Umut tüp bebek merkezinde tedavi gören kızlar bir bakarmıydınız lütfen..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DrGunay tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bildiğiniz gibi ilk tedavimi Alman hastanesinde Bahçeci ekibiyle Halit (Fırat Erden) beyle başlamıştım ve de sonuç pozitifti.Malesef 10 haftalık düşükle sonuçlandı.Kızlar şimdi ikinci tedavim için Halit beyi aradım.Alman hastanesinden ayrıldıklarını ve Bahçeci kliniğinde hastalarını muyaene ettiğini söğledi.Orya randevu aldım.Peki opu ve transfer işlemimin nerde olduğunu sorunca Karşıda Umut tüp bebek merkezinde yapılıcak dedi.
    Kızlar şimdi kafam karıştı ben evi nerde tutayım acaba..Bahçeciyemi yoksa UMUT amı yakın.Aslında Umuta yakın tutmayı düşünüyorum da transferden sonra ev yakın olsun diye.Şimdi bir şey sorucam bu Umut tüp bebek merkezi kadıköyemi çok yakın yoksa Üsküdaramı yani evi nerde tutmalıyım acaba?

2. 16 Kasım 2009
  3. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evi umuta yakın tut canım , umut kadıköye çok yakın , koşuyolunda - acıbadem polis merkezini geçtikten sonra validebağ öğretmen evine gelmeden ...
    hayırlı olsun şimdiden ..
    ben de 4. denemesinde umutta yapıp hamile kalanlardandım , şimdi 4 aylık bir oğlum var Allaha şükür .
    inşallah senin de anne olma vaktin gelmiştir ve hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın bu denemenden ..
    yazmama gerek var mı , biliyorsundur zten , umut tüp bebek de mustafa bahçecinin kliniklerinden yerimseniben

4. 16 Kasım 2009
  5. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Günaycım tedavin hayırlı olsun arkadaşım.Ben de umutta hamile kaldım biliyorsun.Bence de koşuyolunda evini tut.Transfer sonrası fazla kımıldamamış olursun ama koşuyolunda evini 1 aylığına kiraya verecek yerler varmıdır bilmiyorum, zira bu tür yerleri taksimde bulmak daha kolaydır diye düşünüyorum.Hakkında inşallah hayırlısı olsun.Evi taksimde tutarsan da çok takılma zira ben transferi koşuyolunda olduktan sonra levente geçmiştim arabayla.Yani vakti zamanı geldiyse çok da önemli olmuyor gittiğin mesafe...

6. 16 Kasım 2009
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ÇOk teşekkür ederim canlarım.İnşallah bana da uğur getitir Umut tüp bebek.Bu arada internetten araştırdım da koşuyolunda öğle 1 aylık bir ev henüz bulamadım.Kızlar Kadıköy ataşehir Umut tüp bebek merkezine çokmu uzak?Orda 1 daire var da

8. 16 Kasım 2009
  9. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ataşehirden koşuyoluna gidip gelmek çok zor değil.. arabayla 15-20 dakika sürer..transferden sonra 1 saat yatarsın nasılsa..
    ben nişantaşında transfer yaptırıp acıbadem e eve geldim düşün... ataşehirde tutabilirsin bana göre..

10. 16 Kasım 2009
  11. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederimm arkadaşımm....

12. 16 Kasım 2009
  13. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Başka yorum yapmak isteğen varmı kaydirigubbakcemile3

14. 16 Kasım 2009
  15. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.323
    Ödül Puanları:
    163
    günaycım tedavin hayırlı olsun.inşallah sorunsuz sıkıntısız tedavi süreci geçirir ve sonundada evladını sağlıkla alırsın kucağına canım.benim sorunla ilgili hiç bir bilgim yok sana yardımcı olamıyacağım sadece şans dilemek istedim.dualarım seninle.

16. 16 Kasım 2009
  17. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Allah allahh çok şaşırdım Alman hastanesi diye ben da bı çok guveniyodum lab koşullarına felan ne zaman olmuş bu degisim Gunay im

18. 16 Kasım 2009
  19. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bu gün öğrendim ben de canım..