Ünlülerin Gaflari

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve selda19 tarafından 1 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1 Kasım 2006
    Konu Sahibi : selda19
  1. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Denyo, çatlak ve ruh hastasıyım... (Petek Dinçöz)

* Şurada bir sevişir misiniz birlikte?! Hihohaaa... (Arto'dan Şenay-Buğra çiftine)

* Kendisi, S.S.C.B. döneminde milli formayı sayısız defa giymiştir. (Ömer Üründül)

* Kendisi çok güzel bir aşık, çok güzel sever. (Ebru Gündeş)

* Değişik bir yerden gireyim sana... (Şansal Büyüka'dan Erman Toroğlu'na)

* Türkiye 60 milyon, 20 milyonu İstanbul'da, demek ki Türk kızlarının yüzde 40'ı İstanbul'da... (Alişan)

* Ahmet Dursun! Dursun! Dursun! Fakat Ahmet durmuyor. (Spiker Kocaeli-Beşiktaş maçını anlatırken)

* Ben Türkiye'nin en iyi kalçasıyım... (Zeynep Mansur)

* Seni dünya büyük bir şekilde izliyor, seni izlerken gülmekten gülüyoruz... (Mahmut Tuncer)

* Benim ilk kaseti yapma nedenim; Yıldız Kaplan şarkı söylüyor izlenimini yaratmaktı... (Yıldız Kaplan)

* Allah sizden çok mersi... (Burhan Çaçan)

* Bayram tatili yaklaşık pazar gününe kadar sürecek... (Kral TV VJ'lerinden biri)

* Futbol Federasyonu Fenerbahçe'ye, Beşiktaş maçında çıkan olaylar yüzünden 2.5 milyar 500 milyon lira para cezası verdi!.. (NTV'de bir sunucu)

* Benim ''Dediğim dedik, söylediğim söyledik'' diye bir iddiam yok. Beni Gülben yapan şeylerimden biri de bu zaten... (Gülben Ergen)

:uhm:

2. 19 Aralık 2006
  3. gxuxmxuxxsx

gxuxmxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

--Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadasimi içime alan biri değilimdir!!!(Deniz Akkaya)
    --Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum... (Amerika'dan Britney Spears)
    --Nodalıklar to, todalıklar no... (Bülent Ecevit)
    --İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir... (Serdar Ortaç)
    --Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim..(Hülya Avşar)
    --Uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum. Manken arkadaşlarım da bana destek oluyor... (Tuğba Özay)
    --Mozart dinlemiyorum ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim.(Emrah)
    --Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları söylüyor: The Wall... (TRT 3spikeri)
    --57. Hükümet 'tekno partilerin' açılmasına yardımcı oldu... (Bülent Ecevit)
    --Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok!.. (Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri)
    --Öyle bir sivilce ilacı kullanıyorum ki bir sene içicem bir daha ömür boyu hiç sivilce çıkmayacak. İşte öyle bir sivilce ilacı aldım ben...(Güzide Duran)
    --Alpay arka ayağını burktu!.. Türkiye-Brezilya maçından...)
    --Annem bana 'O. Çocuğu!' diye bağırdığında oluşan ironiyi hiç bir zaman anlamadı...(Jack Nicholson)
    --İnsan sevdiğine 'Sana geleceğine bana gelsin' der. Öyle değil midir ya? Herkesin bir bebeği vardır... (İbrahim Tatlıses)
    --Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum... (Hande Ataizi)

4. 19 Aralık 2006
  5. Ixsxxixk

Ixsxxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bunların hepsi böyle...
    Konuşmuş olmak için bir şeyler söylüyorlar...
    Ne söylediklerini kendileri de bilmiyorlar ki...

6. 19 Aralık 2006
  7. polaris

polaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu lafların temel kaynağı söyleyen sahısların cahil olmaları

8. 19 Aralık 2006
  9. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ağzı olan konuşursa böle olur ağlanıcak hallerine gülüoorum ben onların:mymeka: :mymeka:

10. 19 Aralık 2006
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu deniz akkaya ne demek istemiş böyle :) :)

işin garip yanı kendisinin 2 üniversite bitirdiğini söylüyor

12. 20 Aralık 2006
  13. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Vallahi hepsi birbirinden acayip konusuyor, agzindan cikanlari kulaklari duysa bizim gibi onlarda lafi anlayacak, dilin kemigi yok bunlardada konusma kulturu yok

14. 21 Haziran 2007
  15. xxAyxsxeGxuxlxx

xxAyxsxeGxuxlxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA

Ben meme kanserine sahsen karsiyim.... SINEM GÜVEN

Mozart Türkiye de konser vermeye gelirse tabsi ki dinlemeye gideriz.....EMRAH

Allahi size emanet ediyorum.... TANSU ÇILLER

Tüneli kaçmak için mi kazdiniz .... REHA MUHTAR

Ismini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar Ingiltereden ariyor.... A TAKIMI

Kendime ait görüslerim cok guçlü görüslerim var ama onlari her zaman onaylamiyorum..... GEORGE W BUSH

Polis yolu az sonra islenecek bir cinayetin tatbikati için kapatti .... KANAL D ANA HABER

Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz degil mi arkadaslar ..... BEYAZ

23.Yüzyili yasadigimiz bu günlerde bassima gelen bu dram...Q KIZI REYHAN

Cinayetler disinda en düsük suç oranina sahibiz..... WASHINGTON D.C. VALISI MARION BARRY

Sigara içmek öldürür öldügümüzde hayatimizin önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHILDS

Fransizlar amma kültürlü ufacik çocuklari bile Firansizca konusuyor....IZZET YILDIZHAN

Cumhuriyet 1927 yilinda ilan edildi ......Tugba OZAY

Ataturk ne demis Yurtta sulh barista sulh ....NIHAT DOGAN

Bugün 10 kasim Atatürkün 64. ölüm yildönümünü sölenlerle kutluyoruz......ELIFNAGME

16. 21 Haziran 2007
  17. masal

masal Guest

:Roflol::Roflol:
    güleriz ağlanacak halimizesenağlamasenağlama

18. 21 Haziran 2007
  19. SENACE

SENACE Guest

VALLA NE GÜLERİM, NE AĞLARIM....
    ŞAŞIRIP KALIRIM... fisfisfis