Ünlülerin Düğün Farklılıklar ve Düğün Hikayeleri

Konusu 'Düğün' forumundadır ve * KapRiS * tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

  28 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : * KapRiS *
 1. * KapRiS *

  * KapRiS * Aktif Üye Üye

  Katılım:
  8 Şubat 2008
  Mesajlar:
  293
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  [​IMG]
  Mustafa Sandal – Emina Jahoviç

  Mustafa Sandal ile Emina Jahoviç 3.5 senelik beraberliğin ardından 13 Ocak'ta Les Ottomans Otel'de 40 kişilik davetli topluluğunun önünde hayatlarını birleştirdi.
  Düğün daveti bile çok gizliydi!
  Mustafa Sandal bir ay öncesinden Les Ottomans'ta rezervasyon yapılmasına rağmen nikâhı herkesten gizliyor. Ailesi dışındaki yakın arkadaşlarını 'Akşam yemek yiyelim' diye çağırırken bazılarını da 'Bir arkadaşımın düğününe gideceğim, bana eşlik eder misiniz' diye nikâhına davet ediyor. 10 kişi kız tarafından, 30 kişi de erkek tarafından olmak üzere 40 kişi Les Ottomans'ta bir araya geliyor. Mustafa Sandal, nikahı şöyle anlatıyor: "Çok heyecanlı olacağımı zannediyordum ama son derece mutlu ve huzurluydum. Emina heyecanlıydı. Yine de nikah kıyıldıktan sonra benden önce davrandı ve ayağıma bastı ama ben de ayağına basmayı ihmal etmedim..."

  Valentino imzalı gelinlik ve damatlık giyen çiftin mutluluğu, gözlerinden okunuyor...
  MUSTAFA Sandal 3,5 yıldır birlikte olduğu Saraybosna'lı Emina'yla 14 Ocak'ta Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'da sessiz sedasız evlendi. Sadece 30 kişilik davetli topluluğunun bulunduğu nikâhta Mustafa Sandal'ın nikâh şahitliğini KVK şirketinin genel müdürü Bülent Çavuşoğlu, Emina Türkcan'ın şahitliğini ise Bizera isimli kız arkadaşı yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yapılan ve Beşiktaş Belediyesi memurunun kıydığı nikâhın bütün hazırlıkları Arnavutköy'deki Dolce kafenin sahibi Nilgün Ertuğ tarafından yapıldı. Nikâh masası ve davetlilerin oturacağı masa ve sandalyeler Fransız dantel ve ipek organze kumaştan hazırlanırken, masaların üzerine İtalyan Massimo imzası taşıyan şamdanlar konuldu. Gelin ve damatlık moda dünyasının ünlü ismi Valentino imzalı... Emina Valentino'nun sade bir gelinliğini giyerken, Mustafa Sandal ise ünlü modacının papyonlu siyah bir takımını tercih etti. Gelinin gelin başı, elindeki buketi ve düğün pastası da yine Nilgün Ertuğ tarafından hazırlandı.

  “Hemen çocuk istiyoruz”
  Sandal, nikâhtan hemen sonra "Emina senden iki çocuk istiyorum" diyor, kayınvalide Tülin İleri'den de benzer bir dilek geliyor: "Torun sahibi olmak istiyorum!" Emina da onaylar gibi gülümsüyor. Düğün ise yaz aylarında Bodrum Mandal Otel'de üç gün üç gece sürecek bir partiyle yapılacak. Kız tarafı 150 kişi olacak. Sandal ise kaç kişi davet edeceğini kestiremiyor.  [​IMG]Petek Dinçöz – Can Tanrıyar
  Canlı yayında düğün!!!

  8 yıldır istikrarlı bir birliktelikleri olan Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz, canlı yayınlanan Beyaz Şov'da evlendiler.

  Petek Dinçöz'e Beyaz'ın programında sürpriz yapan Can Tanrıyar, evlenme teklif ederken oldukça heyecanlıydı. Can Tanrıyar, canlı yayında ilk önce ondan özür diledi.. 'Bana 8 yıl katlandığın için çok teşekkür ederim.. Sitemlerde bulunmakta çok haklısın.. Bunların hiçbirini hak etmedin' diyen Can Tanrıyar, dizlerinin üzerine çökerek evlenme teklif etti. Evlilik teklifini 'Burada herkesin ve milyonlarca izleyicinin önünde benimle evlenir misin?' diyerek yapan Tanrıyar'a Dinçkök'ün cevabı 'evet' oldu.

  Teklif sonrası yine bir sürpriz; Kutsi programa katıldı ve 'İlanı aşk ediyorum' şarkısını söyledi. Şarkıyla dans eden çiftin, gözyaşlarını tutamadığı gözlendi.


  ÜNLÜLERİN UNUTULMAZ DÜĞÜNLERİ...

  Ünlü yıldızlar, politikacılar, prensler, prensesler ve medyanın takip ettiği isimler, milyonların dikkatle izlediği düğünlerle hayatını birleştirdi.
  NBC’nin internet sitesi, ünlülerin hayatını birleştirdiği yüzyılın düğünlerini anlattı. İşte, milyonların dikkatle takip ettiği asrın düğünleri:
  Jacqueline Kennedy-Aristotle Onassis: John F. Kennedy’nin öldürülmesinden 5 yıl sonra dul eşi Jaqueline, Yunanlı armatör Aristotle Onassis ile yaşamını birleştirdi. Düğün, damadın özel adası Skorpios’ta yapıldı. Tören sade olsa da milyonlar merakla bekliyordu. Küçük botlar kiralayan gazeteciler, çifti Onassis’in yatında verilen partiye geçişinde birkaç kare görüntülemek için adeta birbirini ezdi. Onassis 1975’te öldü, Jackie ise 1994’te hayata gözlerini yumana değin kitap editörü olarak çalıştı.
  Priscilla-Elvis Presley: Elvis Presley, 1 Mayıs 1967’de 21 yaşındaki Priscilla Beaulieu ile evlendi. Çift, Las Vegas’taki Aladdin Hotel’de evlendi. Menüde kızarmış tavuk, domuz rostosu ve muz vardı. 9 ay sonra Lisa Marie doğdu. Elvis, kızı henüz 9 yaşındayken hayata gözlerimi yumdu.