz çalışıyor hemde 30 tl muayene orayı bıraktım o yüzden kendi doktorum çengelköy ülkü hastanesine geçmiş kendisinden çok memnunum meltem uygur adı. 12 tl.muayene ücreti.sırf doktorum iyi olduğu için peşinden gittim. güler yüzlü ilgili.

14. 25 Nisan 2011
  15. begumgu

begumgu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    HOSPITALIUM ÇAMLICA da Dr.Mehmet bey Ümraniyede gördüğüm en iyi ve ilgili doktorlardan biri.444 50 60 tan randevu alabilirsniz.SGK geçerli.muayene 25 tl yoğunluk yok hemen muayene olabiliyosun.Normal doğum taraftarı.