unibaby yenidoğan ıslak mendil

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve erdemix tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : erdemix
  1. erdemix

erdemix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar siz ıslak mendil kullanıyormusunuz unibaby kullanıyorum oda heryerde yok eşim eczaneden 5 ytl ye almış 12 li paket aldık oda bitmek üzere kızım 1 buçuk aylık sayılır başka marka ıslak mendil için erkenmi başka marka da bilmiyorum dışarıda çıkmıyorum size sorayım eşime aldırayım sıcak suyla yıkasam daha küçük pişik olmasındanda korkuyorum bu bezden çok memnunuz ama her yerde yok hermde hemen bitiyor

2. 4 Ekim 2008
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben dalın ve bebedor kullanıyorum..memnum

4. 4 Ekim 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Allah allah heryerde var nasıl bulamıyorsunuz şaşırdım? Üstelik istanbulda yaşıyorsunuz, mopaşlarda var, carefourlarda, e-bebekte, dastinide ne bileyim benim gittiğim heryerde var yani...

6. 4 Ekim 2008
  7. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

bende unibaby kullanıyorum eşim migrostan alıyor ama fiyatını bilmiyorum. bir ara pamuk ve suyla temizledim çok kötü pişik oldu bebeğim. tekrar unibaby e döndüm çok şükür bişeyi kalmadı.
    herkes su ve pamuk en sağlıklısı diyor ama benim kızıma pişik yaptı. doğduğundan beri unibaby yenidoğan kullanıyorum çok memnunum.

lyaprakl bunu beğendi.
  8. 4 Ekim 2008
  9. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben molfix in ıslak mendilini kullanıyorum.çok güzel.bi kremlisi bide losyonlusu var.ben kremlisini kullanıyorum.çok güzel.sürekli kullanımda pişik önleme özelliği var.bezinide molfix alıyorum pamuk gibi poposu kızımın

10. 4 Ekim 2008
  11. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben nivea kullanıyorum çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederimdaha hiç pişik olmadı oğlumun poposu...

12. 4 Ekim 2008
  13. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende uni baby ıslak pamuk mendil kullanıyorum kızım 2 aylık çok memnunum pişik yapmıyor.diğer markalar gibi marketlerde satılmıyor.o yüzden ben toplu alıyorum.3 tanesi 10 ytl ye alıyorum sanırım bu kampanya çoğu yerde var.niveada var ewde ama ilerleyen zamanlarda geçicem ona

14. 5 Ekim 2008
  15. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende doğumdan önce toplu almıştım,kampanya fiyatı 3 adeti 10 ytl. ydi.Bazı marketlerde bulunmuyor,bende bulamadım birara ve bebedor aldım pişik oldu hemen kızım.Islak mendildenmi yoksa başka birşeydenmi bilemiyorum ama.Aslında ıslak mendil kullanmayada iyi demiyor doktorlar,çünkü kurulamıyor anneler genelde.Islak pamuk-su veya ıslak mendil ne olursa olsun kurulayıp öyle bezi bağlamak pişiği önlüyor.Keramet ıslak mendille değil bence:)))

16. 5 Ekim 2008
  17. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    unibaby ben de zor buluyorum, "nivea sensitive no perfume" kullanıorum bulamayınca, gayet memnunum

18. 5 Ekim 2008
  19. serince84

serince84 sude'm,şevval'im Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk 1 ay onu kullandım ama içind 40 tane var hemen bitiyo şimdide dalin kullanıyorum ama babamız gec saat bitti diye markete almaya gitti kalmamış fresh sft diye bişey aldı ama hiç bişey olmadı şimdi bitsin bakalım sanırım bebedor a gecicem llk kızımdada canbebe ve bebedor kullanmıştım coookta memnundum