unutamadnz en mutlu gnnz anlatr msnz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve nirvana tarafından 19 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : nirvana
  1. nirvana

nirvana Guest

başlangıcta kolay bı soru gıbı gorunmustu ama once ben cevap vermeye kalkınca zor oldugunu farkettım ve hala dusunuyorum en mutlu gunumu...???:1rolleyes:düğünüm dıycem ama o gunde yok makyaj olmadı yok sacım tutmadı bı suru dert:)sanırım hamıle oldugumu ogrendıgım gundü.

2. 19 Ağustos 2007
  3. betulturan

betulturan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en mutlu olduğum gün ikiz kızlarımı ameliyat masasında hemşirelerin kucağında
    gördüğüm andı.unutulması mümkün olmayan o an hatırladığım tek şey gözlerimden akan mutluluk gözyaşlarımdı.

4. 19 Ağustos 2007
  5. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    benim en mutlu olduğum gün dönem sonunda bütün derslerden geçtiğimi öğrendiğim gündü 1 dersten kesin kalacağımı düşünüyodum ve geçtiğimi öğrenince çok mutlu olmuştum bide aşkım yanımdaydı :asigim:

6. 19 Ağustos 2007
  7. istavrit

istavrit Guest

Benim en mutlu günüm Amerika'dan Türkiye'ye ilk geldiğim gündü herhalde.Ailemin haberi yoktu geleceğimden ve beni bir anda karşılarında görünce onlara kavuşunca ağlamıştık mutluluktan:)

8. 20 Ağustos 2007
  9. seyran

seyran Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kizimla,oglumum dogdugu gunler benim en mutlu gunlerim oldu..turkiyeye her tatile gittigimde aileme kavusma sevincimde ayri bir mutluluk...cok eskiye donersek.. cok kucuktum sanirim 8 yasinda falan ramazan bayraminda babam bana kirmizi bir ayakkabi almisti o ayakkabi beni oyle mutlu etmistiki halaa hatirimda cok guzel bir seydi..ama giymek nasip olmadi ayagima kucuk gelmisti buyuk numarasinida bulamamistik..

10. 20 Ağustos 2007
  11. nirvana

nirvana Guest

benım kırmızı ayakkabı hıkayeme benzıyo:) cocuklugumda ılk defa alcam ıstıyorummmmm dıye tutturmustum ve kucuk olmasına ramen o ayakkabıları aldırdım ama ıcıne sıgmam ımkansızdı 1 kere bıle gıyememıstım ama benım olmustu:)

12. 20 Ağustos 2007
  13. nirvana

nirvana Guest

oglumun dogdugu gun mutlulugu hıssedemedım sezeryen bole lanet bısey gozunuz bıseyı gormuyo ölüm uykusundan uyanmış gıbı hıssedyodum tek aklıma gelen hayatta oldugumdu oglumu bıkac saat sonra ancak farkettım

14. 20 Ağustos 2007
  15. uslanmaz2.9

uslanmaz2.9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sonlarını düşününce hepsini unuttum sanırım

16. 20 Ağustos 2007
  17. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    En mutlu gününüm kıymetimi bilemeden geçirdiğim için cevap veremeyeceğim :KK43: