üniversitede burun estetiği olanlar...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve hareketet tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hareketet
  1. hareketet

hareketet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar tıp fakültesinde burun estetiği olup memnun olan yada olmayanlar yazarlarsa birşeyler çok makbule geçer.Birde fiyat olarak nekadara oldunuz ve sağlık sigortasının bu ameliyata bir miktar veya daha fazla etkisi varmıdır?

2. 1 Ekim 2010
  3. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bundan 10 yıl evvel sdü tıp fakültesinde ilk ameliyatımı oldum ve serüven öyle başladı..İlk başlarda güzeldi ama zaman içinde çöktü ve berbat oldu...İkinci ameliyatımda da yanlış doktor kurbanı oldum bu sefer özeldi...Ancak 3. de Emre bey sayesinde ziniciri kırabildim..Benden başka aynı üniversitenin hastanesinde ameliyat olanlarda zaman içinde çok sıkıntı yaşadılar...Ben o zaman öğrenciydim ve mediko tarafından ameliyatım karşılanmıştı...Kısaca ameliyatı yapacak doktor çok önemli...İlk ameliyatınızı lütfen gidip nasıl sonuçlar aldığını bilmediğiniz bir doktora olmayınız ve çok araştırınız..Üniversite hastanelerinde de çok iyi iş çıkaran doktorlar var..Önemli olan onları bulmak...Bu işte bir kere yanlış yaptığınızda sonrası çok sancılı oluyor...

Son düzenleme: 1 Ekim 2010
  4. 1 Ekim 2010
  5. gwennaz

gwennaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende üniversite hastahanesinde oldun suan 1 aylık burnum bu hastahane ile ilgili değil ama doktorunun yeteneğiyle alakalı bir durum bakım olarak çok memnun kalıcaksın umarım istediğin sekil olur

6. 2 Ekim 2010
  7. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende ünv. hastanesinde oldum ve bende memnun degilim ama cevoo nunda dedigi gibi bu hastaneyle degil doktorla alakalı bisey. dogru doktoru bulmalısın. ben saglık sorunum oldugu icin ameliyata para ödemedim sadece döner sermaye adı altında alınan doktor parası var onu ödedim oda sanırım 1000-1100 lira gibi biseydi. ama forumda okuduklarıma göre saglık sorunu olan bazı arkadaslardan bu para dahi alınmamıs.

cevoo ilk ameliyatımdan sonra zaman icinde cöktü demissin, ne kadar süre sonra oldu o cökme ?

8. 2 Ekim 2010
  9. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım çökme yavaş yavaş 1 yıl içinde oldu...Ve yıllar geçtikçe daha da burnum düştü, aşağı doğru uzadı yani...10 yıl içinde en kötü haline ulaştı..O kadar acı çekmeden ikinci ameliyatı Emre İlhana olmak vardı...Nasip işte...

10. 2 Ekim 2010
  11. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce cöken burun görmedigim icin anlamaya calısıyorum nasıl bisey bu cökme. herkes burun ucu düsüyo falan diyo. ameliyattan cıktıgımda ilk 10- 15 gün bayaa kalkıktı burnum suan 2,5 ay oldu ve nerdeyse yerle paralel güldügümdede yine düsüyo ucuyo cökme böyle biseymi, bendemi cöktüm ? :)

12. 2 Ekim 2010
  13. termessos

termessos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    sen çöktünmü bilmiyorum ama ben direk tırstım
    11. gün bugün ve bakalım burnumu yerden mi toplicam yoksa gökte mi aricam...
    Allahım yardım ett
    bu arda ben de inönü üni. de oldum.. üni.nin kaşı gözü için değil vallahi doktorum için gittim taaa oralara
    Rabbim utandırmaz inşallah

14. 2 Ekim 2010
  15. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah bekledigin sonucu alabilirsin, cok gecmis olsun. istedigin sonucla bu ameliyatı atlatamamak cok fenaymıs, hic öle televizyonlarda anlatıldıgı gibi basit bi ameliyat degil. :kızgın:

16. 2 Ekim 2010
  17. hareketet

hareketet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Keşke basit olsa arkadaşım.Youtube girip bakın en iyi doktorlar bile yaparken ürkülecek kadar kötü.Neyi kestikleri belli deil.hertarafını resmen biçiyolar.Hatta ölen bile çıktı gaziantepte.Ölen kızın ölüm nedeni burun bir damarı kesip aşırı kanamaya yol açmış.Heralde atar damar.Gerçekten bayağı zor ameliyat.Göğüs ameliyatından korkma burundan kork.Çünkü herşey burundan geçiyor.En önemli organ.Çok fazla kanamaya müsait bir organ.

18. 3 Ekim 2010
  19. cevoo

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar her ameliyatın riskleri vardır..Sonuçta narkoz alıyorsunuz v.s....Ama bu çökme olayı öyle hemen kendini göstermiyor ne yazıkki, en az altı ay veya bir sene beklemek gerekiyor..Benim burnumdan gereğinden fazla kıkırdak çıkarmışlar ve bağlantı yapmaları gereken yerleri heralde bağlamayı becerememişler..Çökme olursa zaten bir şekilde belli ediyor...Ama sizi korkutmak için yazmadım ben..Olası sonuçlar bunlar..Allahım korsun ve kimseye yaşatmasın..Bütün ameliyatlar başarılı geçsin..