Up in the air / Aklı Havada

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Up in the air / Aklı Havada

Ryan, Amerika'nın bir ucundan diğer ucuna havalimanlarında, otellerde ve kiralık arabalarda geçen özgür yaşam tarzından oldukça memnun. İhtiyacı olan her şeyi bir valize sığdırabiliyor. Var olan tüm uçuş mili programlarının seçkin ve el üstünde tutulan bir üyesi. Üstelik hayatındaki en önemli amaç olan 10 milyon uçuş miline ulaşmasına da az kalmış durumda. Fakat Ryan’ın hayatında elle tutulur bir şey yok.

Sempatik yol arkadaşına vurulduğunda, Ryan'ın müdürü, genç bir verimlilik uzmanının etkisinde kalarak, Ryan'ı ebediyen yollardan çekmekle tehdit eder. Bu ihtimalle karşılaşınca, yere inmekten başta korkan Ryan, insanın bir evi olmasının aslında ne demek olduğunu düşünmeye başlar.

filmin puanı yüksek, kaçırmamak lazım:jeyyar:

2. 13 Ocak 2010
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    eglenceli bi filme benzıyor zemuszemus

4. 14 Ocak 2010
  5. EU3

EU3 Guest

bencede, george var daha ne olsun:asigim:

6. 26 Ocak 2010
  7. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    fena deil kızlar türk filmlerindne daha başarılı olduğunu söyleyebilirim

8. 6 Şubat 2010
  9. TheShe

TheShe Guest

Başka da bişey yok :dilcikar:
    Bi de clooney kocamış maskara olmaya meyletmiş eyvahedigeldismile

Film de clooney olmasa sinir olur izlemez kapatırdım o derece yani, adam yaşlanıyo, hala tipi yerindeyken bi film çekelim demişler sempatiksalakcinni
    Üzüldüm valla, clooneye yakışacak film değildi bu boshayallersmile

10. 7 Şubat 2010
  11. EU3

EU3 Guest

benimki filmi beğenmemiş akannehir

clooney hatırına katlandım diosun :jeyyar: oda hatrına katlanılmıcak adam değilki cnm bayanssulusmile kaydirigubbakcemile3

ozaman bunu hemen hayal kırıklığı yaşatan filmler topiğinede ekleyebilirizolumunekankayizsmile (reklamlar kaydirigubbakcemile3)

12. 7 Şubat 2010
  13. TheShe

TheShe Guest

Ay evet oraya da ekliyim, oscara en iyi film de dahil bi çok dalda ayar gösterilmiş kuzum ona şaşırdım boshayallersmile

14. 8 Şubat 2010
  15. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Az önce izledim sıcak sıcak yorumumu yapayım.
    ıçi boş hollywood filmleri sıkmıştı ama bu filmin dolu dolu bir senaryosu olduğunu söyleyebilirim. Bir çok açıdan insan psikolojisini ele alıyor. Oyuncu seçimi ve oyunculuklarda mükemmel neredeyse . sonuç olarak bütün oskarları alacak kadar parlak bir film değilsede iyidir, izlenmeye değer...

---spolier---

Alex'in evli ve çocuklu oluşu şok etti resmen , Ryan'ın melankolik oluşu ,dolu dolu gözlerle bakışı son zamanlarda izlediğim en duygusal sahnelerdendi diyebilirim.

---spolier---

16. 8 Şubat 2010
  17. TheShe

TheShe Guest

aa prensesim bu kadar farklı düşünmemize şaşırdım valla :1shok:
    Ben niye hiç beğenmedim ki bu filmi, niye bir sürü dalda oscara aday göstermişler, clooneyle alay etmişler falan diye söylenip duruyorum valla 2 gündür ohaoldumsmile
    Aylin sen benim ipimle kuyuya inme, bende bi arıza var sanırım, beğenebilirsin demek oluyor bu sempatiksalakcinni

18. 8 Şubat 2010
  19. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    thesemmm bende şaşırdım bu kadar vasat bulmana , çok iyi olmasada yinede fena film değildi :) ama bzn insanın psikolojisi filmi beğenip beğenmemede etkili oluyor öyle bir gününde olmuş olabilirsin hehe :KK70:
    magicde bi izlesin bakalım o ne düşünecek çok merak ettim :1rolleyes: