Umut tüp bebek kızları buluşma noktası

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve esin2008 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : esin2008
  1. esin2008

esin2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Umut tüp bebek merkezinde tedavi olan yada olmak isteyenler biraraya toplanalım.
    Ben Ocak adtimin 2. günü femara ile tedaviye başlıyorum.2. kere kliniğe gittim ve karar verdim.Daha önce 3 denemem var.Bu 4. deneme olacak.Hadi hayırlısı

2. 22 Aralık 2008
  3. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba bende umuttüp bebekte enver beyde teedavi oluyorum henüz aşılama denemek istiyor enver bey ilk aşılamamı temmuzda oldum hamiş kaldım ama boş kese çıktı malesef şimdi 1-2 ay sonra tekrar bi aşılama daha denicez bende aşılamada femara kullandım polikistik overliyim ve umuttğp bebeğin çok doğru bir yer olduğunu düşünüyorum....
    Rabim tez zamanda hepimize sağlıkla ve hayırlısı ile kucağımıza alacağımız evlat hamileliği nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

4. 23 Aralık 2008
  5. esin2008

esin2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SEVGİLİ ARKADAŞIM İNŞALLAH ÇOK ÇABUK GEBE KALIRSIN
    Ben çok yer araştırdım 2 farklı yerde denedim.Artık hangi merkez nedir çok iyi biliyorum.Bu kadar bilmekte kötü aslında .Nerelerde neler yapıyorlar bir bilsen şasırırsın.Bu nedenle Umuttan yana içim rahat çok iyi bir yer olduğuna eminim.Gebe kalmasamda yine aynı yerde deneyeceğim.Taki tutanakadar.Neden biliyormusun öncelikle hastaya para gözüyle bakmıyorlar.Yumurtalıklarım ii değildi tedaviyi iptal ettiler .Daha önce böyle bir şey hiç görmedim ne ollursa olsun devam ediyorlardı.Ben nasıl sevindim onlar bile şaşırdılar.Şimdi yeniden başladık artık biliyorum ki herşey yolunda ise devam edcekler ne kadar önemli

6. 24 Aralık 2008
  7. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canımcım benimde umut ile ilgili kaygım yok gerçekten enver bey işin ehli ve hastasını düşünen bi doktor inşallah rabbim tez zamanda sağlıkla ve hayırlısı ile olumlu sonuç almamızı nasip eder...

8. 27 Aralık 2008
  9. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben de geçtiğimiz aylarda umut'a birkaç kez gittim.doktorları ve hemşerileri çok iyi.ama son aylarda yönetimdeki ekip değiştirilmiş.artık onlar da hastaya para gözüyle bakıyorlar.bir de garibime giden şey ise parasal konularda ve sgk konularında Yasemin hanımın yetkili olması.çünkü o bir psikolog.onun yerine bir iktisatçı olmalı derim.psikolog olmasına rağmen yıllardır bebeiş sahibi olmaya çalışanların halini anlıyamıyor ya da anlıyormuş gibi sempatik davranmaya çalışıyor bu da onu itici kılıyor.Şahnur hanım daha başarılı bu konularda derim.ama tekrar üstüne basarak söylüyorum dr enver bey de dr levent bey de çok iyiler.hele bir hemşire var kan alırken tanıdım çok şeker.

10. 29 Aralık 2008
  11. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merghaba arkadaslar bende umut tup bebek lı oldum esımın spermı suanda 100.000 ve bıze enver bey tup bebek tavsıyesınde bulundu ılk denememız olucak ocagın ılk haftası regl olucam 3. gunu gel dedı enver bey tabı bu arada glogopan ısımlı bı ılac verdı 1 haftadır sıddetlı yumurtalıklarım agrıyo anlamadım tabı neden acaba bu arada bende yasemın hanımı beyenmıyorum cok ıtıcı bakalım regl olunca gıdıcez bakalım bızı neler beklıcekk
    bırde ben yarın bı uzel defter almayı dusunuyorum klınlıge gıttıgımız ılk gunden bebegımızın dogumuna kadar esım ve ben hangı asamalardan gecerken neler hıssettık bebegımzıze onlemlı gunlerde yazmayı dusunuyoruz sıddetle tavsıye edıyoruzzzzzzzzz:KK70: bebegımıze okutucaz sonrasında .............. herkese tekrar merhaba :ecrin_bebek::ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile5:KK46:

12. 29 Aralık 2008
  13. Sirine81

Sirine81 Bana yeni bir ben lazimm Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim tedavimde umutta olacak kısmetse geçen ay gittim görüştüm enver beyle raporun çıkmasını bekliyoruz tedaviye başlamak için

14. 30 Aralık 2008
  15. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar umutta tüp bebek fiyatı ne kadar?gerçi hastanın durumuna göre değişiyor olsa gerek fakat sebepsiz infertilite durumlarında ne kadar olduğunu bileniniz varmı en azından ortalama biliyorsunuzdur fiyatları

16. 30 Aralık 2008
  17. Sirine81

Sirine81 Bana yeni bir ben lazimm Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ilaç dahil 4000 ytl sanırım çider üyelerine indirimde yapılıyor. rapor olusa rapor+850ytl ilaç hariç

18. 5 Ocak 2009
  19. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bildiğim kadarıyla kampanyaları var.ilaç dahil 4.000 YTL ilaç hariç 2.500 usd ve hemen hemen aynıya geliyor gibi.bir de ilaç dahil diyorlar ama her ilacı size vermeyip dışarıdan kendiniz alıyorsunuz.Sadece göbekten vurulan yumurtlama ilacını ve çatlatmayı veriyorlar.Bir de her şey dahil dediklerine bakmayın kan tahlillerinin parasnı bile alıyorlar.hatta transfer sonucu gebelik testini bile tahsil ediyorlar.test günü gelince en yakınınızdaki sağlık ocağı veya devlet hast.gidiniz.