unutabilecek olanlar

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve meltemgalli tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : meltemgalli
  1. meltemgalli

meltemgalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sevdimmmm zamanında çok ama unutmakistedikten sonra 1 gün yetti hakkımda ne düşünürsünüz bilemm ama mert adam hayatımın her alanında yanımda yanlışa tahammülüm yok silmek çok kolay kalbinizide kendiniide yıpratmayın unutmak çocuk oyuncağı unutamamksa bir zulüm :)kaydirigubbakcemile

2. 15 Eylül 2008
  3. CXIXVCXIXV01

CXIXVCXIXV01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 gun sanirim biraz kisa olmus gercekten sevmiş olsaydin mumkun degil bir gunde unutmak bende cabuk silerim ama unutmam okadar kisa surmez vazgecebilsirsin ama unutmazsin bence:)

4. 16 Eylül 2008
  5. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki anılar yakalar insanı bi yerdee ama silerim sadece o kadar hiçde canım acımazzz acıtmasına izin vermem ne kadar aşık olursam oluyum :) işte yaradılışşş mizahhh

6. 18 Eylül 2008
  7. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bir günde nasıl unuttun ben unutamam bir günde gerçekten sevdiğinse unutamazsın tabi bu benim düşüncem

8. 18 Eylül 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    gercek ask sevgı hıc bır zaman unutulmaz ....
    bı kere yasadıkların anıların gecırdıgın gunler buna ızın vermezz....
    sızınkı sevgımıydı bılmıyorum....
    silmek kolay olabılır ama unutmak aslaa..........

10. 18 Eylül 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    gercek ask sevgı hıc bır zaman unutulmaz ....
    bı kere yasadıkların anıların gecırdıgın gunler buna ızın vermezz....
    sızınkı sevgımıydı bılmıyorum....
    silmek kolay olabılır ama unutmak aslaa..........

12. 18 Eylül 2008
  13. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım ben sildim ama şimdi kalbimi öyle kilitledimki hiç bir zamn için aklıma getiripde düşünmedim yolda gördüğümde içim acıdı belki ama hiç bir zamn için işte bu hayatımın aşkıydı deedim kayıt ettiğim biri gibi idi ama sanırım kayıp olanda yarım bırakanda unutanda bendim off yüz üstü bırakmayı heyecanı ne çok seviyorummm......:KK43:

14. 20 Eylül 2008
  15. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    1 gün mü! bugün öğlen deli gibi ağlıyordum severek ayrıldık diye.akşam arkadaşından edindiğim bilgiye göre(çocuk o kadar acı çekmeme dayanamadı sonunda söyledi) beni başından beri h,iç sevmemiş:1closedeyes:.ne yaptım biliyor musunuz.biiir güzel msj attım.hakarete bile değmezsin dedim.ahanda gözümün önünden cenazen kalksın çıkıp bakmam öyle nefret ediyom senden dedim.doğru mu söledim.hayır nefret etmiyorum.yalandı.nefret etmek için birini sevmek lazım.ben şuanda ona karşı hiç bişi hissetmiyorum.vazgeçmek kolay ama gerçekten sevginizi haketmediğini düşündüğünüzde.anılar vs diyorsunuz ama şuan gözümün önünde anılar.ve ben o anıları düşündükçe ondan tiksindiğimi hissediyorum.:1closedeyes::kızgın:çünkü tüm o güzel bakışlar vs yalanmışşş.:kızgın: bunu bilince anıların da anlamı kalmıyor.tek dileğim birdaha karşıma çıkmaz inşallah.ama inanın içimde hiç acı yok şuan.keşke başta seni sevmiom diip ayrılsaydıı.ciddn mutluyum.o benim üzülmem için herşeyi yaptı çünkü.ağlıyomuş gibi bile yaptı.amaaaa ben kazandım.gerçekleri öğrendim ve ben kazandım.hihoyyyt:lepi::teytey::dance:sositososito

16. 27 Eylül 2008
  17. meltemgalli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hehe canım yahh işte buu ben gibisin yanlışı kabul etmem ama yanlış yapabilen de olmadı ihtimal olduğu anda zaten ben bitirdim ona yapmaya kalmasın diye :)

18. 3 Ekim 2008
  19. kumsaati

kumsaati Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bravo valla sana 1 gunde nasıl unuttun tavsiyeyi bize de ver :)

zamanında bana cok acı cektiren biri olmuştu ama insan kendine geldiginde gercekleri gorup unutabiliyor.. ben 1 sene sonra gercekleri gormeye baslamıştım sen 1 gunde başarmışsın helal olsun:)