unutamyorum ki :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve yaralı.. tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : yaralı..
  1. yaralı..

yaralı.. Guest

merhaba..ben 1,5 yıl biriyle ilişki yaşadım ve bana başka biriyle çıkmak istedğini söyledı ayrıldık..3 ay ayrı kaldıktan snra arkadas olmaya karar verdk fakat bana bır daha eskısı gıbı olamıcağımızı benı bır daha sevemıceğini söleyınce onu ve ona aıt herşeyı sıldım..tam unutucaktm kı geçenlerde bır çağrısıyla yenıden aklıma girdi..bir türlü unutamıorum arkadaslar sızce ne yapmalıyım :KK43:

2. 24 Şubat 2008
  3. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Unutmak icin bir ilac varsa bana tonlarca yollayin,Nerde be canim kelin merhemi olsa durumu öyle zorki Unutmak hic olmamis saymak yüregin hep kafesdeymis gibi cirpiniyor:KK43:

4. 24 Şubat 2008
  5. white_girl

white_girl Kıbrıslı gız Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    öle düşünmeyin canlar bırbırınıze destek yerıne ıcınızı karartıosunuz... bi ömür boyu yaşanır mı bu acıyla ? inanın ayrılık acısı kadar illet rezil bi durum yoktur... ama baktınıs kendi başınıza bu durum geçmio bi psikoloktan yardım almakta inanın çok fayda vardır... mutlu olmak hepimizim hakkı !
    yaralı sana gelincede.. sana o sözleri söyleyen biri seni geri istese de def et gitsin o seni hak etmio . ! ben inanıorum ki değerini bilen annıyan çok insan var canımcım ! iç ummadıgın anda gelir o bulur seni !

6. 24 Şubat 2008
  7. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Canımcım zor belki ama başka biriyle çıkmak istediğini söyleyen bi insanı unutamıyosan bile bağrına taş bas otur bence ve unutulmayacak bi aşk yoktur sadece alışkanlıklar vardır, herhangi başka birinden en ufak bi elektrik aldığın anda eskisini unutmaya başladığını göreceksin, canı sıkıldıkça senden ayrılmak isteyen, canı isteyince çağrı atan, arkadaş kalalım diyen biri senin hissettiklerine değmez boşver

8. 24 Şubat 2008
  9. yaralı..

yaralı.. Guest

zaten şu gözumden akan bır damla gözyaşıma bıle değmıo yaa nefret edıorm ama bı o kadarda sewıorum bee

10. 25 Şubat 2008
  11. sevdalxixm78

sevdalxixm78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ayrılık acısını bende bılırım.resmem kalbım ağrıyodu.3 gun hıç durmadan gce gunduz ağlamıştım.ama emın olkı zaman en guzel ilaç.gu gelıyo adını bıle anmıyosun.bıde sevgı olduğu kadar alışkanlıkta koyuyo insana.bıraz zaman gecsın goruceksınkı aklına bıle gelmıycek

12. 25 Şubat 2008
  13. yilmaaz5285

yilmaaz5285 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    offff kızlar offf ne acılar unutuluyo da bu aşk acısımı unutulmayacak...
    olayı sadece zamana bırakın ve bir müddet sonra şöyle bir kendinizi yoklayın hafızanızı inanın onunla ilgili tek birşey kalmamış olacak sizde...
    sizin zaman ihtiyacınız var tıpkı benim gibi ama ben unutuyorum işe yaradı yaniii darısı başınıza.....

14. 25 Şubat 2008
  15. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    zaman herşeyin ilacı tatlım
    unutamıyacağını düşündüğün en acı hatıraları bile gün geliyo unutuyosun
    helede karşına seni sınırsızca seven değer veren biri çıktımı
    eskiye bakıp gülüyosun..
    inşallah kolay atlatırsın aceleci davranma yanlış karalar verme
    sevgilerimle canım

16. 25 Şubat 2008
  17. sirinkis

sirinkis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Evet kesinlikle çok zor sanki onu hiç unutamayackmış gibi oluyor insan yada ondan başka yokmuş gibi tekmiş gibi sanki ama aslında ondan çok var bunu bi süre sonra anlıyorsun ki seni bir başkasından hoşlandığı için terk etmiş böyle biri için değmez üzülme sonra üzüldüğün bu zamanlara üzülürsün hayatımız cok değerli ve kısa o yüzden bize değer verenlerle bizi gercekten sevenlerle geçirelim sevgiler Şeniz

18. 25 Şubat 2008
  19. kumsalll

kumsalll Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence sen gittigin yolda devam et.numaranı degiştir mesela.unutursun dersem yalan söylerim ama onsuz yasamaya alısırsın.zaman herseye deva dır.umarım karsına seni daha cok mutlu edecek biri cıkar.zamana bırak o sana alısmayı ögretecektir mutlaka