Umut

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
    Umut Filminin Konusu

Yurtdışında hapis yatan Yılmaz, köyüne döndüğünde yuvası paramparça olmuş, bebekliğinden beri görmediği altı yaşındaki oğlu Umut kendisine yabancılaşmıştır. Yılmaz, bu kez oğlunu tümüyle yitirme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Umut’u kurtarmak için kendini bir can pazarlığının içinde bulur. Karşısına çıkan bir teklif, onu en kritik kararla yüz yüze getiririr. Şimdi yüreğini ortaya koyup karşılığında oğluna geleceğin yolunu açabilecektir.

Yönetmen : Murat Aslan
    Senaryo :
    Oyuncular : Fikret Hakan, Zafer Algöz, Selim Erdoğan, Zeynep Tokuş, Bertan Ceylan
    Filmin Türü : 0
    Orijinal Adı : Umut
    Yapımcı Firma : 0
    Yapım Yılı : 0
    Yapım Ülkesi : Türkiye
    Orijinal Dili : Türkçe
    Filmin Süresi : 0 dakika
    Resmi Sitesi :
    Dağıtıcı Firma : Özen Film
    Vizyon Tarihi : 27.02.2009

2. 5 Mart 2009
  3. EU1

EU1 Guest

bu nasıl bır fılMdı yaaaa suraya sunları yazarken bıle tuylerım dıken dıken oluyor..........
    fılm sonuna kadar meragımı hep korudu ne olucak ne olucak dıye ve artık son yırmı dakıkasında bır an bıle durduramadım kendımı içim dışıma çıktı ağlamaktannnsenağlama
    Turk sıneması gercekten cok ıyı ıslere ımza atmaya basladı ve bu da benı onurlandırıyorr...
    bız kadınlar annelık duygusuyla yavrularımızı kucaklar oper koklar bagrımıza basarız ve her fedakarlıgı yaparız ya onlar ıcın... sanırız kı baba dedıgın tas gıbıdır demır gıbıdır saglamdır duygusal olamaz yıkılmaz..evet belkı sever ama bellı etmez....
    fılmde 6yıl sonra evladına kavusan baba esini parasızlıktan bı ahırda kaybettikten sonra.. mınık ogluyla macerası basllıyorr..
    Çocuguna ilik naklı gerekıyor ve ıstanbulda bı organ mafyasının elıne dusuyolar cocuguna ılıgı buluruz ama bı organını verırsen:1shok: buldukları adam da cok zengın bı para babası oglu hasta onunda ve ıste gereklı organı acıklıyor.....KALP!
    bu adamın oglu ıcın olmesı demeksenağlamaonu kurtarmak ıstıyorsa olucek... zengın adam cocugunun her ıstegının her ıhtıyacının karsılanacagının temınatını verır ve baba ogluna senden;senın ıcın vazgecıyorum dıyerek veda eder ve kalbini verir...
    İşte gerçek bir babanın hikayesiii....
    EGER BABAM VE OGLUM FILMINI BEGENDIYSENIZ BU FILM DE TAM SIZE GORE DERIM LUTFEN GIDIN VE IZLEYIN KIZLAR BIZ DUYGUSAL BAYANLAR BOYLE FILMLERDEN ETKILENIYORUZ GERCEKTEN...KESINLIKLE TAVSIYE EDIYORUM..NERDEN GIRDIM BU FILME DEMIYCEKSINIZ VE MEMNUN KALICAKSINIZ....:nazar:

4. 5 Mart 2009
  5. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
    acıl.ızlemem.lazım.ozmn.........

6. 5 Mart 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kesınlıkle ızlenmesı gereken bı fılm canım ben cok etkılendım:jeyyar:

8. 9 Mart 2009
  9. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
    cnm bnm şımdı o fılmı ızlemekten gelıyorum ve bnce herkesler ızlemelı bu fılmısenağlama
    özellkle ana baba olanların içi daha da bi fazla cız edeceksenağlama
    daha ilk başta ağlamaya başladıım bnsenağlama
    ılkkez bı sınemada ağladıım çook fılm ızledıım ama bu ılk oldu bnm ıçıınsenağlama
    nasıl bı fılmdı bu böyle yaasenağlama:a015::çok üzgünüm:
    bnde evladım için kalbımı değil heryerimı ona binkez feda olsunsenağlama
    offffff offf ana baba olmak ne zor şeymıış bıkez daha anladımsenağlama

10. 9 Mart 2009
  11. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
  12. 9 Mart 2009
  13. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ay ben vizyona girdiği gün izledim baba rolundeki oyuncu daha önce komed de oynadığı için sürekli ara ara yapmacıklık hissettirdi ama yinede gayet güzel film izlenmesini tavsiye ederim

14. 12 Ekim 2009
  15. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.284
    Ödül Puanları:
    238
    bu filmi bi kez sinemada izlemiştiim
    bir kez dahada izlemeyi çok istedim ama bir türlü bulamamıştım ne nette nede cd cilerde vardı
    geçende sürekli bi dvd aldığım yere gittim
    her gittiğimde soruyorduum varmı die bu seer sormadım ama bi baktım orda aldımhmn
    eve gittim heycanla koyduum
    ve yine aynı etki bu sefer hmde diledğimce ağladım hıçkıra hıçkıra
    şunu çok isterdiim güneşi gördüm yada bir ıssız adamınn yaptığı gişeyi bu filmde hak etmmişdi bncee
    yinede çok çok çok güzel bir film
    tavsiye ederim

16. 19 Ocak 2010
  17. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben, umut filmini dün sizi en çok ağlatanlar filminden duyarak izledim.moralim çok bozuktu kafam dağılsın diye izledim.ağlayacağımı hiç düşünmüyordum.ağlamaktan helak oldum.şiddetle tavsiye ediyorum.
    hele adamın ameliyat önlüğünü giyip kurbanlık koyun gibi gitmesi,oğlunun da arkasından koşup gelip sarılması beni bitirdi.keşke daha çok reklamı yapılsaymış.

18. 27 Ocak 2010
  19. datca83

datca83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    ayy bu ne yaa ağla ağla içim çıktı.hüngür hüngür ağladım valla nasıl olsa evdeyim.