üniversite:(

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve bayrak_007 tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bayrak_007
  1. bayrak_007

bayrak_007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili ablalarım,kardeşlerim ben bu aralar çok kararsızım onun için bir de sizin fikirlerinizi almak istedim.
    bu sene lise son sınıfa geçtim bilişim bölümü okuyorum meslek lisesi haliyle say-1 öğrencisiyim. sistemde değişti.dershaneye gitmeyi o kadar çok istiyorum ki anlatamam ama nasip olmadı üniversiteyi okumayıda çok istiyorum.Afyonda oturuyorum bu sene Afyona bilg.öğretmenliği 4 yıllık bölümü açıldı kazanmayı çok istiyorum,daha puanı da belli deilmiş ama dershaneye gitmeden nasıl yapıcam hiçbi fikrim yok hazırlanmalı mıyım kendim, yoksa 2 yıllık için mi hazırlanayım diyorum yapamam die ama 4 yıllığı çok istiyorum ama bir şeyleri kendim evde yapmam zor yani fizik,kimya,matematikte zorlanıyorum.napıcam bana bir fikir verin nolur:KK43:

2. 4 Ağustos 2009
  3. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım anlayabileceğin düzeyde konu anlatımlı kitaplarla başla daha sonra yavaş yavaş sewiyeni yükselt.istiyosan tabii ki 4 yıllık için zorla :)

4. 5 Ağustos 2009
  5. bernaca

bernaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fem in kaynaklarını al onlardan çalş yenı sısteme uygun olanlardan almalısın

6. 6 Ağustos 2009
  7. ayse91

ayse91 aşkısının aşkısı =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç üzülme canım :) bz dersaneye gittik de noldu tek katkısı deneme sınavları oldu bana o da son 1ayda cok fazla deneme sınavına girdim oydu tek katkısı onun hricinde bn hç çlşmadan girdm :) dersaneyee gtmesen de sen kırtasiyelerden denemeleri alıp cözeblrsn evde yerimseniben

8. 6 Ağustos 2009
  9. bayrak_007

bayrak_007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize tşkrlr:)
    artık çalışmaya başlayacağım irademe çok dikkat etmeliyim herkes bi çalışıosa ben bin çalışmalıyım ama nereye kadar dayanırım bilmiorum destekleriniz için tşkr ederim...