Umuda yolculugum basliyor.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nil1971 tarafından 27 Ekim 2009 başlatılmıştır.

27 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nil1971
  1. nil1971

nil1971 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Selam arkadaslar.
    Bunca cektigim SIKINTIDAN SONRA SUKUR:
    Umuda yolculugum basliyor.Rabbim izin verirse cumartesi aksami ucuyorum.Mayista baslayacagim tedavim over kisti yuzunden dr tarafindan ertelendi ve 4 ay dogum kontrol hapi kullandim.7 cm kistim vardi dr artik alinacagini ve ameliyat olacagimi soylemisti tabiki ben hic bos durmadim sogan kuru yamistim belki bir umut diye son kez kontrole gitmistim.Rabbime binlerce sukurler olsun kist yok olmustu.DR DAHI SASMISTI neyse bunu atlattik dedim.Maalesef bu seferde adet duzenim bozulmustu.Agustosa karar vermistik adet olamiyordum. Ne yapacagimi sasirmistim a.m.h hormonum 0.3 cikmisti.Resmen yikilmistim yani MENEPOZ DEDILER:
    Artik RABBIME kendimi teslim etmistim bunlarin hepsi imtehandi.Biliyordum sukurler olsunki asla isyanim olmadi.Daha cok guclenmistim sabrederek asacaktim ama bu seferde BARTHONELE KISTIM CIKTI artik tukendigimi hissetmistim tekrar ertelenecek korkusu icimi kemiriyordu.Gecen hafta ameliyat oldum kurtuldum sukur.
    Bugun doktoruma gittim kontrole her sey yolunda dedi.Agladim cunku rahat bir nefes almistim.
    Kolay degildi benim icin 20 yildir savasiyorum.7. migroya baslicaz ALLAHIM IZIN VERIRSE inseallah bu sefer olur umduyla 8 aydir cok yoruldum blmiyorum ama rabbim inseallah her guclugun arkasindan bir kolaylik verecektir.
    Canim kardeslerim duanizi bekliyorum
    Inanin burda cok mutlu oldum kimseyle paylasamadigim dertlerimi burda paylastik sizlerle sevindik sizlerle uzulduk.MEVLAM BU UGURDA UGRASANLARIN KUCAKLARINI ELLERINI BOS BIRAKMASIN RABBIM ANALIK DUYGUSUNU EVLAT HASRETIYLE YANAN HERKESE NASIP ETSIN
    HAMILE KARDESLERIMIZEDE HAYIRLISIYLA KUCAKLARINA ALMAYI HEPIMIZE HAYIRLI SALIH EVLATLAR VERSIN INSEALLAHH AMINNN
    Bu sefer cok korkuyorum icinden ckamadigim bir korkum var
    Diger tedavilerimde boyle hssetmemistim
    ARDASLAR HEPIMIZ ICIN BOL BOL DUA EDELIM RABBIM BUYUK
    YETERKI MURAT ETSIN ISTESIN ANINDA OLUR
    HAKKIMIZDA NE HAYIRLISIYSA O OLSUN INSEALLAH AMINNN:KK46::KK46::asigim:

2. 27 Ekim 2009
  3. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sonu hayırlı olsun yolculuğunun bir tanem..Tanrım bebeğine kavuştursun canım..

4. 27 Ekim 2009
  5. _naz

_naz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm, allahım ınsallah bu sefer yuzunu guldurur 20 yıllık emeğinin sabrının mukafatını verır bukadar zaman sabretmıs olman umutla yollarda olman ne guzel kader akadasım benım bende 7. denıcem kısmetse ınsallah Allahım yardımcımız olsun

Son düzenleme: 27 Ekim 2009
  6. 27 Ekim 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim inşallah bu son yolculuğun olmsını nasip eğler bu uğurda bebiş sahibi olmayı nasip eğler inşallah çifter çifter bitanem sabrınının müfaketini inşallah alırsın canım rabbim yar ve yardımcın olsun amin

8. 27 Ekim 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım nıl sensın dımı.................canım hıç umutsuz olma he zaman dedıgım gıbı ınşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bu sefer ınşşşşşşşşşşşş guzelk olucak...............sabrın sonu guzel olucak ınşş...........rabbım mahcup etmesın...........rabbım tum sıkıntını gıdersın yollarını acsın.................................................bol duaaaaaaaaaaaaaaa....................olucak olucak ınşşşşşşşşşşş.................bana arkadas ol ınşşşşşşşş rabbım duanı makbul eylesın

10. 27 Ekim 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kız nazzzzzzzzzzz bebım patıklerımı calmışsın ..................cok guzelk dımı................

12. 27 Ekim 2009
  13. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu son yolculuğun olsun inşallah.Hayırlısıyla Allahım bebeğini kucağına almanı nasip etsin.

14. 27 Ekim 2009
  15. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hayırlısıyla son olur canım rabbim dualarını kabuletsin....

16. 27 Ekim 2009
  17. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Rabbim en güzel, en hayırlı şekilde sonuna tamamına erdirsin inşallah...
    Umduğunuzdan çok çok daha güzellerini versin...
    Dualarını eksik etmesni kimse...
    İsteyen herkese yaşatsın anneliği inşallah...a.s.:1hug:

18. 27 Ekim 2009
  19. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım herşey gönlüne göre olsun ve rabbim hayırlı olan herşeyi nasip etsin. hepimizin çok güzel günler görmesi dileğiyle allah yolunu açık etsin