Umut tüp bebek mrkz

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve vsml tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : vsml
  1. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Umut Tüp Mrk.deneyen.bilen var mı?ya da önerebileceğiniz başka bir merkez.artık tüp bebek denemeye karar verdim.araştırmalarım umut tüp bebek mrz.yönlendirdi.gerçekten adı gibi umut var mı?bu merkezi deneyen va başarılı olanlar tecrübelerinizi yazar mısınız?ve bir dr adı verebilir misiniz?fiyatlar hakkında bilginiz var mı?bizim maddi durumumuz pek iyi değil o nedenle çok deneme yapamayız.inş allahım yardım eder dualarımızı kabul eder de tek sefer olur inşallah .yarabbim yüzümüze gül artık nolur!!!!!

2. 2 Ağustos 2008
  3. tuba.18

tuba.18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ben şuan orda tedavi oluyorum
    istediğin konuda yardımcı olmaya çalışırım
    nezih bir ortam çalışan personelden tutta doktoru hemşiresi ayakta karşılıyorlar
    bende bu sabah yine ordaydım.tedavi sürecindeyim sık sık gidip geliyorum
    dr.enver bey ilgileniyor maddi olarak biraz masraflı bir tedavi olduğunu söyleye bilirim

4. 2 Ağustos 2008
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selamm umut tüp bebektenn çoğu memnunn bı arkadaşım orda tedavı gördü geçen ayy ama tutmadı ama kısmett tabi ilgiden memnundu ..... ben de araştırdımm çamlıca medicana uygun geldı doktor ilgili hayırlısıı haftaya gidicemm inşş bu işler kısmett işi kimi olumlu ayrılıır kimi değill herkes inşş bebişlerine kavuşurrr

6. 2 Ağustos 2008
  7. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Umut tüp bebek ekonomik olarak diğer merkezler kadar seni zorlamaz ve iligi alaka çok iyi çok memnunum ben zor bir hastayim ama inan doktorum benden inatçi çikti ben 8 aydir tedavi görüyorum problemim rahim içi yapişiklik ileri derecedeydi çok şükür mustafa bahçeci ve enver kurt'un ortak çalişmalari sayesinde artik problem ortadan kalkti gidersen enver beye ismimide verebilirsin rüya demen yeterli :) akraba gibi olduk gide gele eylülde transferim var tutsada tutmasada başka bir merkezi asla düşünmüyorum şimdiden bol şans allah yardimcin olsun

8. 3 Ağustos 2008
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımm teş ederimm hayırlısı inşş mevla görelim neylerrrrrr eylerse güzell eylerr inşş herşeyy gönlünce olurr tavsıyene teş ......

10. 3 Ağustos 2008
  11. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug:canlarım benim.inanın içime su serptiniz,çok rahatladım.inşallah hepimiz için hayırlısı olur.şimdi ilk işim merkezi arayıp randevu almak olacak.belki de orada karşılaşıp tanışabiliriz.sanırım ön muayeneleri ücretsizmiş.bunu ilk öğrendiğim zaman acaba kandırmaca ileri para tuzağı olabilir mi diye düşünmüştüm.sizler sayesinde rahatladım.ben istanbul dışından gelcem.çektiğim her şeye değer.umut gerçekten umudumuz olur inşallah...:KK46:

12. 3 Ağustos 2008
  13. vsml

vsml Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    maddi olarak masraflı yazmışsın.konuyu biraz açabilir misin?ona göre hazırlıklı olalım.plan yapıp ,bütçe hazırlayalım di mi..

14. 4 Ağustos 2008
  15. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    karar vermene sevindim şimdiden yolun açık şansın bol olsuna.s.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2008
  16. 4 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Eğitimci arkadaşlar neden emekli sandığı ile anlaşması olan yerleri araştırmıyorsunuz..Umut tüp bebek merkezi o kadar da ucuz değil...

18. 5 Ağustos 2008
  19. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende umut da işleme başladım ve raporum vardı onunla işlem yaptırıyorum. Eğer raporunuz varsa anlaşması var ve çok da memnunum. Özellikle Enver Bey işini gerçekten bilerek yapıyor. Tavsiye ederim. Çok da masraflı değil.Eğer ücretli yapacaksanız ilaç dahil kampanyaları var toplam 4.000 ytl. yok eğer raporunuz varsa yaklaşık 300-400 arası bir masrafı var. Biliyorsunuz %30 dan fazla fark alamıyorlar. inşallah güzel haberlerinizi alırız.