Umut tüp bebekle umuda yolculuk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve NilKoksal tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : NilKoksal
  1. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.:dance:Çok araştırdım en sonunda kendim için ve eminim sizler içinde doğru adres UMUT tüp bebek merkezi olduğuna karar verdim. Özellikle Enver Bey. Nasılmı? ; kişiye özel tedavi belirliyorsa bir merkez kesinlikle bu işi biliyorlar demektir. Basma kalıp protokolü ayşeye fatmaya vermiyorsa daha bir netleşiyor insan.Bu benim ikinci denemem bir öncekini Marmara hastanesinde yaptırdım oradan sonra cennetteyim gibi geliyor. Bir kere psikolojik olarak inanılmaz rahatsınız ve bu işi gerçekten profesyonel yapan insanların elindesiniz. Çok yer araştırdım ve en sonunda gönlüm rahat umuttayım. Aynı zamanda Alman Hastanesinden Prof.Dr.Mustafa Bahçeci' nin ekibi.Yani uzman bir kadro.Gönül ferahlığıyla teslim olacağınız bir merkez. Bugün oradaydım, ilaçlarıma tam anlamıyla bugün başladık, adetimin 2.günü, kısmetse 12 gün sonra bebişlerimi alıcam :)) tutunacaklar annelerine bu sefer hissediyorum.Doktorum Enver Bey güleryüzü ve kendinden emin haliyle inanılmaz bir güven ve huzur veriyor. Bir de ailenizden biri gibi olduğunu düşündüğünüz Psikolog Yasemin hanım var, şimdiden teşekkürler hepinize. Tutmasada sorun değil, orada huzurluyum, yine aynı yere giderim.:lepi::lepi:

2. 23 Ağustos 2008
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    senin adına sevindim ve söylediklerine sonuna kadar katılıyorum umut tüp bebek merkezi dr enver kurt bence bu işte en iyilerden

4. 23 Ağustos 2008
  5. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım ,tedavin hayırlısıyla gelişsin ve bebeğine kavuş inşşş cnm..

6. 23 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

merhaba..umarım olumlu sonuç alırsın.bende umut tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama ekim veya kasım ayında.benim size sormak istediğim acaba fiyat hala aynımı 4000 ytlydi enson ilaçlar dahil.bana bilgi verebilirmisin bu konuda bide nekadar sürecek bu kampanyaları bilenler beni aydınlatırmı lütfen.çünkü maddi olarak daha fazlasını karşılayamayız.şimdiden tşkler herkeze..

8. 23 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

kimse yokmuuuuuuuuuu

10. 23 Ağustos 2008
  11. dersim_78

dersim_78 Guest

çok doğru karar vermişsin...bebişlerini kucağına alman dileğiyle...kalbim seninle...:smiley-cool:

12. 23 Ağustos 2008
  13. dersim_78

dersim_78 Guest

su damlası...ilaçlarla evet aynı fiyat....rahat ol...hakkettiklerinden 1 milyon fazla almıyorlar...

14. 23 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

çok tşkler.ama acaba ne zamana kadar devam edicek bu kampaya.inşallah kaçırmam bu fırsatı

16. 23 Ağustos 2008
  17. dersim_78

dersim_78 Guest

onu bilemiyorum ama çok hasta sirkülasyonu war sanırım kolay kolay artış yapmazlar...tabi bu naçizane fikrim...

18. 23 Ağustos 2008
  19. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canim bukadar merak etmek yerine arayip sorsana söylerler zamanini