Umut tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve su.su tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : su.su
  1. su.su

su.su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar slm kasım ayında umut tüp bebekte tedaviye başlayacaklar burda buluşalım

2. 31 Ekim 2009
  3. ilayda255

ilayda255 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben varım cnm ama benım tek dondurulmuşum var onu transfer edecaz inş olur hersey hayırlısı

4. 31 Ekim 2009
  5. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    slm hanımlar, ben de bahçeci ve umut arasında kaldım. fiyatlar nası umut da ?

6. 31 Ekim 2009
  7. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım umutta daha uygun fiyatlar....daha önceleri yaptırdığım için biliyorum....ama bahçeci derim....

8. 31 Ekim 2009
  9. zaman

zaman Anne :) Üye

Beğenildi:
    1.579
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar bende kasım ayında umutta başlıyorum bizim 2. olucak ilkini yeditepede yaptırdık bizde sorun azosperm 6sı gibi regli olmayı bekliyorum kısa protokol olucak bende ulun ve enver bay arasında kaldım hangisine gitsem bilgisi olan varmı
    duru 2 biz çarşamba günü konuştuk tüm ısrarlarımıza ragmen indirim yaptıramadık ilaç dahil kampanyaları var ve 1 ay sonra bitiyor dedi yasemin hanım diye biri var umutun müdürüymüş anadolu yakasında isim yapmak için fiyat buydu kampanya sona eriyor dedi şimdi ilaç ve kan tahlilleri dahil 45000 istiyorlar 2000 tedaviye başlarken 2500de yumurta toplama günü istiyorlar herşey yolunda giderse bu fiyata embriyo dondurmakta dahil yani paşka hiçbir ücret yok ayrıca mtese ücretide 1400

10. 1 Kasım 2009
  11. E_D_i_S_H

E_D_i_S_H Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım peki kampanya bittikten sonraki fiyatı ne kadar olacakmış?Bilgin varmı?Kızlar bende eger kromozom testim yetişirse Kasım ayında ikinci tedavimi Enver Bey'de olacam

12. 1 Kasım 2009
  13. ilayda255

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cıdere uye ol bence 150 tl ve baya ındırım alabılıyorsun sen o yasemıne ınanma çök gıcık yahu ben yazın kampanya da faydalanmıştım cıderde bı de cekılış vardı 5 kısıye ozel ındırım onuda yakalamıştım hersey dahıl 3350 olmuştum ama suanda bıldıgım kadarıyle 3900 çıderde ara derım

14. 1 Kasım 2009
  15. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Fiyat bilgileri için tşkler. umut tüp bebeğe laparoskopi olmak için daha doğru su ortama bakmak için gittmiştik. annem hemşire benim hiç beğenmedi :KK43: bi galoş bile vermeden ta yasemin hnmın (evet bencede çok gıcık ve ukala. parasına göre hizmet veriyoruz dedi açıkça) odasına kadar çıktık.. sonra ben vazgeçtim laparoskopiden. bu geçen seneydi.
    şimdi direkt 3. tüp bebeği deniycez nasipse, sanırım bahçeciyi terciha edicez. bir ara umut a gitsemmi diye düşündüm fiyatlar uygun ama sanırm şartları zorlayıp bahçeciye gitmek en mantıklısı... benim doktorum Halit fırat erden ve aile hekimi murat berksoy. çok methini duydum ve ikisine de güveniyorum.
    rabbim inşallah hepimizin gönlüne göre verir.
    sevgilerimle

16. 2 Kasım 2009
  17. ilayda255

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben laporoskopı zeynepkamılde olmuştum ve beş kuruş para vermemıştım neden orda denemıyorsun ayrıca sen yasemını boşver dr enver bey bence cok cana yakın sen bıre bır onunla goruşsek daha mantıklı emınım senı gerı cevıremez gıt uzretsız on goruşme ıcın randevu al ayrıca ınede ıstemem dıyorsan maltepe unıv. Prof. Dr umıt bey var o da cok ıyı bı de onunla goruş derım

18. 2 Kasım 2009
  19. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    CANIM zaman kardeşin yazdıklarına göre bana biraz para göz gibi geldi burası..........bebekten daha önce parayı düşünüyolarmış gibi hissediyorum.........tabi karar sizlerin ama bence tüp bebekte doktordan çok labaratuvar önemli............hemde o en önemlisi............