Umudunu kesmeyen anne adayları paylaşımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Slm kızlar... ben 3 yıllık evliyim ve nerdeyse 9 aydır bebek özlemindeyim.. Bu süreçte neler yaptım nelleerrr.. ama halen umutluyum bir gün bende ve umutla bekleyen herkeste anne olacak.. hadi gelin hissettiklerimizi çabalarımızı yaşadıklarımızı paylaşalım.. Bu topic uğurumuz olsun.. Listemizi yapalım bildiklerimizi yaptıklarımı paylaşalım..

2. 23 Mayıs 2009
  3. himeros

himeros Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konu başlığı çok güzel canım. babam hep der, insan umutsuz yaşayamaz.2,5 yıllık evliyim hiç korunmadık çünkü pco var.1 aydır tedavi görüyorum.adet tarihim 2 gün geçti.geçen ay 23 ünde oldum bu ay 21 inde olmam gerekir diyorum.olmadım hala.fazla umut yok ama beklemedeyim.

4. 23 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

hoşgeldin canımm... bakarsın topicim sana uğur getirir ve ilk hamişimiz sen olursun inşallah..umut yok deme lütfen...pcolu olunca normalde 30 günden fazlamı adet görüyorsunuz..

6. 23 Mayıs 2009
  7. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende 5yıldır istiyorum allahtan umut kesilmez bizde hiç korunmadık 1aşılama yaptırdım tutmadı ameliyat geçirdim açık daha saysam yaptıklarımı sayfa almaz ben burda keseyim allah herkese bana da evlat nasip etsin inşalah ......................

8. 23 Mayıs 2009
  9. EU1

EU1 Guest

nagihancım inşallahh olacak.. sorun varmıydı peki.. gerçekten bazen sadece psikolojik oluyor.. destek almak lazım destek olmak lazım birbirimize.. yazını okuyunca bana çok umutsuz gibi geldin..:teselli:

10. 23 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Biraz toplaşsak kaynaşşak bismillah diyip uğurlu listemize başlıyacaz. :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

12. 23 Mayıs 2009
  13. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    selamlar... herkese ve kendime duacıyım..

allah isteyen herkese versin inşallah meleğini.

bir de televizyonlarda görünce, çocuğunu dövenleri, yakanları, işkence yapanları... televizyondan onları çekip gırtlaklarını sıkasım geliyor.

14. 23 Mayıs 2009
  15. whoareyoupeople

whoareyoupeople Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar bende bu sabah bebeğimi düşürdüm ama zaten daha çok küçüktü.3 gün sürdü sevincim...2 haftalık bir bebekti...ama umudumu kaybetmicem üzülmeyeceğim kendime söz verdim.
    birde doktoruma bir daha regl tarihim 1 hafta geçmeden test yapmayacağıma söz verdim.yapmasaydım hiç haberim bile olmayacaktı hamilelikten ve üzülmeyecektim...
    sevgiler...

16. 23 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

hoşgeldin yalelcim.. inan bende senin gibiyim.. tv kapatasım geliyor içim yanıyor resmen.. keç yıllık evlisin canım ne zamandır istiyorsun..

18. 23 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

çookkk geçmiş olsun canımmm:teselli: inşallah rabbim tekrardan sana o mutluluğu yaşatır ve bebişin bu sefer sana sıkı sıkı tutunur... a.s.