Unutamıyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bayan1903 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bayan1903
  1. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar içimi gerçekten dökmek istiyorum benim iki yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyoruz onun çok iyi birisi olduğunu çıktığımız anda biliyordum ve ben çok çekingendim benim ona alışmam için elinden geleni yaptı ve bana çok düşkündür ancak ilişkimizin bir yılından sonra onun ailesinde çok ciddi problemler çıkmaya başladı kendisi bunlardan çok üzüldü ben de elimden geldiği kadar onun yanında olmaya çalıştım ama psikolojisi o kadar sarsıldı ki o sıralar tüm sinirini beden çıkarıyodu saçma sapan konulardan çok kavga ettik zamanında çok da kırıldım bu arada biz aynı okul ve dersanedeyiz 6-7 ay sonra durumlar düzelmeye başladı bir gün oturup konuştu benden bana yaşattıklarından çok çok özür diledi ve bnm ona çok çok destek olduğumu... neyse herşey düzeldi derken tatilin ilk günü onunla adalara gittik ben orada ona bir ara naz yaptım vve onu o kadar büyütti ki ayrılıyoruz dedi bitti dedi neyse ben ağla ağla bi hal oldum sonrao gün beni eve bırakırken barıştık şu an herşey çok yolunda ama bnm hiç aklıma gelmezdi beni bırakacağı hala onun etkisinden kurtulamıyorum o çok sinirli sinrlendiği zaman gözü gerçekten bişey görmüyo şu an allaha şükür herşey çok iyi ama ben hep sıkıntıdayım unutamıyorum o olayı kızlar lütfen bana yardım edin :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 17 Ağustos 2009
  3. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mesela dün dışarı çıktık gezmeye çok çok güzel geçti bana çok çok eskisi gibi iyi davranıyo ama ben o olayın etkisini hala atamadım üstümden o ise bi anlık siniriyle olduğunu söylyüo

4. 17 Ağustos 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çocukluk sizinkisi...
    gereksiz yere birbirinizi kırıp güzel olan birşeyi mahvetmeyin...

6. 17 Ağustos 2009
  7. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm doğru söylüyosun biz gerçekten birbirimizi çok sevyoruz ona sorsan o olayı uhnutmuştur bile mama ben niye böyle yapıyorum bilmiyorum işte :çok üzgünüm:

8. 17 Ağustos 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sevgilin pişman olmuş geri dönmüş demek seni seviyor..
    kötü olmuş şeyleri unut.
    iyi olanı düşün bence sonuçta eski ilgisi azalmamış ve halende seviyor..
    her dakka beni bırakacakmı diye düşünürsen hem kendine hemde ilişkine zarar veririsin........

10. 17 Ağustos 2009
  11. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır canım aynı ilgi alaka devam ediyo ama ben de senin gibi düşündüğüm halde neden üzerimden atamıyorum o olayı böyle giderse zarar görecwğim ama yapamıyorum ki

12. 17 Ağustos 2009
  13. miss.kolera

miss.kolera Guest

senin yaşadılarını bende yaşadım ... aslında o söylemek istemediklerini söylemiş sana aslında o söyledigini sana hiç söylemek istemedi ama agzından çıktı .. aynı seyi benim erkek arkadaşımda bana yapıyordu ama emin oldu herşey seni sevdiginden .. uzme kendini

14. 17 Ağustos 2009
  15. bayan1903

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım öyle midir gerçekten çünkü onun beni bırakacağı aklıma bile gelmezdi o öfkesiyle anlık hareket eder morale gerçekten çok ihtiyacım var

16. 17 Ağustos 2009
  17. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.930
    Ödül Puanları:
    188
    bayan1903 dershanedeyim demişsin sanırım liseden yeni mezun oldun ya da olacaksın. Senden af buyurarak eski açtığın konulara baktım. Genelde erkek arkadaşınla ilgili ya da fiziksel güzellikle alakalı şeyler. Ha karşı değilim gençsin erkek arkadaşın olabilir tabi ki o yaşlarda bedenini daha iyi hale getirmenin yollarını araştırabilirsin. Ama şimdi şunu diyeyim sen bu kadar riskli bir dönemde ki geleceğin söz konusu bu gibi konuları bu kadar kafana takman normal mi? Ha tabi bilmiyorum belki derslerinde çok başarılısın sınavlarda denemelerde çok yüksek alıyorsundur onun verdiği bir rahatlık olabilir ama bilmiyorum gene de senin için önemli olan geleceğin olmalı. Bu site aracılığıyla neler neler duyuyoruz ama şu varki burdaki bütün KK bayanlarının ortak görüşüdür oda muhakkak ekonomik özgürlüğünü kazanmadır. Bir bayan için en elzem şey budur. Ha kazan ondan sonra erkek arkadaşına mı üzülürsün başka şeye mi takarsın gelir geçer nasıl olsa. Öptüm canım opuyorumnanaktan kendine dikkat et

18. 17 Ağustos 2009
  19. miss.kolera

miss.kolera Guest

biz 1 ay boyunca ayrı kaldık .. benden hiç vazgeçmedi surekli kavga ederiz ama onun beni çok sevdigini biliyorum.. senin yaşıdıgınıda yaşadım .. surekli her kavgamızda ayrılalım lafı hep onun agzından çıkardı sinirle söyler .. seninkide aynı durumda ailevi problemlerden dolayı .. uzme kendini ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.