unıtone4 leke kullanan varmı

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Cecile tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Cecile
  1. Cecile

Cecile Guest

bu kremi kullanıpta harika lekelerimden kurtuldum diyen varmı arkadaşlar sanki belli bir zaman sonra cilt alışıyor fayda göstermiyor gibi geldi bana.

2. 10 Ekim 2008
  3. Cecile

Cecile Guest

selam ,3gündür yoktum yazını yeni gördüm,eczaneden alınıyor devlet karşılamıyor.doktor vermişti lekeler için asıl ismi triton ama firma ismini değiştirmiş aynı şey yani!! yazdan çıktık sonuçta tekrar başladım ama pek fayda görmedim gibi geliyor.

4. 10 Ekim 2008
  5. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bu güneş lekelerine ne fayda gösteriyo yaaa bişeyde yarıyo diyenin alnından öpecem yaaaa. ben acnelys kullandım azcık açıldı renkleri okadar. araştırıyorum araştırıyrum doğru bişey bulamıyorum.

6. 10 Ekim 2008
  7. Cecile

Cecile Guest

E n güzeli nedir doktora gidip kimyasal peeling yaptırmak,ben yaptırdığm zaman çok güzel olmuştu,seanslar bitince arada yine yaparız demişti ama gitmedim leke kremini kullanıyorum şimdilik idare ediyorum iyi koruyorum.a.s

8. 29 Aralık 2008
  9. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Tretinle birlikte kullanılırsa işe yaradığı söyleniyor ama kullanan varsa bu kremin 1 tüpü ne kadar gidiyor bilgi verebilirse memnun olurum.

10. 13 Mart 2009
  11. mimihopps

mimihopps Guest

bu leke kremlerıni sadece normal kullanmakla lekeler geçmior.ben lazer tedavisi yaptırdım..tedavi sonrasında yardımcı olarak bana doktor bu unitone4 ü verdi .yada peelıng sonrası ciltten gecen lekelerı tekrar olusturmamak içinn verilir..eger normal olarak kullanırsanıs sadece hafif bi açılma olur o kadar...çil kremlerı cıllerı gecırmes...buyuk beklentıler ıcınde bulunmayın...