unutmadım... unutamam...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sliuistu tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sliuistu
  1. sliuistu

sliuistu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ..............................................

Son düzenleme: 5 Ekim 2011
  2. 22 Eylül 2009
  3. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bilirim o acıyı...
    daha cok taze... zamanla alısırsın yokluga... ama unutmak mumkun degil...

4. 22 Eylül 2009
  5. sliuistu

sliuistu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaranın acısı geçer izi kalır bende çok kötü bir iz bırakacak bunu biliyorum

6. 22 Eylül 2009
  7. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçecek kuzumm
    inanki geçecekk :teselli:
    evet izi kalacakk hatırladıkça belki hüzünleneceksinn
    ama inanki canım yanmayacak bir süre sonra
    gülüp geçeceksinn şimdi ağladığım şeyleree.. :1no2:
    sadece zaman lazım sanaa
    zaman herşeyin ilacı olacak tatlımm
    sana tavsiyem ondan ve onu hatırlatacak herşeyden uzak durman çıkar hayatından seni yaralayacak tüm parçalarını
    o seni sildiyse hayatından sende onun hatıralarını sil canımm :eek:lmaz:
    dilerim rabbimden sana senin gönlün kadar güzel seni gerçekten sevecek kadar büyük bi kalbe sahip insanı
    tez zamanda karşına çıkarsınn :1hug:
    seni bırakıp giden de hergün gittiği içinn biraz daha pişman olsunn :mymeka:
    a.s.

8. 22 Eylül 2009
  9. sliuistu

sliuistu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler...pişman olsun istiyorum ama mutsuz olmasın gerçekten bunu istemem..

10. 25 Eylül 2009
  11. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de acısı taze biri olarak geçiyo diyorum tatlım..tabii ki geçicek..hatta kendine o kadar eziyet ettiğin için kızacaksın.daha az aklına gelecek,bir süre sonra da aklına geldiğinde güleceksin.ama unutamam diye şartlandırma kendini.bu cümleye bile layık görmemelisin onu..onu hatırlatan herşeyi at gitsin..

12. 26 Eylül 2009
  13. sliuistu

sliuistu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte ben onu yapamıyorum bir yerlere kaldırıyorum ancak kafamdan silecem ondan sonra eşyalar vs.çöpe gidiyor.metalrı atmak önemli degil önce kafamdan atmalıyım ki onları atarken acaba atmasamıydım diye birde onlara üzülmeyeyim

14. 2 Ekim 2009
  15. yagmur38

yagmur38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    şunu unutmaki hiç bir zaman unutmucaksın zaten... hiçç... gene aşık olacaksın seveceksin evleneceksin ama genede unutamayacaksın... o hep kalbinin bi tarafında kalacak bi şarkı duyduğunda beraber gezdiğiniz yeri gördüğünde hemen onu hatırlıcaksın hüzünlenceksin ama yanında kocan olacak sadece gözlerin dolacak sonra kocana sarılıcaksın sımsıkı... onu çok sevidiğini söylüceksin bazen rüyalarına girecek ama uyandığında sadece bir rüya olduğunu anlayacaksın... herşey zaman la olacak...

şimdi bunları nerden biliyorum diye soracaksın çünkü aynılarını ben yaşadım... çok sevdim aşık oldum okadar çok gözyaşı döktümkü birbirmizi çok seviyoduk ama bi türlü yapamıyodukoda beni sevmişti biliyorum ama olmadı hep kavuşmayı diledim hep onu istedim buütün evlilik hayallerim onun üzerineydi ondan sonra da sevgilim oldu ama olmadı unutamadım ama bi gün karşıma eşim çıktı hayatımın aşkı çıktı hayatımı değiştirdi hayatımda kimse beni bukadar sevmemişti ve bende kimseyi bukadar sevmiyorum sonra evlendik şimdi okadar muyluyumki eşimi çooook seviyorum çooook o bi yana dünya bi yanaa.....

sadece bekle emin ol doğru zamanda doğru kişi karşına çıkacak...

16. 2 Ekim 2009
  17. aprilnis

aprilnis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    şeker bnmde 1 ay oldu ayrılalı..aynılarını bnde şuan yaşıyorum..gece uykudan uyanıyorsun..yada rüyanda sarılıyorsun..düşünüyor düşünüyorsun..geçermi bnde bilmiyorum..umarım geçer..senın içindde bnm içinde bunu diliyorummm..umarım geçer bu acı..

18. 3 Ekim 2009
  19. Chopard

Chopard Hayat guzel.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim beni birakip gideli yaklasik 1,5 ay oldu ama ben hala cok kotuyum aslinda hayatim boyunca hic boyle olmamistim zaten zor uyuyabildigim gecelerim hep bir cirpinmayla sarsiliyor, kalbim carpiyor,nefes alamaz oluyorum, danistigim doktorlar bunun Panik Atak olabilecegini dusunuyorlar ama ben yine de onerilen sakinlestiricileri almadan, kendi gucumle savasmak istiyorum.Hep onu dusunuyorum, simdi yanimda olsaydi suna, buna ne gulerdik diye hep aklimdan geciriyorum ama diger yandan beni artik hic istemiyor ki bu karari almis,saygi duymak lazim, eh o zaman durumu kabullenmekten baska care yok diye dusunuyorum ama gonul bu iste,gercekten ruh ikizimi, gonul esimi nasil unutabilecegimi, kendimi nasil tedavi edebilecegimi hic kestiremiyorum,gercekler o kadar zor ve aci ki....gercek kalp agrisi bu olsa gerek...dilerim Allah bir defa daha vermez...