üni de arkadaş kazığı yemek..

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve aysegul_trz tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : aysegul_trz
  1. aysegul_trz

aysegul_trz baLböceGi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu sene ilk yılım 1. sınıfım yaşadığım şehirde bi üniversite kazanamadım ve herşey üst üste gelio çıldırmak üzereyim. herkes kadar soğukkanlı olabilmek istiyorum bu konuda.. :bbo:

2. 11 Mart 2010
  3. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne oldu bilmiyorum ama takmamaya calis canim..birde asla ozelini acma..

4. 11 Mart 2010
  5. atlantis

atlantis bab-ı esrar Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Aslında farklı şehirde bir üniversite insana büyük tecrübe kazandırır. Alışık olduğunuz düzenden koptuğunuz ve belki de yalnızlık çektiğiniz için yaşadığınız olumsuz olaylara karşı direnciniz yokmuş hissi yaşayabilirsiniz ama zamanla hayatın içindeki olumsuzluklara da göğüs germesini öğreneceksiniz:) Kimse bir anda o soğukkanlılığa ulaşmıyor; zaman ve tecrübe. Sadece bu olumsuzlukları ve zorlukları yaşayanın yalnızca siz olmadığını bilin hepimiz aynı yollardan geçtik:)

6. 11 Mart 2010
  7. aysegul_trz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar zoruma gidio ki olanlar sadece benim başıma gelio gibi hissediyorum birine bişi söylüyrm hiç alakam olmayan birinden duyuyorum..sonra bir anda soguyorum o insandan..ama o kdar gzl rol yapıo ki burda herkes en yakın arkadaşın bile kuyunu kazarken hiç bişiyi çaktırmıo çok iyi oyuncu herkes

8. 11 Mart 2010
  9. kbra90

kbra90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bi çok üniversitede olur gayet normaldir üniversite arkadaşlıkları fazla samimi olmaz genelde herkesle bi muhabbetin olsun ama derine inme herşeyini anlatma yüzeysel takıl hele ki birinci sınıfta...
    birden samimi olma,
    2. sınıfta falan yavaş yavaş tanırsn kimler sana göre kimlere güvenebilirsin anlamaya başlarsın bnden sana tavsiye bunlar 1.sınıfta herkesi bi gözlemle ona göre davran birden bire farklı şehir farklı insanlar öle hemen güvenmeye gelmez yani:eek:lmaz:
    insanların yaptıklarını da fazla önemseme yaa boşver senin onları hiç takmadığını zannetsinler:umursamaz:

10. 11 Mart 2010
  11. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    alışırsın canım alışırsııınnnnnnn

12. 12 Mart 2010
  13. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bu yıl Yalovayı yazmayı düşünüyorum kendim ızmirliyim ama böyle şeylerden korkuyorum işte...

14. 12 Mart 2010
  15. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben herkesın ne oldugunu gozlemleyıp eledım on dan sonra arkadslaık kurmustum ev arkadaslarımla kalıyoduk 3 kısydık ve hepımızın prensıplerıne saygı duyarak yasadık ve suan 28 yasındayım ben ve dıger arkadsım evlendı hala gorusuruz

16. 12 Mart 2010
  17. aysegul_trz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belkide ben çok acele ettim arkadaşlık kurmakta dediğin gibi gözlemlemek lazımdı biraz

18. 13 Mart 2010
  19. spaniard

spaniard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ee burası üniversite... millet birbirinin arkasından nasıl bir kuyu kazsak da içine düşse diye bakıyo.hatta dikkatli ve uyanık olmazsan o kuyuya düşersin bide üzerini kapatırlar o kuyunun.sende kazık yiye yiye kazık atmayı öğreneceksin zamanla(( ben gibi))