Umutsuzum:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve seydahancer tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : seydahancer
  1. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cuma günü transferim yapıldı şubat 18 de test günüm ve sadece 1 yumurtam döllenmişti ama ben çok umutsuzum tutmadı çok kötüyüm hiç bir belirti yok eşim zorla yatırıyor beni ona bişey diyemiyorum üzülmesin diye of of çok fenayım olmayacak işte:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::bbo::bbo:

2. 11 Şubat 2009
  3. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım saçmala niye böyle düşünüyorsun eger böyle düşünürsen baltan kaybedersin yazık degilmi sana eşine emeklerine tek bi yumurta ile hamile kalan arkadaşlarımız var eminim onlarda sana yazacaklardır unutma herşey Allah tan umudunu kaybetme Rabbim yardımcın olsun

4. 11 Şubat 2009
  5. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım karamsar olman için çok erken nerden biliyosun tutmadığını herkeste belirti olcak diye birşey yok tek yumurtayla hamile kalan çok onun için kendini yıpratma derim bebişinide üzersin,bi sorum olcak sana ilk denemenmi ve hangi ilaçları kullandın tedavinde?inş bebişin sımsıkı tutunmuştur annesine güzel haberini alırız:CüvCüv:

6. 11 Şubat 2009
  7. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cok erken pes etmıssın canım aslında sen ne ıstersen bunyen onu kabullenıyor sen kafanda bıtırmıssın olmıcak dıye olmaz tabı umutlu ol bebeklerınle konus anne olucam de pozitif ol yanııı herkeste belırtı olucak dıye sart yok bence senın gıbı konusan cok ınsan gordum burda mutlu sonuca ulastılar ınsallah sen yanılıyosundur ve hamılesındır canım

8. 11 Şubat 2009
  9. canım bak bende bugün öyleydim ama arkadaşlar bana destek oldu. benim 5. gün belirtiler bitti. herkeste olacak diye bir şey yok. bebişleri üzme sev onlarıı konuş. pes etme. canlarım benim

10. 12 Şubat 2009
  11. seydahancer

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok korkuyorum inanın az kaldı ama düşünmemeye çalışıyorum ama bakalım

12. 12 Şubat 2009
  13. aysun76

aysun76 Guest

Olumsuz olma canım, bak burda Mehay isimli arkadaşımız hem tek bir embryo ile hemde üstelik dondurulmuşla hamile kaldı. Sana bundan daha iyi bir umut olamaz diye düşünüyorum.

14. 12 Şubat 2009
  15. seydahancer

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorum aradı bugün nasılsın diye ama neden bilmiyorum umutlarım tükeniyor gibi inşallah tutunur bebişimde bana süpriz yapar

16. 12 Şubat 2009
  17. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    haydaaa nie umutsuzluğa kapılıyorsun kardeş yaa iyi düşün iyi olsun morelin ne kadar yüksek olursa başarın o kadar artacaktır bence tamamdır hakkında hayırlısı olsun başarılar arkadaşım.

18. 12 Şubat 2009
  19. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bişey söylicem bir yumurtayla hamile kalan çok kişi var birde normal hamile kalanlar hep tek yumurtayla hamile kalıyor sen sadece dua et allah istedikten sonra olur