umutlarim yikildi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve canxoxzxuxmm tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : canxoxzxuxmm
  1. canxoxzxuxmm

canxoxzxuxmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 1 yildir ilk defa günüm 4 gün gecti ama bu gün adet oldum.zaten doktor alttan bakilan ultrasyonda bisey görememisti .doktordan gelince adet olum nasip bidahaki aya.ama morelim cok kötü acaba bu ay niye gec geldi

2. 15 Ekim 2008
  3. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canözümm sanırım bir yıldır deniyodunuz.üzüntünü hafifletirmi bilmem ama bizde nerdeyse bir yıl olucak deneyip duruyoz işte.bişey olduğu yok.eğer önemli bir sağlık sorununuz yoksa hem senin hem de eşinin hayırlısını beklemeye devam et canım.demek zamanı değilmiş.sen ne kadar üzersen üz kendini rabbim onun zamanını biliyo sana da en güzel zamanda vericektir.üzme kendini.hayırlısı neyse o olsun.

4. 15 Ekim 2008
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    sana ümit vermiş olmayayım ama arkadaşımda 1 hafta gecikmiş adet olmuştu ertesi ay hamileydi bebek yerini arıyor gelecek ay hamile kalabilirsin hep gecikme olmuyorsa

6. 15 Ekim 2008
  7. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme desem bi şeye yaramayacak biliyorum aynı şey bende yaşadım dört gün
    gecikmişti emindim mide bulantım falan vardı ilk korunmadığımız aydı ayy ne güzel dedim
    ilk aydan tuttu ama sonuç hüsran ne kadar üzülmüştüm hatırlıyorum ama gerçekten hayırlısı değilmiş demekten başka çare yok aynen çalışmalara devam zamanı vardır benimde 8 ay oldu işte bekliyorum umutla:çok üzgünüm:

8. 16 Ekim 2008
  9. canxoxzxuxmm

canxoxzxuxmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insallah bidahaki aya bende hic gecikme olmazdi ilk defa bu ay böyle oldu

10. 16 Ekim 2008
  11. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim 3 gün geçti ve başladı olabiliyo normalmiş

12. 16 Ekim 2008
  13. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende de hiç gecikme olmazdı gecen ay tam 10 gün gecikti bilio musun canım stres yapıp düşündükçe ileri atıyor tarihin en iyisi herşeyi olacağına bırakmak hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bütün isteyen kardeşlerimizin hamiş haberlerini duyarız hayırlısıyla:)

14. 16 Ekim 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim ya uzuldum...ama stresten dolayi gecikmistir kesin.ben de hamile kalmadan once cok stresliydim,aklimda hep hamilelik vardi,adetimin gelmeyecegine inandiriyordum kendimi..sonra stres yaptigimdan adetim 10 gun gecmisti dr a gittim hicbisey yok...dr hamile kalacagim diye kendini sartlandirma o zaman hic olmaz demisti....Allah tam da bekledigim zamanda verdi bana hediyemi,insallah sana da verir canim....kendini bu kadar yipratma...