umudumun bittiği an

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve benmine tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : benmine
  1. benmine

benmine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende temmuz ayınd tüp bebk tedavisi gördüm.bende yumurta rezervi az ve eşimde morfoloji %0 idi. toplam 10 yumurta oldu 5 tanesi gelişti ve 3 tane yumurta oplandı ve 1 tanesi döllenebilir durumda idi . oda döllenmedi ve transfer iptal oldu.inanın hiç bu kadar yıkılmamıştım. böyle olması normalmi.vücuduma 6000 ünite ilaç verildi ama doğru dürüst yumurta olmadı.benim le aynı durumda olan varmı

2. 8 Eylül 2009
  3. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm çok üzüldüm ama nasip
    sen erken yıkıldın sadece..
    benden 18 yumurta toplandı,17si iyi kalitede..
    12yumurta döllendi
    8 tanesi 1.kalite 4 tanesi ikinci kalite dr çok çok iyi dedi
    3 embriyo transfer edildi
    büyük umutlarımz vardı,sonuç negatif

allah sabır versin
    inşallah ikinci denemende herşey gönlünce olur

4. 8 Eylül 2009
  5. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun.

6. 8 Eylül 2009
  7. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim transferim ertelenmedi ama sonuç hüsrannn.sanada çok geçmiş olsunn.

8. 9 Eylül 2009
  9. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım çok geçmiş olsun moralini bozmamaya çalış moralin yüksek olmalı rabbim yardımcın olsun inşallah bende 1 deneme yaptım 4 emb.tras.edildi ama sonuç negatif şimdi yola devam demek için bekliyorum

10. 9 Eylül 2009
  11. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Rabbımden umıt kesılmez bol bol dua et ve pozıtıf dusun ınsallah en kısa zamanda bebegıne kavusursun

12. 9 Eylül 2009
  13. simge_wxyz

simge_wxyz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin ama size tavsiyem 2.başlamadan önce mutlaka ama mutlaka genetik test yaptırın

14. 9 Eylül 2009
  15. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ne yapayim.11 yillik evliyim yasim 36 7 defa denedim 3 de asilamayi sayarsan on.Yumurtalar hersey cok guzel.Sonuc hep 0.Genetige de bakildi bisey yok.Acaba baska ne yapabilirim.Baska kontrol edilmesi gereken bisey var mi kafayi yiyecegim.T3, t4 anti t anti m bakildi toksoplazma yok.Her defasinda doktorlar cok iyi yumurta topladik cok ideal transfer gerceklestirdik eeee sonuc.Sonuc kocaman bir sifir,acaba vucudum bisey uretiyorda o mu bunu yapiyor diye dusunuyorum.Acaba sumu var bu mu var diye gereksiz yere iki histeroskopi iki kanal filmi cekildim laporoskopi oldum.Kanalin biri tikanmis digeri de yari tikaliydi yari tikaliyi risk tasiyor diye aldilar.Hadi bana bir akil verin ben ne yapayim.Dun kadin dogumcunun birine gittim.Benim basima bunlar geldi ne tur arastirmalar yaptirmam lazim diye sordum.Kime yaptirdiysaniz ona gidin diyor ,Istanbul da dedim o zaman burdabir tup bebek merkezine gidin diyor.Baska bisey yok yani kime yedirdiyseniz ona gidin o ugrassin o burda yoksa yeni birini bulun o yesin sizi.Durmak yok yolunmaya devam diyorlar.Benim yerime siz koyun kndinizi siz ne yapardiniz.Dunyanin ilacini kullanmaktan yuzum gozum sivilce doldu mayin tarlasi gibi.Sinir kupu oldum.40.000 tl paramiz gitti.7 milyarini daha odeyemedik.Hadi bakalim cikin isin icinden.samimiyetnize siginip icimi bosalttim.kirilmayin bana sakin.

16. 9 Eylül 2009
  17. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

arkadaşım öncelikle seni tebrik ederim bu yolda yılmadan bu kadar mücadele verdiğin, maddi manevi zorluklara göğüs gerdiğin için...sen çok güçlü bir kadınsın ve bu mücadelenin mükafatını alacaksın eminim.

allah yardımcın olsun, gönlüne göre versin inşallah...

18. 9 Eylül 2009
  19. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    umudun bittiği an yaşamın da bittiği andır. sakın umudunuzu yitirmeyin. bir dahaki denemenizde de olmayacağını kim söyleyebilir.