Umut Tüp Bebek merkezine giden arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kardelen001 tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

15 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kardelen001
  1. kardelen001

kardelen001 Guest

Merhaba umut tüp bebek merkezine giden arkadaşlardan eğer mumkunse merkez hakkında biraz görüşlerini bildiren seyler yazılırsa inanın cok mutlu olurum.
    yazıları bekleyecegim. yardımcı oldugunuz icin simdiden tesekkur ederim

2. 16 Nisan 2009
  3. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bende umut tüp bebeğe gidiyorum.Bu 1 normal 1 dondurulmuş tüp bebekten sonra 3. denemem.Ben şu ana kadar çok memnununm , doktorlar inanılmaz güven veriyor.Ne istediklerini ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar.Haftaya salı çarşamba yumurta toplama olacak , ancak transferim büyük bir ihtimalle 1-2 ay sonraya ertelenecek bunu bana bugün o kadar güzel anlattılar ki , kendimi güvende ve iyi hissettim.Sabah eşimle konuşuyoruz eşimde bu sefer olmazsa diğer denememizi de umutta yaptırıreız dedi düşün artık.Ben sana umut u tavsiye ederim ama bence git bir ücretsiz görüşme yap ve muayene ol ondan sonra karar ver derim.Allah yolunu açık etsin arkadaşım, ve bir an önce bebişlerine kavuştursun...

4. 16 Nisan 2009
  5. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım transferinin neden1-2 ay sonraya ertelendiğini öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa

6. 16 Nisan 2009
  7. TOPRAK28

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Tabi ki overlerin hipertimilasyon olma ihtimali var canım.Bu durumda Yumurta sayısı çok olunca yumurtalar çatlatma iğnesi ile vücur su topluyor , nefes alamaz hale geliyorsun.Bu durum daha çok PKO lularda oluyor.Ben daha önce olmuştum karnımdan 12 litre akciğerlerimden de 2 litre su toplanmıştı çuvaldız gibi iğnelerle.Anlayacağın çok sıkıntılı bir durum.Umut ta 20 den fazla yumurta toplanınca yukarıda anlattığım durum olma ihtimali yüksek diye yumurtaları donduruyor ve transferi 1 kaç ay sonra yapıyor.Yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa da memnuniyetle cevap veririm...

8. 17 Nisan 2009
  9. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    toprak yeni tedavin hayırlı olsun öncelikle gecen seferde hatırlarsan aynı gün yaptırmıştık testlerimizi ve tedavimizi inşallah güzel haberi alırsın bu defa ben şuna beklemedyim düşükten sonra yaptırdığım test sonuçları henüz çıkmadı allah yardımcımız olsun bende birdahaki sefere kısmet olursa umut tüp bebek merkezine gitmek istiyorum herkez çok memnun merkezden beni biraz yol durumu düşündürüyor sadece ama sonuç güzel olsun da biz herşeye dayanırız

10. 17 Nisan 2009
  11. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol cevapladığın için bendede aynı sorun vardı ama o şekilde transferim oldu ama tutmadı sorum olursa sorarım teşekkürler

12. 18 Nisan 2009
  13. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bişey daha sorucam transfer erteleniyorya dondurulan yumurtalara ayrıca ücret alınıyormu yani o anki transfer edilmesi gereken emriyolara

14. 18 Nisan 2009
  15. TOPRAK28

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sinemcim hatırladım seni tabi ki, hatta geçenlerde ne yapmışsın diye sana ait mesajlara baktım.İnşallah testlarinde sorununun kaynağı çıkarki , dedinin dermanını bulursun.Ben şimdilik umuttan memnunum güzel,sıcak bir merkez.Bugün kontrolüm vardı yarın yine var ve büyük bir ihtimalle salı yumurta toplamam var.Yukarılarda anlattığım gibi transfer 1 kaç ay sonra.Bence içine siniyorsa yolu çok dert etme.Gider gelirsin 3-4 defa.İnşallah Allah emeklerimizi boş çevirmez.Bizde :CüvCüv: böyle oluruzkaydirigubbakcemile3

16. 18 Nisan 2009
  17. TOPRAK28

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Serpilcim embriyoları dondurmayada , dondurulmuşları transfer etmeyede ayrı ücret almıyorlarmış

18. 19 Nisan 2009
  19. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol cevabın için