umut tüp bebek merkezi hakkında olumlu olumsuz yardım edermisiniz arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU3 tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar umut tüp bebek merkezi hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi ve pozitif sonuç alanlar yazabilirmi.şimdiden teşekkürlerr......

2. 8 Kasım 2008
  3. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benn gitmedim ama çok kişiden çok olumlu şeyler duydum özellikle enver beyi çok methettiler
    hakkında hayırlısı

4. 8 Kasım 2008
  5. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrh.bende önceden enver beyin hastasıysım.ama benim olmadı.memoriol hastanesinde düşünüyorum bu kez.hatta çarşamba günü görüştük dr.semra hanımla..bana ko-kültür başlayacagız.şuan biraz maddi sıkıntımız olduğu için bekleme aşamasındayız.. çok mutsuzumsenağlama

6. 8 Kasım 2008
  7. SEVGXIXM

SEVGXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesinlikle ENVER BEY derim.Çok ilgili,güler yüzlü, karşısındaki insanın aklında soru işareti bırakmayan biri. Ben daha önce Alman hastanesinde yaptırdım olmadı.

Temmuz ayında Enver Beyle tanıştık. Şuan 4 aylık hamileyim ve kontrollerede ona gidiyorumm çok çok memnunum.Allah benim bebeklerimi kucağıma almayı nasip eder inşallah ve benim gibi bebek isteyen herkesede

8. 9 Kasım 2008
  9. casablanka_05

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ..ben enver beyi kötülemedim yanlış anlaşılmasın!! tabiki güleryüzlü,ilgili,insanın aklında soru işareti bırakmayan birisi ..ama benim olmadığını söledim.zaten bende yumurta kalitesizliği var.tam olgunlassa bile kalitesiz oluo vede 1 tane oluo.o yüzden ko-kültür yapılacak ..bakalım 2-3 ay içerinde deneyecegiz .inşş hayırlısı olur.

10. 9 Kasım 2008
  11. casablanka_05

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm sevgim bu arada gözün aydın!!allahım kucagına almayı nasip eder..darısı olmayan herkezin başına içinde de ben olmak üzere..bu arada bebeklerim demissin ikiz mi olcak??

12. 9 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

sevgimm sana özeldende msj attım canım.bana almanla umutun karşılaştırıldığında almanın üstün yanları varmı yoksa şartlar aynımı yardım lütfen.

14. 10 Kasım 2008
  15. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende umut tüp bebek te yaptırdım, umut ile ilgili kötü bir şey duyacağına inanmıyorum. Bende Enver Bey in hastasıyım, kesinlikle işini çok iyi bilen biri. Her soruna net cevap alabileceğin son derece pozitif bir doktor.Ayrıca ssk raporun geçerli olduğu bir merkez, şayet raporun yoksa ilaçlar dahil 4.000 ytl. kampanyası var ve kesinlikle bu işe ticari yaklaşmıyorlar. Ben çok memnun kaldım ve herkese şiddetle tavsiye ederim. Şuan 3 aylık hamileyim hayırlısıyla Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Seninde güzel haberlerini almak ümidiyle.

16. 10 Kasım 2008
  17. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende çok araştırdım şu an 6,denememi umutta yaptırdım sonucumu bekliyorum.Ama eşimde bende çok memnun kaldık Enver beydende Emre beydende diğer personeldende ben önceki yaptırdığım yeri düşününce aradaki farkıda görmemek imkansız

18. 10 Kasım 2008
  19. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba benim ilk denemem çok araştirdiktan sonra umut tüp bebek'te yaptirmaya karar verdim ekip ve özellikle enver beyden çok memnunum 9 gün kaldi sonuç bekliyorum