umudumu kaybetmiycem.......:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asya23 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar size çok kez yazdım geçen ayda bebiş çalışmalarım hüsran oldu adetim 5 günlük bi gecikmeden sonra geldi...ve hatta normalde 3-4 gün sürerken bu kez 6 gün sürdü gelmeyede nede meraklıymış:roflol: kızlar adetim biteli 3 gün oldu ve yine yumurtlama dönemini düşünmeden çalışmaları başlattık coksekeriremsusırnaşık şeybu arada kızlar geçende yakın bi arkadaşımı gördüm hamişti biraz konuştuk ilk ay normal adeti gelmiş sonra 2 ay gelmemiş dr gitmiş 3 buçuk hamiş olduğunu öğrenmiş...bendede bu ara aşırı iştahsızlık bulantı vardı bugün dr gittim hem bi ilaç verdi hemde hamişlik şüphelerim birde hastanede son bulsun diye orda test yaptırdım yüzde birmilyon yok :roflol:internetten okudum adaçayıda yumurtlamaya iyi geliyormuş adetimin ilk gününden beri onu içiyordum oda aşırı bulantı yaptı yaa onuda içmiycem :1no2:kızlar inş. bu ay olur bu 6.denemem olucak inş. Allah isteyen herkese en kısa zamanda yaşatsın bu duyguyu :çok üzgünüm:

2. 3 Temmuz 2008
  3. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim bence hemen bu ay da adet oldun diye kendini koyuverme..bakarsin önmüzdeki ay hamile kalirsin ....bir de arkadasim ilk 2 ay adet girmus hamileyken demissin ondaki belirti sen de de olacak diye birsey yok,cunku hamilelik kisiden kisiye farkli belirtiler gosterir....ama umudunu kaybetme canim,gun dogmadan neler dogar demisler dimi???onun icin stres yapma,hep iyi düsün ve bol bol dua et sen de anne olacaksin insallah guzelim Allah saglikli bebekler versin ....sevgiler...

4. 3 Temmuz 2008
  5. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim bakarsın adet gecikmelerin gelecek bebeğin habercisidir.Öyle derler adet düzensizliği başladıysa hamilelik yakındır derler.Tabi bunun bilimsel bi açıklaması yok.Ama benimde hamile kalmadan bir ay önceki adetim lk defa 4 gün önce gelmişti.Neyse hayırlısı hepimiz için.Bende düşükten sonra iki aydır uğraşıyorum olmadı inşallah bu ay bakalım.Bu gece bol dua edelim kandil rabbim dualarımızı kabul etsin.

6. 3 Temmuz 2008
  7. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    umutsuzluğa yer yok Rabbim elbet birgün verecektir buna inanarak vede bol bol dua ederek beklemekten başka çare yok her ay yeni bir umuttur asya yılmak yok arkadaşım :KK66:

8. 3 Temmuz 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun canlarım aynen öyle bende umudumu asla kaybetmiycem aslında stres yapmıyorum beni üzen adetlerim çok düzenli sadece bu geçen ay 5 gün gecikme oldu birde dr gidiyorum sorunda yok bende çok sık idrar yolu enfeksiyonu oluyordu dedim acaba enfeksiyondanmı olamıyom çünkü enfeksiyon olunca spermler yaşamıyormuş ama tahlil yaptırdım oda yok yani tertemiz ama şans ve tabiki Allah isterse olur...canlarım bebiş bekleyen herkes inş. hayırlısıyla meleklerine kavuşurlar !!..asıl stresi eşim yapıyor hatta dedim ki galiba dedim bende sorun var hani üzülmesin diye oda demezmii acaba benimkiler yolumu bulamıyorlar :roflol:sırnaşık şeybide bu şakalaşmalar olmasa dahada üzülcez ama gülüp geçiyoruz ve umudumuzu kaybetmiyoruzz yorumlarınız için tşkler arkadaşlar !!

10. 4 Temmuz 2008
  11. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar adetim biteli 1 hafta oldu göğüslerim hiç inmedi yaa hala şiş hala dokunamıyorum adet bittiği gibi hatta hemen o gün çalışmalara başlamıştık coksekeriremsucoksekeriremsukalmıış olabilirmiyim acaba ???yumurtlama dönemimde daha değil ama bu işler belli olmuyor Allah isterse olur bu arada ısı takibi yapıyordum sabah yataktan kalkmadan sürekli 36.2 yani 3 gündür yapıyorum zaten sabah ölçümün dışındaki ölçü değerleri geçersizmi oluyor mesela öylesine bugün saat akşam 7 gibi ölçtüm 35 ti....ama tabiki sabahki doğru bunu biliyorum...ve birde kızlar kan testinde ne zaman çıkar döllenme olmuşsa adet gelmeden de öğrenebilirmiyiz ???????

12. 5 Temmuz 2008
  13. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar vücut ısı tabiki yapıyorum 4 gündür 36.2 yada 36.3 şeklinde devam ederken bu sabahki 36.1 di bu ne demek şimdi canlarım ya????bu şekilde hamişliği yakalayan arkadaşlar varmı yada bu konuda bilgisi olan ???yumurtlama olunca ısı düşermiş sonra tekrar yükselirmiş o ısı düşmesi ve yükselmesi sırasında değerler tahmince hangi rakamlar arasında oluyorr :uhm::uhm::uhm:

14. 14 Temmuz 2008
  15. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu sayfayı açalı çok oluyor beni unuttunuz :çok üzgünüm:şaka diyorum kızlar bu arada bebiş çalışmaları devam ediyor :eek:gün aşırı şeklinde....hatta şöyle deyim adetim bittiği gibi başlamıştık yumurtlama tarihleride değişebildiği için onuda hesaplayı takılı kalmadım..ısı tabiki yapıyordum onuda bıraktım çünkü aynı saatlerde ölçemedim:bbo:adetimede 10 gün war ve benim göğüslerimde öyle bi belirgin acıma yok ama yazmıştım bu sayfada yine adetim bittikten sonra bi kaç günler hiç inmedi çok acı veriyordu şimdi ise düzenli ilişki devam ve adte 10 gün war ama göğüslerde bi damlacık bile acı yok:uhm: kızlar bu ayda acaba kaldım bilemiyorum tabi ya kanda yaptırırım yada günü geçerse idrarda yapıcm belirti olarak tek uyuma isteği ve baş dönmesi war başka hiç bi şey yok....:uhm:baş dönmesi geldiğinde hani salıncaktan sallanıp ineriz ya sersem gibi oluruz öyle bi dönme geliyor 2-3 dk ta geçiyor hatta dün gece arkadaşın düğünü vardı orda zorla oynamam için kaldırdılar :roflol::eek:o anda küttt die düşücem sandım heryer döndü bi kere !!!!....şimdilik bunlar banada sabretmek beklemek ve görmek kalıyor :çok üzgünüm:

16. 14 Temmuz 2008
  17. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hakkında hayırlısı olsun canım guzel bebıs haberlerlerını duyarız ıns

18. 14 Temmuz 2008
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim bence belirti arayarak gun gecmez. simdi bas donmesini istemesen de senin beynin hamilelige yoruyor olabilir. sadece su gunlerinin gecmesini bekle. adetine 2-3 gun kala zaten iyi bir dijital test al. direkt silik milik ugrasmazsin. hemen cikar. yani en ufak bir seyi hissettigi test ettigi anda hemen pozitiff diyor. guvenilir.ben clear blue kullandim cok memnun kaldim:)

bu kadar kafayi takarsan duznli adetlerin de duzensizlesir. benim duzenliydi. senin gibi taktim. tam 46 gu olmadim bir ay.