Unutmak Istediğiniz

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve nazberen tarafından 28 Mart 2008 başlatılmıştır.

28 Mart 2008
    Konu Sahibi : nazberen
  1. nazberen

nazberen Guest

HAYATINIZDA UNUTMAK VE BİR DAHA HATIRLAMAK İSTEMEDİĞİNİZ BİRAN YADA OLAY VAR MI:uhm:MESELA BEN BABAMIN ÖLDÜĞÜ ANI UNUTMAK HAFIZAMDAN SİLMEK İSTERDİM senağlama

2. 28 Mart 2008
  3. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    15 yasimda o insan ile tanistigim ani ve ondan sonra olanlari unutmak isterdim

17 yasimda o siteye kayit oldugum ve o insanlara gercekten güvendigim günüde unutmak isterdim

amaaaaa hayatin kurali budur ki unutmak imkansiz.. alismak vardir.. unutmak yoktur..

daha bir sürü kayiplar bir sürü hayal kiriklari bir sürü bir sürü olaylar basimizdan gececek unutmak istedigimiz ama unutmayacagiz..

ve o olaylar o olanlar sayesinde her zaman dahada olgunlasacagiz..

diye düsünüyorum..

4. 28 Mart 2008
  5. incitanem

incitanem Guest

ben haksız yere kayınvalideme bağırdığım anı unutmak istiyorum çünkü kayınvalidem o kadar anlayışılı biri ki o anki psikolojimden kaynaklandığını anladı bunun ve hiç sorun yapmadı ama ben aklıma geldikçe çok kötü hissediyorum kendimi..senağlama

6. 28 Mart 2008
  7. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kayinvaliden anlayisli biri ise ve sende özür diledi isen merak etme sorun olmaz =) =)

8. 28 Mart 2008
  9. incitanem

incitanem Guest

tabi ki özür diledim o zaman farklı bi psikoloji içindeydimm o da sağolsun anladı bunu..

10. 28 Mart 2008
  11. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    15 yaşında tanıştığım insan sıfatına bürünmüş hayvanla tanışmamayı ve onu unutmayı isterim

12. 28 Mart 2008
  13. nazberen

nazberen Guest

NEDEN BÜTÜN HATALAR O YAŞLARDA YAPILIYOR :çok üzgünüm:BENİMDE 15 YAŞLA İLGİLİ SORUNLARIM OLDUDAA.........

14. 28 Mart 2008
  15. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Babamın vefat ettiğini söyleyen o telefonu hiç duymamak isterdim.
    En büyük korkum gurbetteyken kötü haber almaktı onu babamı kaybettiğimde yaşadım.
    Birde ablam trafik kazası geçirdiğinde hastaneye koşup içeri alınmadığımız,
    durumu kritik diyen doktorun gözlerine bir çare arar bakışlarımı, yanında ellerini
    tutup her beş dakikada bir beni duyuyormusun diye kulağına fısıldadığımda onun
    bilinçsizce yatmış halini ve o iki günü tamamen unutmak isterdim........

16. 28 Mart 2008
  17. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende bir gece yarısı eşimin yiğenin ölüm haberini almıştık onu unutmak ve hatırlamak istemiyorum ama malesf aklımdan hiç çıkmıyo çünkü daha gencecikti 22 yaşında kara toprağa girdi yaşasaydı 25 yaşında olcaktı

18. 29 Mart 2008
  19. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende 14-15 yaslarindayken o pislige inanip güvendigim günleri kesinlikle unutmak isterdim. cünkü 3-4 yilim depresyonla gecti bu yüzden, ve birkac hatami daha unutmak isterdim, ama malesef zaman geriye alinmiyor..:1no2:senağlama. !!