Umutsuz sevgi olurmu

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve CERKESKIZI tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : CERKESKIZI
  1. CERKESKIZI

CERKESKIZI AŞK'sın SEN (h+e=ayk) Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    Bugun pek iyi değilim sizlerle paylasmak istedim.sevgilim yogun calistigindan dolayi pek arayip soramiyo aksamlari ama aksamlari nette görüşüyoruz bugun yogun calistigini bilmiyordum ve bi mesaj atacak kadar vakti olmadigina inanmadigimi soledim.ve onu cok kirdim.gercekten yogun calistiklarini ogrendim.bana umudu kalmadigini soledi cunku biz bu konuyu surekli konusuyoruz sizce bu iliskinin akibeti ne olur ya da iyi olmasi icin neler yapabilirm.ona cok deger veriyorum.bana yardimci olun kizlar

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 12 Ekim 2008
  3. CERKESKIZI

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    Kizlae hadi nerdesiniz

4. 12 Ekim 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    803
    Ödül Puanları:
    153
    Sorun sadece yoğun çalışması mı ?

6. 12 Ekim 2008
  7. CERKESKIZI

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    canım bız farklı sehırlerdeyız o cok yogn ve dıkkatlı calısması gerekıyo meslegı cok agır ben uzak oldugumuz ıcın mesaj ve telefonlarda beklıyorum ılgıyı ama malesef goremıyorum bunu bı kac kez dıle getırdım ve her seferınde cozduk sanıp basa donduk tamam dedım bole kabul ettım ama bugun ona bı mesaj bıle atamayacak kadar vaktı olmadıgına ınanmadıgımı soledım kırıldı sonra pısman oldum bugunkı ısının ehemmıyetınden dolayı neredeyse onu kaybedıyodum ne yapmalıyım ben artık kaybetmk ıstemıyroum

8. 12 Ekim 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Keşke biraz anlayışlı olsaydınız...bu kadar üstüne gitmek yerine onun yanında olduğunuzu gösterseydiniz...

Arayıp msj atamıyosa belli ki vardır sebebi,bak yoğun çalışıyomuş işte,başka ne olabilir ki eğer aranızda başka nedenlerden tartışma yaşanmıyorsa :kahve:

İlişkinizin akıbetine gelecek olursam,belli ki bu konudan çok müzdarip olmuşunuz sürekli tartışarak...tamam ilgi görmek istiyo olabilirsin ki bu çok doğal ama unutma ki yoğun bir işte görev yapıyor,eğer aksi olsaydı neden ilgisini eksik etsin ki..dimi ama...doğruya doğru :kahve:

Bence bu aralar bu konuda çok zorlamayın onu,bırakın da işini yapsın rahat rahat,arta kalan zamanlarda msn den görüşüyormuşunuz ..bununla yetinmeye çalış birazcık gülüm :nazar: yoksa çocuğun dediği gibi umutsuzluğa doğru yol alırsınız tartışa tartışa...

10. 12 Ekim 2008
  11. CERKESKIZI

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    haklısın sımdı ona nasıl davranmalıyım cunku dırekten dondu ılıskımız yanı belkıde sımdı bıtmıs olabılırdı

12. 12 Ekim 2008
  13. EU2

EU2 Guest

üsteleme gülüm dediğim gibi :kahve:

eğer aramıyosa neden aramadın diye dırdır etme daha çok uzaklaşır yoksa..

anlayışla karşıla azcuk cilveli ol :nazar:

aman da aman benim aşkımı çok yoruyolarmış da aşkısını arayamıyomuş felan fıstuk :nazar:

eğer sevdiğinden eminsen böyle yap...:nazar:

14. 12 Ekim 2008
  15. BEBS

BEBS Guest

bencede niye aramadın diye sorun çıkarmayın bir süre kendi haline bırakın o yazmıyorsa siz yazın siz arayın.ama baktınızki kalbiniz size bu işde bir terslik var diyor.o zaman açık açık konuşun çünkü ilgi görmek özlendiğini sevildiğini hissetmek her kadının hakkı.çok konuştum diyorsun ama bu sefer farklı bir konuşma olsun.bitebileceğini hissettir

16. 12 Ekim 2008
  17. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım okuyunca yazını sanki ben yazmışım bunları dedim.bende çok yazdım hoş buraya bu tur sorunları.bizde ayrı şehirlerde yaşıyorduk.insan böyle olunca sürekli ilgi beklıyo.belkı dıyosun yanımda olsa bu kadar aramasa sormasa umursamıyacaksın.ama uzak olunca brde tek iletişim telf,netten beklenıyorsa çok zor oluyor.benim aşkımda işinde yoğun olanlardan.bende çok kavga ettim inanmadığımı söyledım tek mesaj atamıyacak kadar müsait olmadığı bana hiç mantıklı gelmemişti.neyse uzattım ama artık hiç takmıyorum.anladım ki o değişmeyecek.öyle kabul ettim.ama bunun şöylede önemli bi nedeni oldu.onunla artık aynı şehirdeyiz.sık görüşebiliyoruz.umarım hakkınızda hayırlısı olur

18. 12 Ekim 2008
  19. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hep aynı nedenle kavga ediyorsunuz heraldeki nerdesyse bitiyodu diyosun madem seviyorsun o zaman olduğu gibi edecek sabredeceksin başka çaresi yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.