Üniversite ayarındaki kurslar

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve basingazete tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : basingazete
  1. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar Ankara ya yeni taşındım daha çok istenbul da özellikle bakırköy de duymuştum bu kursları aldığınız eğitim sonucu diplomanız birçok yerde ve YÖK te tanınıyor ama kaybettim nerde olduğunu sonra bulamadım. bakırköy ya da diğer yerler fark etmez lütfen yardım edin bu tarz kursları bilen var mı mesleki kariyer kursları

2. 3 Ağustos 2009
  3. ecrin_kayra

ecrin_kayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki var eğer bakırköyde bu kurslar daha fazla aynı zamanda iş yerleştirmelide sen hanig alanda kyrs istediğini yazmamışsın eğer onuda yazarsan sana yardımcı olabileceğimi sanıyorum.

4. 4 Eylül 2009
  5. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Başlığı görünce :1shok: dedim n'oluyor? Meslek garantili vb deseydiniz daha doğru olurdu sanırım. yerimseniben

O tip kursları araştırırken çok dikkatli olmanızı öneririm.Birçok örneğini duyuyoruz, okuyoruz; iş vaadiyle hak etmedikleri paraları alıp sonra da anlaşmalı oldukları iş yerlerine görüşmeye gönderip "e biz gönderdik o kadar yere, beğenmediler" diyenleri. Sözleşmenizi imzalarken de çok dikkatli olun.

6. 25 Ekim 2009
  7. kristaltane

kristaltane işte ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    böyle bir şey var mı gerçekten de hiç duymadım başka illerde de var mı peki