umudumuzu yitirmeyelim anelik bizimde hakkımız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anne olucam ben biliyorum allahım hepimize versin ben inanıyorum zorlansamda bıkmıycam yılmıycam gücümün yettiği yere kadar devam ben allahımdan istiyorum önce görücek bizi duyacak birgün isyan etmiycem anne olucam işteeeeeeeeeee

2. 21 Haziran 2009
  3. fato xsx28

fato xsx28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş camım hepimiz uğraşıyoruz işte napalım allahtan umut kesilmez 6 yıldır uğraşıyorum inş allah yüzümüze güler bizde birgün anneliği tadarız:Saruboceq:

4. 21 Haziran 2009
  5. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah arkadaşım bizde tadıcaz 7 yıldır uğraşıyoruz birgün sonuç verecek diye umutla bekliyorum inş rabbim umutlarımızı boş çevirmez canım:1no2:

6. 21 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

allahim kimseyi evlat hasretiyle sinamasin:Saruboceq:

8. 21 Haziran 2009
  9. dutmame

dutmame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde 6 yıldır uğraşıyoruz. ınşallaH ANNE olucaz. şuan bende test gününü bekliyorum 4 gün kaldı. 3.tüp bebek denemem. Hepimiz için dua ediyorum.

10. 21 Haziran 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    evet rabbım tum ısteyenlerı kavuştursun bu bı ımtıhan ınş kısa surer ..........rabbım kımseyı çok bekletmesın...........zorda komasın...............evlatla ımyıhan etmesın.............ınş guzel gunler cokkk yakındır..................o mınık ellerı herkes sarsın ınşşşşşşşşşşşşş

12. 21 Haziran 2009
  13. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    MUCıZELERE ıNANIR MISINIZ?HıKAYEM BENıM ıNANMAMI SAĞLADI
    selam kızlar.badem seni takip ediyordum ara sıra.bende allah nasip ederse temmuz 25 gibi sezeryanla oğluma kavuşacağım.
    mucizelere inanır mısınız?ben hamile kalınca mucizelere inanmaya başladım.çok değil daha bi yıl önce bende tüp bebek bölümünde yazışıyordum.
    serüvenim uzun ve karışık.ama ben en kısa haliyle özetleyeyim.ilk yıldan sonra çocuk istedik o ay hamile kaldım.ama maalesef dış gebelikmiş.bunu atlattıktan sonra bu seferde bebk gelmemeye başladı.doktora gittik her şeyim çok normal ama hamilelik gelmiyor.doktorum bi kere hamile kaldın yine kalacaksın ama nedenini anlamıyorum dedi.en son eşimden de rapor istedi.sonuç hem bizi hem onu şaşırttı.sayı 2 milyon.doktorum bu değerlerle mucize yakalayıp hamile kalmışsın ama ne üzücü dış gebelik olmuşsun dedi.bu değerlerle bi daha mucize yakalayamazsın dedi.tüp bebek dei.ilk tüp bebek sonucum negatif.çok ağladım.aradan iki ay sonra adetim gecikti test yaptım pozitif.kanda da hamileyim.ikinci kez doğal yolla hamile kalmıştım.doktorum telefonda inanmadı hamile olduğuma çok şaşırdı.ama maalesef yine dış gebelikti.üstelik iç kanama geçirdim ve tüpüm yırtılmıştı.ameliyata gerek kalmadı kendiliğinden kayboldu gebelik.ama ben hem bedensel hem ruhsal çok acı çektim.doktorum bu değerlerle bunu nasıl başarıyorsun dedi.eşim varikosel ameliyatı olmuştu ve sayı iki milyondan 14 milyona çıkmıştı.ama morfoloji de kötüydü.buna rağmen ben ikinci kez doğal yolla hamile kalmıştı hem de olamaz derlerken.iki dış gebelik geçirdikten sonra rahim filmi istendi benden ve doktorlar iki tüp tıkalı diye rapor verdiler.artık benim için mucize yakalama devri sona ermişti.hem eşimin değerleri zayıf hemde tüplerim tıkalıydı.tek çözüm tüp bebek.ilki tutmamıştı.doğal oluyor ama tüp tutmuyordu ne tuhafki.ikinci tüp bebeği geçen temmuz ayında denedik.21 yumurta toplandı.14 tanesi döllendi.8-9 hücreli çok iyi embriyolar.5 tanesi donduruldu.transfer günü doktorum kesin hamile kalacaksın dedi ama sonuç yine hüsran.negatif sonucu görünce yıkıldım.kendimi toparladıktan sonra kasım ayında dondurulmuşları denemeye karar verdik.son adet tarihim 28 ekim.ben 4-5 gün erken olurumçadet olur olmaz dondurulmuş embriyo transfer tedavisi başlanacak.ama bi türlü adetim gelmiyor.hafif lekelenmeler var.eşim ban rüyamda hamileydin dedi güldüm.iki tüpüm de tıkalı imkansız artık dedim.bi test yapalım dedi.öylesine yaptık ve allahım kıpkırmızı ikinci çizgi.kan testi olmadıkça inanmam dedim.ertesi gün kan testinde değerim 1000 üzeriydi.ben yine dış gebelik diye çok korktum ve bu nasıl oldu diye düşünüyordum.ama tüplerimin ikiside demekki tıkalı değil diye de seviniyordum.2-3 gün sonra keseyi görünce sevinçten ağlayacaktım.aylarca hamile olduğğuma inanamadım.ama şimdi içimde kıpır kıpır hissediyorum onu.allah nasip ederse bu mucizeyi bana 25 temmuz gibi kucağıma alacağım.kızlar doğal yolla olmaz bu değerlerle sperm yumurtaya ulaşmaz bu morfoloji ile döllenme asla olmaz demelerine rağmen ben tam üç kez doğal yolla hamile kaldım hemde üç hamileliğimi iki yıl içinde yakaladım.bide bunaların üstüne tüplerin tıkanmış dış gebeliklerden sonra artık doğal şansın hiç yok dedikleri anda minik oğlum gelip yerleşti içime.ümidinizi hiç kaybetmeyin.her şey gönlünüzce olsun derim

14. 22 Haziran 2009
  15. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yanı Allah tan hıc umudunızı kesmeyın dıyor bu hıkaye.Benım durumumda senın gıbı helın hıvda ınanamıyorum yaa bu bır mucıze olamaz ya Allah sana hyırlı evlat versın.Umutlu bekleyısımız devam edıyor kızlar haa gayret devam yola arasıra motor su kaynatsada ne yapalım kader ıste.Hayırlısı olsun.Dualarım sızınle ...

16. 22 Haziran 2009
  17. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kizlar yeterki mevlam ol desin yeterki o istesin hersey fasafiso valla rabbime dayanip guvenmeliyiz ona INANMALIYIZ........

evet kizlar insallahhhh rabbimin izniyle tum isteyenler annelik duygusunu tadicak ben tattim coook guzel

bi duygu rabbim sizlerede nasip etsin bana ikinci bebegimi nasip etsin insallahhh