umudum bitti :( :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xmoye_x tarafından 31 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : xmoye_x
  1. xmoye_x

xmoye_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hiç günü saati bile şaşmayan adetim bu ay 3 gün gecikti bende kesin hamile olduğumu düşündümm :1no2: az önce kasıklarımın ağrısıyla uyandım ve adet oldumm senağlama o kadar umutlanmıştım kii cok büyük hayal kırıklığı yaşadım senağlama 8. ayda bitti çok korkuyorum senağlama allah hayırlısını versinn sölicek bişey bulamıorum senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 31 Ağustos 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım, doktorlar anne ve baba gebelik için sağlıklıysa hamilelik 1 - 12 ay arasında olabilir diyorlar..hatta daha da sürebilir. ben tam bilmiyorum ama hani hesaplıyorlar ya, şu günlerde hamile kalabilirsiniz, işte ne bileyim adetinizden şu kadar gün sonra elverişli gibi, o günleri öğrensen...

4. 31 Ağustos 2008
  5. scaarlet

scaarlet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme. kafaya takmaktan ve stesten dolayı adet gecikiyo ve insan umutlanıyo. Ben de bu ay bekliyordum. Bana da kısmet olmadı. Dualarımız önümüzdeki aya hayırlısıyla. Fazla kafaya takma diycem ama ben de takıyom walla. 8 ay cok da uzun bir süre değil. Benim yakın arkadaşım 7. ayında hamile kaldı hem de 7 ay boyunca yoğun çalıştılar. Sabır sabır

6. 31 Ağustos 2008
  7. minervaduygu

minervaduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insan kafaya takmayayım diyor ama yumurtlama günlerini hesapladığını farkediyor birden.nasıl aklımı bundan soyutlayacağım bilemiyorum.düşündükçe de iyice geciktiriyoruz hamişliğimizi.ama yine de şükret canım.bak hem bende hem de eşimde problem var.eğer çok aklını meşgul ediyor,benim gibi her regl gününü yas ilan ediyorsan,bir an önce bir doktora tüm kontrollerinizi yaptırın.en azından sorun olmadığını bilmek beklemeye motive eder sizi.allah tüm dileyenlerin kucaklarını bebişlerle doldursun kızlar:CüvCüv::Saruboceq:

8. 31 Ağustos 2008
  9. boundary

boundary Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.002
    Ödül Puanları:
    238
    Merhaba kızlar günaydın bende 1ay kadar önce korunmayı bıraktım ama bu ay olmadı bebişimiz hastalandım.Baya umutlanmıştım,çünkü psikolojik olarak vücudum tepkiler veriyordu.Ama olmadı.Bu yıl 21 temmuzda 28 yaşıma girdim ve herkes 30 a gelmeden çocuk doğurmalısın sağlık için bu gerekli diyor.Çok stres içinde kaldım.Ama bu ay beslenmeme dikkat ederek deniycem hayırlısı bakalım.İnşallah Allah yüzümüzü güldürür.Umudumuzu yitirmememeye çalışalım

10. 31 Ağustos 2008
  11. xmoye_x

xmoye_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

12. 31 Ağustos 2008
  13. minervaduygu

minervaduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:

14. 31 Ağustos 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah, her isteyene sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü bebiş verir inşallah arkadaşlar...ama üzülmeyin, sizin sağlığınız herşeyden önemli....hayırlısı olur inşallah...................

16. 31 Ağustos 2008
  17. ece74

ece74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    boş durmak yok çalışın.ben öyle yapmıştım.ilk bebeğim düştü sonra tam dokuz ay bekledim.tez zamanda bütün isteyenlere inşallah.

18. 31 Ağustos 2008
  19. boundary

boundary Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.002
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar ağlamayın ya,bende ağladım ama hastalandığımda hatta işyerinde ağlamaya başladım.Ağlamak sadece bebeğimizi bizden daha da uzaklaştırıyor.Sağlıklı olmamıza rağmen korkuyla ya olmazsa diye yönlendirdiğimiz hormonlar hamilelliğimizi etkiliyor.Bende olamıyorum sabırlı olmaya,ve iyi şeyler düşünmeye çalışın.Mesela kendimi hamile düşünmek beni mutlu ediyor.Mesela ben bir hamile anne resmi bulucam ve onu masaüstime atıcam.Beynim zaten hep anne olmayı istiyor.Gözlerimde desteklesin düşüncelerimi.Bu hayırlı günlerde Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah.Amin