Umut tüp bebek yolcuları...

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba arkadaşlar kısmet olursa ben birkaç ay içinde umutta tüp bebeğe başlıycam..Sizlerden şunu öğrenmek istiyorum Umut Tüp Bebek Merkezi'nden bir şeklide yolu geçmiş tüm arkadaşlar hamile olan veya olmayan burada probleminizi vede sonuçlarınızı paylaşırmısınız benimle?Bu benim için çok önemli çünkü maddi olanaklar nedeniyle ilk ve belkide son kez deneyeceğim tüp bebek tedavisini.Bu şekilde belki bu merkezin başarı oranını ölçebilirim diye düşündüm.Lütfen olumlu yada olumsuz yazın..Herkez için herşeyin hayırlısı olsun...

2. 16 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Merhaba mutlaka tavsıye edıyorum ama ben pozıtıf sonuç aldığım ıçın değil ilgi ve alakalarında dolayı sana tavsıye edıyorum. Bende 5 yıllık evlıyım 5 aşılama geçirmiştim olmadı ılk tupbebek denememızı umut tupbebekte denedık dokturm enver kurttu çok iyi tıtız bı doktor ve sonuç pozitiif...
    Ben tavsıye ederım cnm maddı olarakta dığer merkezlere gore fıyatı uygun bende çok ama çok araştırmıştım ve doğru yere adım atmışım ama diyorum sana pozıtıf sonuç aldığım ıçın değil ortamdan oturu tavsıye ederım sende farkedıcen zaten tedavıye başlayınca
    bol şans :)) allah senınle olsun yar ve yardımcın olsun umarım en kısa zamanda hamıle kalırsın

4. 16 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Çok teşekkür ederim paylaşımın için.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini yada bebeklerini:))

6. 16 Kasım 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Zenan saol cevabın için sanırım senden başka bir allajın jukulda yazmıycak gibi.ben anladımki bu sitede sadece samimi arkadaş olanlar birbirlerine yazıyor.hani şirketlerde olurya gruplaşma denen şey aynısını burada üzülerek görüyorum..canları sağolsun napalım

8. 16 Kasım 2008
  9. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende şiddetle tavsiye ediyorum önceki tedavilerimde görmediğim ilgi ve yöntemleri uyguladılar
    bizde problem eşimde sperm sayısı ve kalitesinin çok düşük olması idi
    fiyat olarakta çok uygun benimde olumsuz dahi olsaydı biz eşimle kaarar vermiştik tekrar orada deniyecektik allaha şükürler olsunki gerek kalmadı ve umutta ilk denememde hamileyim

10. 16 Kasım 2008
  11. ernurrr

ernurrr sent me an angel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende geçen ay kendi dr mun tavsiyesi üzerine görüşmeye gitmiştim enver bey tavsiye edilmişti ancak o gün randevu talep ettiğim saatte transferi olduğu için levent beyle görüşmüştüm yaklaşık 1 saat konuştuk ama muhteşem bir görüşme yaptık zaten ekip olarak çalışıyorlar ve levent beyde müthiş bir insan herşeyden önce sanki karşında bir psikolog var zanediyorsun en ince ayrıntısına kadar bilgi veriyorlar bende aralık başında tedaviye inşallah başlıcam ve levent beyede güvenim sonsuz ve tüp bebek tedavisine onunla başlıcam

12. 16 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Çok teşekkürler arkadaşlar allah hepimizin yardımcı olsun

14. 17 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Başka kimse yokmu:KK43:(

16. 17 Kasım 2008
  17. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende ikinci denememi umutta yaptırdım, çok şükür hamileyim. enver beydi doktorum, son derece memnunum, inanılmaz ilgili ve tecrübeliler.Şiddetle tavsiye ederim.

18. 17 Kasım 2008
  19. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende diğer arkadaşlara katılıyorum en doğru adres derim bir kez görüşmeye gidersen ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.