Unutsaydı bu kadar umursamazdım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

selam arkadaşlar.benim sorunum eşimle.doğum günümde beni çok üzdü.evliliğimdeki ilk doğum günümün çok daha farklı olmasını bekliyordum.geç bi vakitte kutladı doğum günümü.gün boyuncada hiçbişi yapmadı.bir jest filan.zaten bu tür şeylerin sadece doğum gününe özel olmasını istemiyorum.bi insan olarak bekledim işte.hediyesini verdikten sonra çok kırdı beni.aramızda bi tartışma olmuştu.alttan almak şöyle dursun üstüme çok geldi.:a015:

2. 4 Nisan 2009
  3. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    hangi konuda tartıştınız canım? çok özel değilse sorabilir miyim ?

4. 4 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

mrb canım.herkes kutladı bi o kalmıştı.unutmuşmuydun diye sordum.hayır ilk dk dan beri aklımdaydı dedi.ozaman ndn bu saate bıraktın dedim.tamam kutlamasaydın b saate kalsaydı ama hiç değilse gün boyunca bişiler yapabilirdin dedim.o da arkadaşlamı daha önde tuttuğumu söyledi

6. 4 Nisan 2009
  7. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen haklısın kendince, elbette insan eşinin kutlamasını özel olmasını ister
    ama ben her zaman olayın altında başka bir neden ararım
    neden böyle yaptı diye sorarım
    belki onun da kendince haklı sebepleri vardır
    geçmiş doğum günün kutlu olsunnnnn a.s.

8. 4 Nisan 2009
  9. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    bende kutlayım canım doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar takma kaffana erkekler evlendikten sonra romantik olmuyorlar bu doğru değil ama yapıları böyle özür dilemesini bekle sonrada affet özel günlerin senin için önemli olduğunu anlat ve onun doğum günüde çok büyük süpriz yap ki hatasını anlasın mutluluklar cnaım

10. 4 Nisan 2009
  11. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    hediye almış ya işte. erkekler çok rahat ifade edemiyor kendilerini. çok üstüne gitme bence hediyeni düşünmüş unutmamış doğum gününü. bunlar için ne kendini ne eşini üz
    geçmiş doğum günün kutlu olsun

12. 4 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

teşekkür ederim canım.daha pahalı bi hediye almak istemiş.onun için beklemiş.maaşını çekememiş.buna bişi demiyorum ben zaten.ve hediyenin benim için hiç öneminin olmadığını söyledim.zaten istesen çok daha kolay bi şekilde beni mutlu edebilirsin dedim ama o tartışmayı sürdürdü

14. 4 Nisan 2009
  15. EU2

EU2 Guest

çok teşekkür ederim kızlar.unutsaydı bukadar etkilemezdi beni.bu günde beni çok üzmesi üstüme çok gelmesi,tartışmayı durdurmaması,hala devam etmesi beni çok üzdü.

16. 4 Nisan 2009
  17. usimal

usimal hayallerim gerçek olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım nice yıllara takma böyle şeylere heleki tartışmalı anlarda hiç üstünde durma senin bu konuda kırılacağını anlamış üstüne gelmiş umursamaz davransan sende ona onun sana davrandığı gibi davransan bak nasıl değişiyor sen aman aman der üzülürsen kaybedersin

18. 4 Nisan 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    doğumgünün kutlu olsun a.s. telafi edecektir sanırım :teselli: