Unutkanlık için hangi Dr'a gitmeliyim?

Konusu 'Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları' forumundadır ve beterbocekkkkk tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : beterbocekkkkk
  1. beterbocekkkkk

beterbocekkkkk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar unutkanlık sorunu yaşıyorum ve bu sene kpss hazırlanıyorum dikkatimi bile toplayamıyor çoğu şeyi unutuyorum yaşamda olan şeyleride unutuyorum halsizlikde var bunun için hangi bölüm doktoruna gitmem gerekiyor acaba.

2. 1 Ocak 2010
  3. alkim

alkim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dahiliye gidin b12 vitamin eksikligi bu sorunu yapıyor ben kendimde yaşadım tedavi sonuç veriyor geçmiş olsun

4. 2 Ocak 2010
  5. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım b12eksikliği bu sorunu yapıyormuş bendede unutkanlık hat safhada banada dr b12 verdi fakat bisüre sonra bırakmak zorunda kaldım çünkü çok iştah açıyor be anacım napim bende doğal yollardan gidermeye çalışıyorum

6. 2 Ocak 2010
  7. beterbocekkkkk

beterbocekkkkk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol tatlım bende az kalsın öneriler üzerine beyine gitcektim :kedi:

dahileyemi gitmek gerekiyor yani...bu hafta ilk işim bu olcak ..kendimi halsiz hissediyorum süreklide başım agrıyor

8. 3 Ocak 2010
  9. bende de var unutkanlık ve halimden çok memnunum:p sevmiosam siliorum.. hafıza reset:p
    bi çikolatayı silemiorm :p

10. 14 Ocak 2010
  11. emotion76

emotion76 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o sorunu çok yaşıyorum özellikle son bir kaç aydır..bir soru okuyorum dört şıklı amaüçüncü şıkka geçmeden iki şıkkı unutuyorum..

herşeyimi düzene soktum her aradığım koyduğum yerdedir başka yere koydummu hatırlayamıyorum.. çalışan biri değilim yoğun beyin gücüde sarf etmiyorum. hatta dizi film bile izlemiyorum beynim dolmasın diye.. çok sıkıntım var bu konuda hani zaten insan okul üniversite arkadaşlarınn isimlerini hatırlayamaz bu çok normal ama iki sn önce düşündüğü şeyi unutabilirmi.. ders çalışmam lazım okuyorum anlamıyorum bildiğim mevzu olduğu halde..hihoyyyt çok fena..mutlaka doktora görüneceğim..

nörolojinin alanına giriyor sanırım.. araştırdığım kadarıyla tiroidlere bakıyorlar..kanda b12, demir vs bide..

ihmale gelmez bir konudur..vereliniortak

12. 14 Ocak 2010
  13. ankara_ankara

ankara_ankara Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    banada bazen böyle olur ama aklım başka yerde olduğu zaman olur.

14. 15 Ocak 2010
  15. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de çok var unutkanlık, yaşadığım şeyleri, gittiğim yerleri, okuduğum kitapları, seyrettiğim filmleri hiç aklımda tutamıyorum.
    Hatta bana yapılan kötülükleri bile unutup, insanlara dargınlığımı sürdüremiyorum fala.
    Herhalde bu b12 kırmızı et yememekten ileri gele bir sorun değilmi? Ben 6-7 yaşından 30 yaşına kadar hiç kırmızı et yemedim, ona bağlıyorum sorunu, tam gelişme çağlarımda eksik kaldı beslenmem yani..

16. 17 Ocak 2010
  17. gir-yabar

gir-yabar Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Kızlar bu çağımızın hastalığı oldu.Eskiden yaşlılar unutkan olurdu;şimdi gençlerde daha çok.Acaba cep telefonlarının etksi mi?Çocuklar dahi öyle...

18. 17 Ocak 2010
  19. pelincan

pelincan evlat nefesgibi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende aşırı unutkanım. bankamatikten para çektim kartımı haznede unutmuşum arka sıradaki çocuk uyardıda bir aksilik çıkmadan alabildim